Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

Igrata e pove4e ot zaribitelna. Takmo q po4nah. Igraq s humanite i sam lvl 13. Smqtam da stavam Wizzard. Imam vapros za da stana warlock ili necromancer parvo prez Wizzard trqbva da mina nali. I ako nqkoi znae ot de da namera nqkoi tutorial za tova kak da se razviva edin wizzard da spodeli plss. A ina4e za klana nadqvam se da ne iztarva momenta da se join-a, malko trqbva da ka4a lvl dano samo ne e kasno ve4e.

 

 

http://lineage.warcry.com/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Айде още едно фаилче се търси

 

SysTextures\FElf.utx

 

Чудя се дали някога ще ги събера всички :confused

защо се получава така :confused

 

Търсих в гоолъл , ама нищо не мога да намеря :blink:

Link to comment
Share on other sites

Igrata e pove4e ot zaribitelna. Takmo q po4nah. Igraq s humanite i sam lvl 13. Smqtam da stavam Wizzard. Imam vapros za da stana warlock ili necromancer parvo prez Wizzard trqbva da mina nali. I ako nqkoi znae ot de da namera nqkoi tutorial za tova kak da se razviva edin wizzard da spodeli plss. A ina4e za klana nadqvam se da ne iztarva momenta da se join-a, malko trqbva da ka4a lvl dano samo ne e kasno ve4e.

Хехе, ти хубаво искаш да станеш Wizard ама куеста е много гаден.Някой задачи можеш да ги минеш и сам, но има една задача в пустинята където щеш нещеш трябва да се биеш с гадове 30-32 lvl :cry Ето я няколко полезни инфо сайтове:

lineage.warcry.com

l2orphus.com

lineage2.com

Link to comment
Share on other sites

Хехе, ти хубаво искаш да станеш Wizard ама куеста е много гаден.Някой задачи можеш да ги минеш и сам, но има една задача в пустинята където щеш нещеш трябва да се биеш с гадове 30-32 lvl :cry

Tva e lo6o :bgrin: Az ve4e sam 14lvl i skoro stavam 15. Predpolagam 4e dokraq na denq ili moje bi utre 6te mi doide vremeto da napusna ostrova i da se ma4a da stavam wizzard. Ako nqkoi sa6to 6te go minava toq quest za wizzarda i iska si pomagame da se obajda, 4e maikoooo kak 6te go minavam sam :(

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се преминава от Human Fighter в Knight примерно че още не съм наясно и кой левел трябва да съм (мисля че 20) но все пак да питам.Благодаря предварително :)

Link to comment
Share on other sites

аве хорица за lineAge2 chronicles 1 ли става въпрос. аз е имам направо архивирана и със noobwars сервера там играят много БГ-та апук и е много яко .постоянно стават някви битки между кланове. имам предвит че качвам играта и вие си правите ACC от този линк l2.noobwars.gr и да размажем малко досадни гърци.

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже как се преминава от Human Fighter в Knight примерно че още не съм наясно и кой левел трябва да съм (мисля че 20) но все пак да питам.Благодаря предварително  :)

 

еи ти линк там има всички quests и оръжия аве всичко за играта.

www.lineage2-online.com

и ей тоя също става

lineage.warcry.com

аре ама само да ти кажа че quest-овете на някои герои са доста дълги и искат бая да се охарчиш.ако играеш в сервера на noobwars и аз играя там името ми е LAGman .дано да съм ти помогнал.

Link to comment
Share on other sites

Като стигнеш 19 lvl и ти даде куеста - пиши тук ;)

A kato stana 19 lvl s koi trqbva da govorq. S oniq ot carkvata pri ostrova ili s nqkoi ot kontinenta??

A i v moment se kolebaq koe da digam Group Heal ili Battle Heal. V toq server nqma 4ak tolkova mnogo hora v sravnenie s originalnite serveri i trqbva 4ovek da e po-samostoqtelen i za tova se orientiram kam Battle Heal, no vse pak daite savet.

Link to comment
Share on other sites

аве човек влез в сайтовете по горе и там виж за quests.само трябва някои да ти ги преведе на БГ иначе е описано точно куде трябва да ходиш.аре поне погледнете кво се мъчите с тоя форум вижте ся не е лошо тва ама някой да ги преведе и да ги сложи във форума така просто ще поглеждате и си го минавате тоя куест който ви трябва.

Link to comment
Share on other sites

аве човек влез в сайтовете по горе и там виж за quests.само трябва някои да ти ги преведе на БГ иначе е описано точно куде трябва да ходиш.аре поне погледнете кво се мъчите с тоя форум вижте ся не е лошо тва ама някой да ги преведе и да ги сложи във форума така просто ще поглеждате и си го минавате тоя куест който ви трябва.

Spoko razbiram kvo pi6e tama ne se bezpokoi.Mislq 4e i pove4eto vav foruma razbirat. Vaprosa mi e otnosno skillovete.Koe e po-dobro Battle Heal ili Group Heal.

A kogato 4etoh na edin takav tutorial pi6e6e da govorq s High Priest-a, no dokolkoto znam to ima i na ostrova i na kontinenta.Prosto iskah uto4nenie.

 

EDIT:Ako nqkoi igrae na ostrova ot koito po4vat humanite da se obadi da cakame zaedno. Obiknovenno po4vam ot nadve4er i igraq do kasna ve4er :) Nicka mi e Maestoso i sam po4ti 17lvl.

Link to comment
Share on other sites

аве хора вие в кои сервер играете

аре кажете в кои сервер играете ве в noobwars или някъде другаде.

Link to comment
Share on other sites

Имам въпосче:

Изчетох цялата тема и главата ми стана компот , така и не разбрах - последно в сървара на ENIGMA или в Noobwars сте всички и къде точно да се регна ( в гръцкия сайт, дето го бяхте писали 2-3 страници по-напред? )

 

Че ме зареби 1 приятел и си я свалих, ама не схванах в кой сървар да я цъкам :confused

Link to comment
Share on other sites

Изпадам в неведение и чуденичка :huh:

 

свалих си играта от тук : URL http://warez.ru:8084/gamez/*MMORPG/Lineage...02%20Client.rar

 

разархивирах си я, направих си акаунт в NOOBWARS , а като влезна в играта и си напиша ID-то/User-а и паролата и ми изписва следното :

passord does not match this acount, Confirm your account information and log in again later.

 

та се чудя, дали не трябва някво *.ini фаилче да си сваля или ???

Кво да правя?

От 4 часа се мъча да влезна в играта :cry

Link to comment
Share on other sites

Изпадам в неведение и чуденичка  :huh:

 

свалих си играта от тук : URL http://warez.ru:8084/gamez/*MMORPG/Lineage...02%20Client.rar

 

разархивирах си я, направих си акаунт в NOOBWARS , а като влезна в играта и си напиша ID-то/User-а и паролата и ми изписва следното :

та се чудя, дали не трябва някво *.ini фаилче да си сваля или ???

Кво да правя?

От 4 часа се мъча да влезна в играта  :cry

 

Явно не си прочел поне последните 2-3 страници с постове, защото щеше да си изтеглил правилният клиент и нямаше да имаш проблеми :D Клиентът който ти трябва за игра в нУУбуорс е ето ->тук!

Link to comment
Share on other sites

хм, доста хора станахме... За клана:

1) Вече се видях и с MoonRaider от играта, той също иска да участва, а сигурно ще има и още.. Предлагам един човек (който е най-редовен) да направи клан с общоприето име, после този човек да се срещне с желаещите да участват и voila - ей ти го клана :D Остават обаче два въпроса:

2) Кой ще направи клана? Кой смята, че е най-редовен ? Аз лично играя само по половин ден, за вас не знам. Айде по няколко post-a да се уточним за това.

3) Име на клана? Предлагам както може би вече казах "warez.ru" или нещо такова, това ни обединява after all. Pls пишете и за това и да играем вече заедно най-накрая :D

Link to comment
Share on other sites

Такаа, значи клиента на играта който ви е необходим, за да бичите на тоя сървър се намира ей тук!

Веригата зали, която огранизира цялото мероприятие е ей насам.

Сървъра е разбира се емулиран, доста се работи по него, раси/професии/магии/предмети/скилове всичко бачка. Вечер дори се събират 1500+ души, от които над 250 са българи :) така че налазвайте.

За регистрация на акаунт -> Кликни ме!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...