Jump to content
BulForum.com

Recep Ivedik / Реджеп Иведик


Recommended Posts

Ебати тъпия филм заклевам се...никакъв смисъл!Някакво мноого жалко подобие на Мистър Бийн...аз така го категоризирам :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Не можах да го изтърпя. След 10 -тата минута един и същи като тип мохабети и простотии се изчерпа търпението ми.

Пълна загуба не време за мен.

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
Не можах да го изтърпя. След 10 -тата минута един и същи като тип мохабети и простотии се изчерпа търпението ми.

Пълна загуба не време за мен.

Мани, и аз се подлъгах....гигантска тъпня :devil

Link to comment
Share on other sites

^^Сигурно би било много трудно да не познаеш,че е турски.... :dry:

 

Единицата беше много добра,култова.Смял съм се с глас.Гледал съм го 5-6 пъти и пак ми харесва.

Двойката е пълно разочарование.Чак ми беше тъпо да го гледам.Неструва.

Link to comment
Share on other sites

Докато първата част е горе-долу добра, то втората може да хареса само на някой, чието чувство за хумор е било отрязано със скалпел.Ъъъ...Или по-добре - със сатър.

Link to comment
Share on other sites

Истината е да покажеш един гъз. Но не какъв да е, а космат гъз. Публиката ще се скъса да се хили от началото до края.

Всъщност това е от един филм, но надали сте го гледали, а ако сте го гледали, надали сте го разбрали!

Link to comment
Share on other sites

Всъщност това е от един филм, но надали сте го гледали, а ако сте го гледали, надали сте го разбрали!

 

:blink: Гледал съм го и да разбрах го как пък реши , че си единствения който е способен да го разбере ? В него има доста исттина (за жалост) от начина по който се говори или проблема с боклука или пък кризата с онаи енергиина напитка та чак до косматия гъз който си споменал .

 

И за да не съм извън темата да кажа ,че филма за мен е пълна простотия и не си заслужава да го гледате

Link to comment
Share on other sites

Истината е да покажеш един гъз. Но не какъв да е, а космат гъз. Публиката ще се скъса да се хили от началото до края.

Всъщност това е от един филм, но надали сте го гледали, а ако сте го гледали, надали сте го разбрали!

 

Има си хас да сме разбрали нещо. Ама и защо ни е да разбираме - винаги можем да се допитаме до теб. :lol:

 

А мога ли да попитам за кой филм точно говорите

 

Робинята Изаура. Спорим за това какъв бил гъз.т на Леонсио - космат или брадат. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Определено си прав! Но колкото и да се допитват цитираните по-долу, не мога да им помогна с нищо :unsure:

 

Filma e mnogo dobar :lol: :lol: preporachvam go dago gledate :lol: :lol: :lol:

 

 

на мен 1-вата част много ми хареса , а втората ще я чакам с по-добро качество :)

 

 

мн е як филма само смях :punk

 

 

На първата част се сгънах да се хиля, но втората не ми хареса ;)

 

 

^^Сигурно би било много трудно да не познаеш,че е турски.... :dry:

 

Единицата беше много добра,култова.Смял съм се с глас.Гледал съм го 5-6 пъти и пак ми харесва.

Двойката е пълно разочарование.Чак ми беше тъпо да го гледам.Неструва.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

AlBundy - пазителя на знанието,живота и истината.Преди да се засмеете допитвайте се до него.Той е човека който определя кое е смешно и кое не,кога да си мием зъбите и какво да пишем по форумите.Жалко,че не е в политиката за да стане и президент....на вселената.Само трябва да напише "гласувайте за мен в bullforum.com" и се случва.Той е светилото в културата,морала и ценностната система на интернет пространството.Добре че има такива хора.Евала ти AlBundy!

Link to comment
Share on other sites

Благодаря :) Като се кандидатирам ще разчитам на твоя подпис. Направо ще раздавам билети за Реджеп 4 срещу подписче. В добавка по едно кибапче и две кифтета :pirate

Определено простащината в хумора ми идва в повече напоследък. А навирането в носа ми всеки ден на такива заглавия - Реджеп Иведик най великия филм на всички времена е показателно за деградирането на нацията ни. Дерзай братмито :lol:

Link to comment
Share on other sites

Определено смятам, че филма е уникално тъп. Гледах само първата част до средата, където загубих всякаква надежда да видя нещо смешно и го спрях. За мен това е чалгата в хумора...

Link to comment
Share on other sites

За мен това е чалгата в хумора...

 

Махни думата "хумор" и ще си напълно прав! ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз първата част е гледах в англия накарахаме да го гледам казахами супер смях бил ма като разбрах че е турски викам абе кво ма занимавате с глупости но отидох да вида закакво става въпрос

само като видях как почва си викам колко тъп трябва да си да направиш такъв филм на моменти ми беше забавен но общо взето си е глуповатичак

А втората част за нея нямам коментар едва е изгледах

Link to comment
Share on other sites

Филма е страхотен, заслужава си гледането ! :)
Определено смятам, че филма е уникално тъп.
Filma e mnogo dobar :lol: :lol: preporachvam go dago gledate :lol:
Ебати тъпия филм заклевам се...никакъв смисъл! :wacko:
мн е як филма само смях :punk
Мани, и аз се подлъгах....гигантска тъпня :devil

И к'во сега....последно - да се гледа или да не се гледа все пак? :wacko:

 

Баси дилемата...по-сложна от Хамлетовата... :P

Link to comment
Share on other sites

И к'во сега....последно - да се гледа или да не се гледа все пак? :wacko:

 

Баси дилемата...по-сложна от Хамлетовата... :P

 

Погледни на кой му е харесал и на кой не... преди във едната ВидеоЗона питах подред 2ма от персонала, каквото каже единия ИЗОБЩО не го поглеждах повече. Нямаше филм който на онзи да му беше харесал и после да не ми се стори пълна боза. А втория човек (без значение кой) като препоръча нещо - преглеждах какво пише на касетата и преценявах... пък и тъй и тъй тогава взимах аванта можеше да карам наред ако не ми хареса го вадя от видеото и пускам следващия, обаче оня момък - определено каже ли ми че нещо му е харесало го оставях обратно. Колкото по-ентусиазиран беше толкова по-ужасен беше филма

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...