Jump to content
BulForum.com

Call Of Duty 5


coyote

Recommended Posts

Това с черния екран е така още от бетата. Иначе не знам защо ще ти лагва, покриваш ли изискванията? Аз си я цъкам на макс.

Ами 2гб ддр2, 7900гс и атлон 3800+. Мисля, че ги покривам, че и малко отгоре, ама кво да се прави :cry Дано да излезе пач или нещо такова :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Мдам, чета по форумите, че и други хора имат проблеми с подкарването... Ти с последните драйвери ли си?

Иначе играта е много добра според мен. Успява да те грабне.

Link to comment
Share on other sites

Мдам, чета по форумите, че и други хора имат проблеми с подкарването... Ти с последните драйвери ли си?

Да, вчера ги свалих от сайта на нвидиа :(

Link to comment
Share on other sites

Ами 2гб ддр2, 7900гс и атлон 3800+. Мисля, че ги покривам, че и малко отгоре, ама кво да се прави :cry Дано да излезе пач или нещо такова :)

 

Не знам какви проблеми имате, ама аз съм с 3 гхцов процесор, 2 гига рам и ГФ 7600 дс видео, а вчера я превъртях. Верно, не е на макс, ама пък не ми е засекла грам. Иначе играта е върха! Даже ми се струва че бая бързо свърши.

 

П.С. : След като я врътнете, изчакайте след надписите, ще се изненадате - от една страна приятно, от друга страшно :)

Link to comment
Share on other sites

Я си я пльоцам на МАХ ама тия лоши японци мноого здраво пуцат в тия окопи!И тия гранати, хем се старая да внимавам за индикатора много ме гърмят.Иначе за графиката и физиката не знам какво да кажа.ТОВА Е!!!И новия Бонд като изиграх, който е със сходен енджин само аплодисменти.

 

Ами хвърчат краченца и т.н. Като ги уцелиш опред. място си правят определена реакция на тялото.Не знам така с една дума, харесва ми.

Link to comment
Share on other sites

Ааааа помощ! Изтрили са ми се сейфовете на играта. Не знам как! Има ли нещо общо сейфа с Profile? Не помня кой си избрах. И даже не знам какво точно правя като избирам профил. Някой знае ли къде се съхраняват сейфовете или как да разбера с кой профил съм играл?

Link to comment
Share on other sites

И при мен се получи такова нещо след преинсталация на уиндоуса, но си свалих Call Of Duty - World At War Unlocker и си отключих всички мисии. Сега ще продължа от последната мисля, макар и малко по в началото...

Link to comment
Share on other sites

XP: \Documents and Settings\User Name\Local Settings\Application Data\Activision\CoDWaW

Vista: \users\username\appdata\local\activision\codwaw

 

Нормално е след като преинсталираш уиндоус да ти заминат профилите.

Link to comment
Share on other sites

Добре де, аз не съм преинсталирал. Просто смених профила. И сега не мога да се върна обратно в този профил. Сейфовете са ми в тази папка с профилите/съответния профил, но папката save е празна. Т.е. \users\username\appdata\local\activision\codwaw\players\save е празна, а моите сейфове са в \users\username\appdata\local\activision\codwaw\players\profiles\Dante666. Oпитах да ги преместя - нищо не става.

 

/едит:

Оправих проблема! За тези, които също го имат:

В папката: C:\Users\Юзър\AppData\Local\Activision\CoDWaW\players\profiles отваряте файла active и преименувате името на профила с името на този профил, в който са ви сейфовете.

Link to comment
Share on other sites

Игрицата както винаги си е супер ама ..... На няколко пъти нахлувам в лагера на японците за здрава мелачка и ей така от нищото ми се появяват пред мен и малко ме поидоса .....

Link to comment
Share on other sites

Аз ли съм ТЪП???

Стартира ми играта, давам SOLO, new game, дава ми да си избера трудност и след това - нищо!!!

Странна работа, няма oт къде да дам start или каквото и да е

 

Оправих се

 

Интересна е игрицата, но очаквах повече

Доста е кратичка - 8 часа

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Аз ли съм ТЪП???

Стартира ми играта, давам SOLO, new game, дава ми да си избера трудност и след това - нищо!!!

Странна работа, няма oт къде да дам start или каквото и да е

 

Оправих се

 

Интересна е игрицата, но очаквах повече

Доста е кратичка - 8 часа

И при мен така става. Как го оправи?

Link to comment
Share on other sites

И при мен така става. Как го оправи?

Вадиш кабела на нета.

Стартираш играта.

Правиш един сейв.

Излизаш от играта.

Включваш си нета.

Играеш когато си искаш. (без да изключваш мрежата)

Link to comment
Share on other sites

Вадиш кабела на нета.

Стартираш играта.

Правиш един сейв.

Излизаш от играта.

Включваш си нета.

Играеш когато си искаш. (без да изключваш мрежата)

Да, стана. Благодаря.

 

ПП: Щях да ти благодаря на ЛС, за да не пълня темата, ама нещо не можеш да получаваш.

Link to comment
Share on other sites

И при мен така става. Как го оправи?

Влязох в деректорията със сейфовете и изтрих всички юзъри.

След това стартирах играта и тя те кара да си направиш но юзър... който тръгва!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Някой може ли да ми каже как се решава проблема с това, че играта не иска да пази настройките? Сменям ги и после като пусна играта пак, не ги пази. И на всичкото отгоре, като избера трудността, играта не тръгва, ами си седи просто...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

А, пропагандата ми е подействала! :D Радвам се, че играеш и ти харесва. Сега остава да дойдеш да се мелим и на мулти, или пък да направим един cooperative.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...