Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

Ми ще влезна в клана с удоволствие все пак колкото сме повече толкова по добре :)

 

Така си е :)

 

Значи това е клана в момента:

 

Archer:Hellb0y 36lvl

Fighter:Flameblind 22lvl

mages:MoonRaider 30lvl LAGman 17lvl Ghanima 20lvl Christine23lvl

Dwarf: Sry4ko 17lvl

 

 

До утре вечер очаквам всеки да даде своите 65к за клана,а който не може да си ги позволи pm ще видим какво можем да измислим и как да покрием кинтите.Надявам се обаче всеки да отдели нужните адена... :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply
Fighter:Flameblind 22lvl

за протокола, Flameblind e Knight, не прост (прост е де, ама не в тоя смисъл wahah :P ) Fighter. И да, наистина много моля който иска да почне с нов герой в този сървър и да играе с нас в клана нека си избере някакъв melee, никак не е добре да има превес някоя професия (mage, в случая)

Link to comment
Share on other sites

da vi pitam i tuk interesuva me ima li patch ili update koito pravi viziata na geroite i predmetite po razlichna kato edna ot knigite stavala na orajie kato sekira i takiva ot roda ako ima molq vi daite mi adres da go applayna .

Link to comment
Share on other sites

Аз съм Fighter направих си и Mage ама нещо не ме влече :) иначе аз няма да мога да дам 65к адена много са за моя бюжет в момента 5-ти левел съм ще ми отнеме доста време да ги събера

Link to comment
Share on other sites

Аз съм Fighter направих си и Mage ама нещо не ме влече :) иначе аз няма да мога да дам 65к адена много са за моя бюжет в момента 5-ти левел съм ще ми отнеме доста време да ги събера

 

 

Спокойно твоите пари аз ще ги покрия :) За герои под 15-ти lvl няма да се искат пари за клана...

 

П.П.Flameblind разбираш че и аз не съм просто mage a dark wizzard,Ghanima e oracule и т.н.,но нямах време за подробности :D

Link to comment
Share on other sites

Аз съм Fighter направих си и Mage ама нещо не ме влече :) иначе аз няма да мога да дам 65к адена много са за моя бюжет в момента 5-ти левел съм ще ми отнеме доста време да ги събера

сега си събирай пари за оръжие и екипировка, за да може да си полезен в клана, пък тези 65К все някак ще ги намерим и останалите :D

Link to comment
Share on other sites

abe vie samo za divotii li govorite be kajete mi za toq patch chuvali li ste go ne ste li ?!?

да, чувал съм, да, виждал съм screens с брони, оръжия и т.н., не, не знам откъде да свалиш само patch-a и да, мисля че това, което ToKKo е качил в warez (lineage noobwars with textures) е това, което ти искаш.

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз се join-ах към клана :) Искам и аз да подчертая че не съм някакъв си прост mage, а призванието ми е Dark Wizard(как само звучи :laughing:) А пък аз за таксата не съм съгласен...поне не все още.Абе хора та ние повечето сме над 20 левел как да ги съберем тея пари като тепърва започваме да събираме пари за D grade quipment?

Link to comment
Share on other sites

Айде и аз се join-ах към клана :) Искам и аз да подчертая че не съм някакъв си прост mage, а призванието ми е Dark Wizard(как само звучи :laughing:) А пък аз за таксата не съм съгласен...поне не все още.Абе хора та ние повечето сме над 20 левел как да ги съберем тея пари като тепърва започваме да събираме пари за D grade quipment?

 

Айде и тук се почна с манията по имената :D :P А за клана се иска 65к сега,за да могат вече всички да складират в warehouse-a,а от там да не се налага малките левели да копуват екипировка,а направо да им я правим:) Това естествено ако не всеки продава материали за по 5 лева на пазара:DПък и скоро няма да вдигаме lvl2 така че... :)

 

Съвсем случайно ми попадна рецепта на Assasin's knife и хора...тва нещо иска майка си и баща си,за да се направи :wacko: Ако искаме да не даваме по 2М по нататък ще трябва всички материали да идват в Clan Warehouse ;)

 

Ave hora daiste savet kade da i kvo da trepa. Az sam 11lvl mage dark elf. Ima li nqkvo mesto kato tova pri humanite s stone golem-ite. Lesno i barzo exp?? :confused

 

Отиваш към блатата и тарсиш зомбита като задължително избягваш horror-ите:) За зомбитата внимавай все пак,защото имат много силен Vampiric touch ;)

 

 

 

Така пари за lvl-a на клана са ми дали:

Sry4ko,MoonRaider(аз :D ) и включвам и героя на OutSider който още не е в клана,но все пак аз ще дам неговия дял :)

 

Ако има някой много закъсал мога да отделя още 65к,освен че ще допалня и другите 65к,които остават,защото май сме 9 човека ако не бъркам(+героя на OutSider)....Така че хора аз не съм банка :( Имам и да събирам 800к за оръжие все пак... :)

Link to comment
Share on other sites

Ave hora daiste savet kade da i kvo da trepa. Az sam 11lvl mage dark elf. Ima li nqkvo mesto kato tova pri humanite s stone golem-ite. Lesno i barzo exp?? :confused

Близо до Swamp-а има и Stone Soldiers-тва пак е разонвидност на големите и са идеални за mage.

Link to comment
Share on other sites

Ако може Sry4ko да пише тук малко инфо за рецепти+материали, да знаем какво да пазим и какви рецепти може да изпълни и т.н., знам ли, не съм играл с джудже изобщо. Но квото каже ще го събираме и няма да го продаваме - в това е силата на клана, а не просто всеки да си събира парички отделно и да си купува equip 3-4 пъти по-скъпо отколкото така.. Къв смисъла от клан иначе, нали? :)

Link to comment
Share on other sites

Малко по нагоре имаше пост за друг сървър. Та пробвах го и се оказа много як името му е Katsu и настройките са му Exp: 6x SP: 8x Item Drops: 8x Adena Drops: 5x и наистина няма лаг :woot ,е има ама е много малко. Не е като на NW последния път изгубих 20к адена. Пък и в NW след 18:00 часа е много трудно да се играе (лаг). Тук съм качил ини файла с настройките за сървъра (подменяте /system/l2.ini с този от архива). С втория файл (npcname_e.txt) ще ви показва левелите на чудовищата.

 

 

 

Регистрация за Katsu

Link to comment
Share on other sites

Напълно подкрепям влизането в другия сервър то от лаг вече не се играе :( Вчера между 6 и 10 нямам 15 минути постоянна игра :( В момента си правя герой в този сървър-DesertRaider\dark elf\Fighter :) Ще направя и клана отново само всички да сте навити :)

 

 

P.S.Тва да ти дават 8 пъти повече exp си е жива далавера :D Пък и доволно кинти пуска :D

Link to comment
Share on other sites

Az sam navitza nov server ako nqma lag. Ve4e imam predstava za igrata i 6te mi e po-lesno v na4aloto. Za razlika ot nqkoi i nqmam kakvo da gubq.Vse pak geroqt mi e malak lvl :) A i vzeh da se iznervqm ot bavnoto napredvane. 6tom dava pove4e exp se dobavq i o6te edin plus. Samo problema idva ot tova dali ima hora v toq server (da ne se okaje 4e samo nie 6te si igraeme) a i dali e poddarjan. Kato gledamv Nw pone imat dobra poddrajka. A o6te ne6to koeto se setih 4e moje da se prieme za predimstvo e 4e pone sega 6te po4nem zaedno i po-lesno 6te se namerim :D

No az 6te se rakovodq ot vas. Ako smenqte server i az go smenqm, vse pak ne mi se igrae sam.

 

EDIT: Tozi server katsu li be6e tama po-dobar li e ot enigma. Ako se smenq servera neka da izberem nai-dobriq :D A i kajete do kraq na denq dali 6te se smenq da znam kade da igraq!

Link to comment
Share on other sites

Сега ще го пробвам тоя сървър... Иначе да, прави сте, вчера беше отвратително след 5 часа и при мен, чак до късно вечерта - 1-2h, тогава се оправи. Наистина жалко, в този сървър имаше много свестни хора (надявам се да убедя поне елфката с която играх да дойде с мен в другия сървър, ако е по-добре :unsure: ) Дано всичко с quest-овете и т.н. да си го има, както в NW... Damn, Moon, тъкмо бях събрал паричките, човече :P

Link to comment
Share on other sites

И ся кво, местим се в другия сървър лиииии ? :blink: Стига weeeeee, вече имам две приятелки тукааааа :cry  :cry  :cry *подсмърч*

 

 

Аз също :( Кажи им да идват в другия сървър :D

 

Az sam navitza nov server ako nqma lag. Ve4e imam predstava za igrata i 6te mi e po-lesno v na4aloto. Za razlika ot nqkoi i nqmam kakvo da gubq.Vse pak geroqt mi e malak lvl :) A i vzeh da se iznervqm ot bavnoto napredvane. 6tom dava pove4e exp se dobavq i o6te edin plus. Samo problema idva ot tova dali ima hora v toq server (da ne se okaje 4e samo nie 6te si igraeme) a i dali e poddarjan. Kato gledamv Nw pone imat dobra poddrajka. A o6te ne6to koeto se setih 4e moje da se prieme za predimstvo e 4e pone sega 6te po4nem zaedno i po-lesno 6te se namerim :D

No az 6te se rakovodq ot vas. Ako smenqte server i az go smenqm, vse pak ne mi se igrae sam.

 

EDIT: Tozi server katsu li be6e tama po-dobar li e ot enigma. Ako se smenq servera neka da izberem nai-dobriq :D A i kajete do kraq na denq dali 6te se smenq da znam kade da igraq!

 

 

Ами по-добър е май...вече няколко часа цъкам не е имало и грам лаг :D И бързо се дигат левели вече съм 15-ти :D И е вярно това,че ще почнем поне заедно,което е хубаво(Тоя път реших да развивам боец,че като ви знам всички ще тръгнете да правите магове :D ).Вече направих клана и дано скоро се съберем в Gludio :)

 

П.П.Поне тук няма да имаме проблеми с кинтите :D Вече съм 15-ти левел а съм насъбрал към 100к като съм си взел почти всичко от магазина(е без longsword-a) :)

 

 

ЕDIT:Ако някой прави DE аз съм около блатата :)

Link to comment
Share on other sites

Напълно подкрепям влизането в другия сервър то от лаг вече не се играе :( Вчера между 6 и 10 нямам 15 минути постоянна игра :( В момента си правя герой в този сървър-DesertRaider\dark elf\Fighter :) Ще направя и клана отново само всички да сте навити :)

P.S.Тва да ти дават 8 пъти повече exp си е жива далавера :D Пък и доволно кинти пуска :D

Айде, този път сме с една раса bro :) Me - DE (може би ranger, искам разнообразие малко) Fighter засега. Nick - Shadowblind (не върви с тия тъмни дрехи Flameblind :P)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...