Jump to content
BulForum.com

Lineage II


FuckKiller

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply
Играя дарк елф,как така къв искам да стана :confused  на ли се избрах в начало лориар?

Можеш да станеш Paulus Knight или Assassin.Най-добре разгледай скиловете на тези два класа от този сайт и прецени хубаво кой магии и характеристики те устройват на двата класа ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в Dion Castle town казвайте ако ще се събираме в Gludio на 2 крачки ми е :)

 

nick:MoonRaider- 24lvl Dark wizzard

Ами ние вече сме там, даже днес направихме една партиика в Ruins of Despair :) Трябва да се разберем как да се казва клана, кой да е лидера и кои хора да приемаме.

Link to comment
Share on other sites

Ммм да, играхме малко заедно :) Кланът предлагам да се казва warezRu, все пак това ни обединява. Иначе се приемат и други варианти, ноу пробс. Събота цял следобед сигурно ще съм online, пишете удобен час тук и да се разберем да се видим в играта и да направим този клан.

Meeting point за всички = Castle town of Gludio

Ден = Събота

Link to comment
Share on other sites

някои играл ли е куеста за асасен,че нещо не ми е ясен да ми обесни,значи стигнах до там,че търся някъв орк(Calpico) и трябва да го килна ама нещо не мога да го намеря,моля помогнете на заблудения елф да стане убиец :cry

 

за тези които не знаят играя дарк елф в енигма сървара присъединетесе,че съм сам

@FROZEN да видях го цял ден по него се орентирам :D ама пак нещо зациклих

 

така много лошо стана намерих ги тея ама като ги избих не ми даде нищо защо така :confused

Link to comment
Share on other sites

някои играл ли е куеста за асасен,че нещо не ми е ясен да ми обесни,значи стигнах до там,че търся някъв орк(Calpico) и трябва да го килна ама нещо не мога да го намеря,моля помогнете на заблудения елф да стане убиец :cry

 

за тези които не знаят играя дарк елф в енигма сървара присъединетесе,че съм сам

Това дето са го писали в lineage.warcry.com видя ли го?

...find a potion from a special orc called Calpico that spawns northwest of Dark Elf dungeon. Go there and kill him. Calpico spawns with many minions, so be careful killing him!

Би трбвало да се намира на северозапад от School of Dark Arts :confused

Link to comment
Share on other sites

И аз съм в Дион в момента, nick Katq lvl 20 dark wizz. Може да си чукнем една срещичка там, ама си4ките ли сме ДЕ??

 

 

 

Сигурно не са всички ДЕ,но повечето хора знаят коя е най-добрата раса :P :lol: pm me ако някой е в Dion :)

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми ъплоадне някаде тези фаилове :

 

\music\T15_S01.ogg

\SysTextures\FDarkElf.utx

 

Или да ми каже от каде мога да ги дръпна ( почти 24 часа я теглих тая игра и ся не ми се чака още толкова ПЛС ; помощ :cry )

Иначе играта е жестока :) Играх я като беше бета , заслужава си вниманието :ghost

Link to comment
Share on other sites

клиент на варез

рег на акаунт

 

Сървъра е разбира се емулиран, доста се работи по него, раси/професии/магии/предмети/скилове всичко бачка. Вечер дори се събират 1500+ души, от които над 250 са българи  така че налазвайте.

 

става въпрос за noobwars сървър

 

Благодаря @Fr0Zen :woot

Link to comment
Share on other sites

Az ia svalih i mi pravi niakakuv autoupdate ve4e gore-dolu 5 4asa.Pri vas taka li be6e.

Ае човек... Никаф autoupdate не тряя да го оставяш да прави, стартираш играта от L2.exe който се намира в директорията System. AutoUpdate прецаква нещата и ще трябва да я преинсталираш, понеже на Auto-то тегли expansion-a който не се поддържа в този сървър (още). Така че свали си клиента от последния link на ТоККо или от моя (едно и също) и се регистрирай в сайта. Това е. После само влизаш, правиш герой и играеш :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми ъплоадне някаде тези фаилове :

\music\T15_S01.ogg

\SysTextures\FDarkElf.utx

Или да ми каже от каде мога да ги дръпна ( почти 24 часа я теглих тая игра и ся не ми се чака още толкова ПЛС ; помощ :cry )

Иначе играта е жестока :) Играх я като беше бета , заслужава си вниманието :ghost

Съжелявам че се повтарям , но нямам никаква връзка към

QUOTE(Vastril4o @ Mar 18 2005, 22:58 PM)
Някой може ли да ми ъплоадне някаде тези фаилове :

\music\T15_S01.ogg

\SysTextures\FDarkElf.utx

заповядай

Моля ви качете ги някаде другаде...

Мно тъпо се чуствам да моля два пъти за едно и също нещо , ама от два дни вече се мъча да я подкарам тя игра :cry

 

 

EDIT:

Няма нужда , разбрах че има проблрм с флашгета и от там се получава цялата работа...

Link to comment
Share on other sites

Igrata e pove4e ot zaribitelna. Takmo q po4nah. Igraq s humanite i sam lvl 13. Smqtam da stavam Wizzard. Imam vapros za da stana warlock ili necromancer parvo prez Wizzard trqbva da mina nali. I ako nqkoi znae ot de da namera nqkoi tutorial za tova kak da se razviva edin wizzard da spodeli plss. A ina4e za klana nadqvam se da ne iztarva momenta da se join-a, malko trqbva da ka4a lvl dano samo ne e kasno ve4e.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...