Jump to content
BulForum.com

Californication


sk8er

Recommended Posts

Как може изобщо да ти хрумне да питаш ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА... :laughing: Това е СЕРИАЛЪТ! :laughing: :pirate

едит:Не ми отговорихте четвъртък и петък ли излизаха новите епизоди???

Link to comment
Share on other sites

Как може изобщо да ти хрумне да питаш ДАЛИ СИ ЗАСЛУЖАВА... :laughing: Това е СЕРИАЛЪТ! :laughing: :pirate

едит:Не ми отговорихте четвъртък и петък ли излизаха новите епизоди???

 

Ааа. Не не. LOST и Nip/Tuck са СЕРИАЛИТЕ. Тоя ще го видим. :) Преди 2 години като бях в САЩ му гледах рекламите по телевизията, но не си спомням дали не бях гледал 1 епизод. Тогава ми направи впечетление и It's always sunny in Philadephia

 

Edit: Новите епизоди излизат всяка Неделя.

Link to comment
Share on other sites

В събота изгледах 1-ви сезон. Свеж е сериала. Сега съм на 3-ти епизод от 2-ри сезон и определено мога да кажа, че 2-ри сезон ми харесва повече. По-свеж хумор има.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Да,като я видя и нещо в мен се надига. :laughing: :laughing: Тъкмо мислих, че ще се сдобрят Марси и Чарли и онова с шефката ме утрепа... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Не е повод за радост мене ако питаш, ама да се надяваме че няма да стане по-голяма боза отколкото е напоследък. Нещо ми се струва че 4-ти сезон ще е още по-зле.

Link to comment
Share on other sites

Сори за забележката ама тая дума Californication (калифорникейшън) защо малко ми се струва примерно като Автоклавност ,Автомобилност,Дървеност и още камара други които реално не означават нищо.

Калифорния-калифорникейшън. "кейшън" ще е някаква надставка ,нещо като надставката "ченца" в думата "червенотиквеничковченца" :) или пък "червенотиквеничковейшън" мммм йе.

В същност какво по дяволите значи "калифорникейшън" ?

Link to comment
Share on other sites

Сори за забележката ама тая дума Californication (калифорникейшън) защо малко ми се струва примерно като Автоклавност ,Автомобилност,Дървеност и още камара други които реално не означават нищо.

Калифорния-калифорникейшън. "кейшън" ще е някаква надставка ,нещо като надставката "ченца" в думата "червенотиквеничковченца" :) или пък "червенотиквеничковейшън" мммм йе.

В същност какво по дяволите значи "калифорникейшън" ?

 

Калифорниказиране

Link to comment
Share on other sites

Имайки предвид колко често иде дума за секс :) е недопустумо да не се направи и мръснишката аналогия. Иначе видях за списание Тайм, че те въвеждат думата.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...