Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply
хм, доста хора станахме... За клана:

1) Вече се видях и с MoonRaider от играта, той също иска да участва, а сигурно ще има и още.. Предлагам един човек (който е най-редовен) да направи клан с общоприето име, после този човек да се срещне с желаещите да участват и voila - ей ти го клана :D Остават обаче два въпроса:

2) Кой ще направи клана? Кой смята, че е най-редовен ? Аз лично играя само по половин ден, за вас не знам. Айде по няколко post-a да се уточним за това.

3) Име на клана? Предлагам както може би вече казах "warez.ru" или нещо такова, това ни обединява after all. Pls пишете и за това и да играем вече заедно най-накрая :D

 

 

така. значи с името на клана да е warez.ru съм съгласен, а за редовността по принцип цакам много но последния ден не съм цъкал. Според мен най-добре ще е MoonRaider да направи клана( той може би цъка най-много на ден, поне до колкото съм го засичал :D ),ако е съгласен ( евентуално днес в даскало ще го вида ).

 

 

 

Ghanima, Elf 19lvl (бъдещ oracle)

Link to comment
Share on other sites

Дам, той ми каза за теб :) Ако и другите са съгласни с името на клана - нека MoonRaider да го направи, ако няма нищо против, после да пише тук кога е online, влизаме другите и join-ваме.

Link to comment
Share on other sites

Ок и аз съм съгласен, но всички да сме наясно с едно, за да има смисъл от клан, трябва да работим заедно. Кланът може да е силен само ако хората в него осъзнават важноста на това да правят неща за клана, освен за себе си. Доскоро бях в един клан, в който всеки играеше за себе си и за това се разпадна... Ако искаме да направим силен клан трябва да сме заедно.

csteffanov

Katq lvl 23 dark mage

Sry4ko lvl 15 dwarf - още не съм решил дали ще е Artisan или Rider но един клан на всяка цена трябва да има и двата...

Link to comment
Share on other sites

Ами добре съгласен съм да направя клана,само че някой тук наясно ли е за правилата,левела на клана,куестовете за клан и т.н. защото аз въобще не вдявам там :blink: Иначе съм online винаги след 13:00 като обикновенно избягвам големия лаг към 8 :) Иначе сутрин рядко влизам-даскало все пак :)

 

 

 

П.П.А какво ще кажете за pic-a на клана :) Гледам че всеки клан се размотава с няквъв pic :D Въпреки,че има време докато клана стане lvl3 за pic....

П.П.П. Ако някой е вътре в играта да прати 1 pm или направо pm във foruma,за да знам колко човека сме:)

 

Засега сме:

MoonRaider-Gergi

Ghanima-Erick_johnson

Flameblind-Flameblind

lil_stenly-LagMan

Hellb0y

Fr0zen-Christine

BurNedSoul-???

ToKKo-Elpharan

stefan_t_st-Maestoso

 

който не си вижда името pm,за да го дабавя :)

Link to comment
Share on other sites

Съжалявам, че пак започвам с глупавите въпроси, но сайта : http://www.l2.noobwars.gr не ми го отваря и не мога да се регна :cry

Регнах се в другия сайт : http://212.251.31.9/ , но пък там не ми дава да си влизам с акаунта в играта :cry

 

Сега свалям още един *.rar файл на който пак е играта и се надявам да стане, но някой имали нещо на ум - защо не мога с тази версия ?! :confused

Link to comment
Share on other sites

Засега сме:

MoonRaider-Gergi

Ghanima-Erick_johnson

Flameblind-Flameblind

lil_stenly-LagMan

Hellb0y

 

Добавяш още:

Christine - Fr0zen

героя с който играе BurNedSoul (предполагам не играе и с двата, знам ли, аз лично съм го виждал със Sry4ko :) )

героя с който играе ToKKo (ако той желае да участва в клана естествено, нека посочи nick от играта)

Maestoso - stefan_t_st (предполагам че и той ще иска, дано е дошъл вече на континента)

Всички останали желаещи са повече от добре дошли, right :) ?

 

За avatar на клана е още раничко да мислим, нека първо го направим все пак :)

@BurNedSoul

да, прав си, ще трябва да играем заедно, но то нали това и искаме в случая де :P

Link to comment
Share on other sites

Вие клана направихте ли го вече :huh: Баси...аз пък не можах да се изкажа.За името не съм съгласен само заради това .ru отзад.Не че нещо, ама ще ни помислят за руснаци.Друго-лидера трябва да е доста отговорен човек, защото именно той трябва да адва нови членове, а също и той трябва да дига lvl-а на клана, което коства собствените му SP и пари!

 

EDIT:В играта съм, идвайте да се разберем :)

Link to comment
Share on other sites

Такам клана е създаден името е WarezRu(няма как да се слагат точки и други хави....).В момента съм около Gludio така че pm,за да ви присъединя :) За да вдигнем lvl на клана ще трябва да съберем към 30 000SP(тези ще се наложи аз да ги събирам) и 650к адена....Тук вече очаквам малко помощ :) Тва е за lvl1...за lvl 2 няма да говоря защото е стра6но....А за lvl 3 ще трява всички да трагнем към Dragon Valley и да видим сметката на баш боса там....Обаче затова има много време:)

 

П.П.Ако някой все още незнае как се pm "MoonRaider

П.П.Fr0Zen Верно аз ще давам SP-тата си обаче очаквам все пак малко помощ за парите :wacko: Малко трудно ще ми е събера към 2 милиона за 2lvl :blink:

Link to comment
Share on other sites

П.П.Fr0Zen Верно аз ще давам SP-тата си обаче очаквам все пак малко помощ за парите :wacko: Малко трудно ще ми е събера към 2 милиона за 2lvl :blink:

Няма съмнение, че ще помагаме всички :) По-нататък се очаква определена вноска от всеки член в Clan Warehouse-а :)

Link to comment
Share on other sites

Мдам, на пичилифшити - чиститу wahahahh :D :P На тези, които още не са "пичилифши" - БЪДИ МЪЖ, ЗАПИШИ СЕ В АРМИЯТА! (а.К.а клан warezRu)

 

Сега сериозно. За името - warezRu не вярвам да ни помислят за руснаци, по простата причина че такива не играят в този сървър (или поне аз не съм видял - всичко е само поляци, българи и гърци). Както май за трети път казвам - това е което ни обединява, няма толкова значение дали е Ru или BG, поне за мен...

 

За парите естествено че ще помагаме, а и не мисли че е толкова много, надявам се в клана да сме поне 10 човека, а така лесно ще ги съберем за 2-3 дена. За SP вече не знам... А онзи Proof of Blood който го иска за lvl 3 - виждал съм да го продават, може и да го купим, макар че бих предпочел да си го извоюваме :)

 

За лидера - предполагам може и да се сменя, но тр да прочета из нета някъде...

 

Айде сега ако успеем да убедим admins на форума да ни отделят и отделна секцийка както на Bulfleet... (мечтииии... :P :lol: :D )

Link to comment
Share on other sites

Повечето може да са разбрали че ще ставам оракул (остана ми 1 левел), та ако някои умре докато аз сам около него да ме изчака да го съживя. Пък по нататака ще вдигна и магия да не губи 10% ехр. а само 5%

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в играта...

Героя ми е от снощи , ама напредвам :)

За сега не мисля да се включвам в клана , защото съм прекалено слаб за вас(още) :P

 

See u in the game :pirate

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в играта...

Героя ми е от снощи , ама напредвам :)

За сега не мисля да се включвам в клана , защото съм прекалено слаб за вас(още) :P

 

See u in the game :pirate

Do kolkoto razbrah samo 3-4 sa nad 20lvl drugite sme o6te mi6ki, no s uporitost 6te stanem silni vsi4ki. A otnosno tova dali iska6 da vliza6 vinagi e po-dobre da si pomaga6 s nqkogo. Vinagi 6te moje6 da poiska6 za pomo6t, a i ti 6te pomaga6. Abe izob6to 6te se razvivame zaedno, 6te bade mnogo po-interesno :)

Pone tova e moeto mnenie.

Link to comment
Share on other sites

Do kolkoto razbrah samo 3-4 sa nad 20lvl drugite sme o6te mi6ki, no s uporitost 6te stanem silni vsi4ki. A otnosno tova dali iska6 da vliza6 vinagi e po-dobre da si pomaga6 s nqkogo. Vinagi 6te moje6 da poiska6 za pomo6t, a i ti 6te pomaga6. Abe izob6to 6te se razvivame zaedno, 6te bade mnogo po-interesno :)

Pone tova e moeto mnenie.

 

 

 

 

по интересно ще е, пак ако стигнем и до обсада на замък, тогава пак ще се размажем.

 

 

П.П. тази вечер до към 2:00 ще съм онлине

Link to comment
Share on other sites

Aide po4vam da cakam. Ob6to vzeto do kraq na denq sam online. Nicka mi Maestoso. Skoro stavam 18 lvl a dobera li se do 19lvl napuskam ostrova. Dano stane tova do kraq na denq. Nadqvam se 4e 6te se nameri nqkoi koito da mi help-ne za quest-a za wizzard ako imam nujda.

Link to comment
Share on other sites

Aide po4vam da cakam. Ob6to vzeto do kraq na denq sam online. Nicka mi Maestoso. Skoro stavam 18 lvl a dobera li se do 19lvl napuskam ostrova. Dano stane tova do kraq na denq. Nadqvam se 4e 6te se nameri nqkoi koito da mi help-ne za quest-a za wizzard ako imam nujda.

 

 

Героинята ми се казва Ghanima. Драсни като си вземеш куеста.

Link to comment
Share on other sites

Може ли някой да ми каже как е по добре с меч или с Dagger а и stefan_t_st чекай ида :) аз съм 15-ти левел обаче :)

Зависи ква професия ще си :) Ако си DE и ще ставаш Assassin то тогава с dagger е по-добре ) А иначе си играй с меч-нанася повече щети, обаче е малко по-бавен от dagger-а.

Link to comment
Share on other sites

Зависи ква професия ще си :) Ако си DE и ще ставаш Assassin то тогава с dagger е по-добре ;) А иначе си играй с меч-нанася повече щети, обаче е малко по-бавен от dagger-а.

да, също и зависи от собствения ти стил на игра - бързо но по-малко dmg или средна скорост, средно dmg. Доколкото знам (а и доколкото видях от една fighter-ka в Elven Ruins) dagger-ите са идеални за ниските класове заради skill-a с който се използват - Mortal Blow. Казват че нанася 75% повече dmg ако атакуваш отзад, 50% отстрани и 25% frontal. Но знам ли, не съм играл с такъв стил досега...

 

P.S.: Sieges ух малиииии... :devil :sayjin :sayjin :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Така ние хубаво направихме клана обаче нещо много тъпо става с invate-a... :angry1 Само 1 човек успя да влезе и след това на всички,които инвейтнах им дава,че са в друг клан или не6то такова...Това би трябвало да го дава ако героя е напуснал клан в близките 5 дена.До тук добре,само че има хора които въобще не са стъпвали в клан и немогат да влязат!!! :confused :confused :confused Сега в клана сме само аз и Erick....Някой ако има идея какво може да е причината да казва...Не съм dismissval никой така че и това не е...Чакам рестарт на сървъра дано се оправи :( Има и друга възможност да може да се приема само 1 човек на ден в клан,но не ми се вярва много много...

 

П.П.Лимита в клана за този lvl е 10 човека,а ако вдигнем lvl-a до 1-ви вече е 15 човека

Link to comment
Share on other sites

O6te malko i 6te hodq na kontinenta! URA :D

No takmo se zahvanah da igraq i sq me izhvarli ot servera kato se ma4a da join mi dava 9999 ping na servera i mi kazva da opitam otnovo po kasno. Vazmojno li e da sam bannat, makar 4e ne znam za6to da e taka, ili ne6to vremenno e bagnalo :confused

Link to comment
Share on other sites

O6te malko i 6te hodq na kontinenta! URA :D

No takmo se zahvanah da igraq i sq me izhvarli ot servera kato se ma4a da join mi dava 9999 ping na servera i mi kazva da opitam otnovo po kasno. Vazmojno li e da sam bannat, makar 4e ne znam za6to da e taka, ili ne6to vremenno e bagnalo  :confused

 

сървара не работи в момента

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...