Jump to content
BulForum.com

Californication


sk8er

Recommended Posts

Чудя се що няма тема за най-откачения сериал с приключенията на най-болния писател-Ханк Мууди. :punk :lol: Духовни сцепва в тая роля и направо бях много приятно изненадан като го видях в този образ. :)

californication.jpg

californication.jpg

Споделяйте любими моменти и като цяло коментари за филмчето.

Четох,че новият сезон излиза чаааак есента. :wacko: :(

->ЛИНК за СЕЗОН 1

->ЛИНК за СЕЗОН 2

 

Започна и 3ти сезон!!! Епизодите ги има в замундата.

епизод 1

епизод 2

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

И аз съм фен и даже мислех да пускам тема преди време, но мислех, че няма феонве във форума. Само тая Мия ми е много противна!

Link to comment
Share on other sites

И аз съм фен и даже мислех да пускам тема преди време, но мислех, че няма феонве във форума. Само тая Мия ми е много противна!

 

Определено! И мен ме дразни! Дано в следващия сезон я няма.. Ашби рулз :punk

Link to comment
Share on other sites

Жалко,че Ашби го убиха ще ми липсва. :cry :D В епизода дето Мия направи всичките мизерии на Ханк,че даже за капак му свиха новото Порше и аз много я намразих... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Явно! Този сериял е яко heavy metal! (Буквално sex, drugs and rock'n'roll) Много се накефих, когато жена му ревеше за Кърт Кобейн! :)

Link to comment
Share on other sites

Определено любимият ми сериал напоследък.......Много добри диалози, интелигентен хумор и страхотен Духовни ! Ханк е новият ми гуру просто :)

 

Любими моменти :

 

Trixy : What are your thoughts of rehab ?

Hank : Rehab is for quitters !

 

И разбира се стария Мууди - "Life is too short to dance with fat chicks"

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

В замунда има първи и втори, нещо като скрийнъри са май. Определено ме разцепиха и затвърдиха позициите на сериалчето в топа ми. Духовни все повече ме кефи как си играе ролята.

Link to comment
Share on other sites

Новите епизоди са пълна лудница... :laughing: Лафовете му са още по-яки, а как почна 1вия епизод направо щях да умра от смях. :laughing:

Сряда и четв. ли излизат новите епизоди всяка седмица?? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Дейвид Духовни влиза в ролята на Ханк Мууди - пристрастен към секса и наркотиците писател, който се опитва да отгледа дъщеря си сам. Проблемите с бившата му жена не стихват, което прави това начинание още по-трудно.

 

Само това ли е?

Link to comment
Share on other sites

Гледай го няма да съжаляваш. И какъв е този нездрав интерес да знаеш за какво става дума. Губи си чара, като знаеш какво очакваш.

Link to comment
Share on other sites

Гледай го няма да съжаляваш. И какъв е този нездрав интерес да знаеш за какво става дума. Губи си чара, като знаеш какво очакваш.

 

Ами, да знам дали си заслужава. Иначе винаги искам да знам за какво става въпрос, но щом сте казали - ще го сваля.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...