Jump to content
BulForum.com

Call Of Duty 5


coyote

Recommended Posts

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply
Вече започнаха да се появяват клипчетата

След зверската Call Of Duty 4 очакванията са големи

 

Да, след зверски тъпата цод 4, с която поредицата тотално загина за мен и за голяма част от хората, които играем още от ЦоД 1, се очаква и ЦоД 5, това е ясно от няколко месеца. Тогава само се говореше за проект, не знам дали са почнали да работят по него. Замисълът беше да се направи игра за бойните действия в Тихия океан през 2-рата световна. Нещо като Medal of Honour: Pacific assault.

Клипчета не съм гледал, сега ще погледна, макар че съм сигурен, че или ще е това, или ЦоД ще се принесе в бъдещето и ще следва "светлия" пример на Батълфилд поредицата.

Link to comment
Share on other sites

То тя почти е излязла, вие сега клипчета ще гледате... А пък от IW работят по CoD 6.

Зверски тъпата CoD4? Това трябва да се документира някъде. За кой е умряла поредицата? Тя никога не е била по-жива.

Иначе петицата се разработва от хората отговорни за провала КоД 3, но ползват енджина на Infinity Ward с известни доработки по него, разбира се. Изглежда (както и КОД4) впечатляващо, новите благинки са страхотни, а ко-оп режима изглежда феноменален. След 1 месец ще я играем.

Иначе клипчета: http://www.gametrailers.com/game/6938.html

Link to comment
Share on other sites

То тя почти е излязла, вие сега клипчета ще гледате... А пък от IW работят по CoD 6.

Зверски тъпата CoD4? Това трябва да се документира някъде. За кой е умряла поредицата? Тя никога не е била по-жива.

Иначе петицата се разработва от хората отговорни за провала КоД 3, но ползват енджина на Infinity Ward с известни доработки по него, разбира се. Изглежда (както и КОД4) впечатляващо, новите благинки са страхотни, а ко-оп режима изглежда феноменален. След 1 месец ще я играем.

Иначе клипчета: http://www.gametrailers.com/game/6938.html

 

Извинявай, ама геймплеят на цод 4 беше под всякаква критика. Графиката е наред обаче, признавам, ама все пак сегашните "геймъри" нали обичат шаренко... Аз си мислех, че от ЦоД 2, където дори нямаше индикатор за кръв по-зле не можело, може явно. Ама сега това е модерно, игрите да се тъпчат с нововъдения за да може да се улеснява играта, за да може всеки 12 годишен тюфлек с интелект на психически обременен микроб да може да цикли и да се прави на геймър. Къде отидоха игрите като томб рейдър първите части, където седиш по 50-60 мин да мислиш как ще се измъкнеш от някаква стая, или цод 1, батърлфилд 1, все игри, в които се искаше поне малко скил и отборна игра. А на цод 4, кат праснат максимален левъл 55 ли кой беше там, кат се нагрухат и после що изнасяли цели отбори сами...

ЦоД следва примера на Нфс - всяка година нова игра, по-тъпа от старата... Изключение прави само Фифа поредицата, само там всяка следваща игра е по-хубава от предишната ( без 09, защото според мен 08 я превъзхожда, но с малко, лично мнение ). Та аз очаквам вече към цод 7-8 всеки да почва с вграден уол хак и еймбот та да се правим луди, вие какво ще кажете? :3

Link to comment
Share on other sites

Huh? Очевадно е, че не си играл. КоД2 беше страхотна, а тази е в пъти по-добра. Геймплейът е страхотен, perk системата е много добра и балансирана и много, ама много рядко някой изнася "цели отбори" освен ако не са отбори от новаци.

Умение да се играе се иска(и то много), отборно и самостоятелно, не знам от къде ги взимаш тея дивотии. Не напразно е най-играния FPS в момента. Махането на това колко кръв имаш е едно от най-добрите неща в поредицата, а ако си толкова добър и отворен - пробвай хард-кор режима. Там е истинския кеф от играта.

А за игрите като TR си има свсем други теми и жанрове. Нищо от това, което казваш за КоД4 не е вярно, личи си, че не си играл повече от 10мин и са те трепали "батковците" докато събереш exp за левелче.

Link to comment
Share on other sites

Huh? Очевадно е, че не си играл. КоД2 беше страхотна, а тази е в пъти по-добра. Геймплейът е страхотен, perk системата е много добра и балансирана и много, ама много рядко някой изнася "цели отбори" освен ако не са отбори от новаци.

Умение да се играе се иска(и то много), отборно и самостоятелно, не знам от къде ги взимаш тея дивотии. Не напразно е най-играния FPS в момента. Махането на това колко кръв имаш е едно от най-добрите неща в поредицата, а ако си толкова добър и отворен - пробвай хард-кор режима. Там е истинския кеф от играта.

А за игрите като TR си има свсем други теми и жанрове. Нищо от това, което казваш за КоД4 не е вярно, личи си, че не си играл повече от 10мин и са те трепали "батковците" докато събереш exp за левелче.

facepalm2ly3.jpg

 

Ае кажи ми какво м уе доброто на това да няма индиактор за кръв? Сигурно и в реалния живот е така... Изпразвам един пълнител в теб, ти се скриваш зад паянтовото кашонче, дето куршум и граната не го лови и след 10 5 сек излизаш напомпан и нагрухан.

Lame?

Няма значение, трябвало е поне да пробваш единицата, определено си остава най-добрата от всички. Ест. не е толкова шаренка колкото цод 4, ама поне имаше смисъл да се кюцаме.

Link to comment
Share on other sites

Постване на тъпа картинка - необоримия аргумент, че си прав. Ех, Интернет...

А в реалния живот предполагам имаш health meter до теб и да гледаш след колко удъра умираш. Нищо, че след като ти изпразнят цял пълнител и останеш на 1 пак може да изринеш цял отбор все едно си на 100%...

Искаш повече реализъм - цъкай хард-кор (ох, ама там няма и hud, не-не, това не е истински КОД, а някаква издънка! Кде ми е мерника?!@). КоД 4>КоД2>КоД>КоД3. Или пък пуцай контричка. Ама то като не може да се играе, само да се плюе остава... Айде ако имаш някакви феноменални доводи ги излагай в темата за КоД4, а не тук.

Link to comment
Share on other sites

Ама сега това е модерно, игрите да се тъпчат с нововъдения за да може да се улеснява играта, за да може всеки 12 годишен тюфлек с интелект на психически обременен микроб да може да цикли и да се прави на геймър. Къде отидоха игрите като томб рейдър първите части, където седиш по 50-60 мин да мислиш как ще се измъкнеш от някаква стая

 

Форум кво да правиш мнения всякви.Аз като психически обременен микроб харесвам цод1,2 и най-вече 4 всичките са си хубави игри.Какво от това че нямало индикация за кръв,има настройка "хард" след като я въведеш ходи да се трепиш като искаш реализъм.

Лара Крофт -вярно имаше тръпка в тая игра ама аз не съм свикнал да стоя по 1 час и да се чудя що на кака Лара не и идва,играя около час и после все нещо друго трябва да се свърши не да кисна пред компа с логически измишльотини и да ми отнеме 1 ден скока на кака Лара на няква греда и т.н.,има сайт за шах онлайн логика и тръпка там колкото си изкаш а времето си лети.

Блиц Крик карай по- весело ,много като че ти се е насъбрало,все пак игрите са за да разпускаме ...

Link to comment
Share on other sites

Аз ли се бъркам или темата е за Call of Duty 5? Незнам какво сте тръгнали да спорите коя била по-добра и коя по-лоша. Продажбите сами говорят за себе си...

Link to comment
Share on other sites

Постване на тъпа картинка - необоримия аргумент, че си прав. Ех, Интернет...

А в реалния живот предполагам имаш health meter до теб и да гледаш след колко удъра умираш. Нищо, че след като ти изпразнят цял пълнител и останеш на 1 пак може да изринеш цял отбор все едно си на 100%...

Искаш повече реализъм - цъкай хард-кор (ох, ама там няма и hud, не-не, това не е истински КОД, а някаква издънка! Кде ми е мерника?!@). КоД 4>КоД2>КоД>КоД3. Или пък пуцай контричка. Ама то като не може да се играе, само да се плюе остава... Айде ако имаш някакви феноменални доводи ги излагай в темата за КоД4, а не тук.

 

Човек... отчайваш ме...Говоря ти за едни неща, ти ги преиначаваш както ти е удобно. Аз не ти говоря за това да имаш health meter или не, става дума за това, че ще те изкюцам, ще се скриеш на една плюнка, излизаш след 2-3 секунди и ае... айляк. Още повече, че в ЦоД 2 например имаше още супер нереалистични работи. Да те убият със снайпер в петата, да те шибнат с приклад в глезените и ти да умреш, ебати густото. На ЦоД 4, евалата, поне част от глупостите, които ги имаше насъбрани в 2-ката ги няма. Двойката с всеки пач все по-зле ставаше.

Ако искаш да видиш реализъм кво е, цъкай Brothers in Arms. Като цяло не е по-велика от ЦоД, ама реализмът, който е там ЦоД серията няма скоро да го стигне.

А заключението, че плюя играта, защото не мога да играя беше върха на сладоледа... Евала, велик си.

 

Към теб и Коди, момчета, инсталирайте си Цод 1, 2,4, играйте в тази поредност да видите къде най-лесно се ловят фрагове. На ЦоД 1 поне се искаше да уцелиш някой за да му вземеш кръв...

Това са си мои мнение не ангажирам никого с тях.

 

Това за кака Лара го казах в съвсем друга насока, да поясня, просто вече свърши се времето на игрите, където се иска малко мозък и креативно мислене за да постигнеш дадена цел.

 

Едит: Liquid, съжалявам за тъпата картинка, другият път ще се снимам как се държа за главата.

Link to comment
Share on other sites

Обратно към WWII, супер, ще се играе :)

Call of Duty е велика поредица за мен, но най-любима си ми остава още първата :)

Като сингъл всяка година се подобрява, но като мулти се влошава :)

Link to comment
Share on other sites

Call of Duty .... Tazi igra mi e otnela tolkova bezsunni noshti :D :) Za men COD 1 si ostava nai dobrata ot vsi4ki .... Nai realisti4na i dobra ... Sushto taka ima i HQ patch koito veche e za manqci deto iskat tank4eta ili djipove :) 2-rata 4ast sushto e dosta dobra .... hubava grafika na slab komp :) No vche 4-tata 4ast veche po4naha s nekvi strashni orujiq bombi i filmi .... Spored men igrata trqbva da si e bitkite pri carentan i downvile s starovremennite si orujiq i granati ... 4-tata 4ast veche e s nekvi plazmi kato unreal tournament (v prenosen smisul) :D :)

Da vidim 5-tata 4ast :) Dano da e dobra sega shte porazgledam malko klip4eta i nai-vajnoto da ne iziskva koi znae kvi harekteristiki 4e sha trqbva da se kupuva nov komp :) :punk

Izvinqvam se za ezika no sum v uchilishte i nqmam bg ... ;) :)

Link to comment
Share on other sites

По отношение на датата на излизане, четох някъде че 5-цата се очаква в началото на ноември да излезе в САЩ, така че се надявам и до нас да стигне по-скоро.

Иначе 1-цата си е баш класиката в жанра, ама чак пък голямо лутане и чудене нямаше.

Колкото до така наречената кръв, минавай по-бързо сингъла и почвай мултито. Там мърдане няма. Удар и гол. Затова 2-ката още ми седи на компа( до преди няколко месеца цъках яко ).

По отношение на 4-ката бях разочарован, че не е на тема ВСВ (инсталирах я и след ден игра в мултито я махнах). За това сега се надявам 5-цата като е на тема ВСВ да се зарибя пак по поредицата.

 

М/у другото днес дръпнах Братя по оръжие. Доста яка игрица :D

 

На всички КОД маниаци пожелавам приятни мигове пред компа с бъдещето издание

Link to comment
Share on other sites

Ето и системни изисквания. Не виждам кво толкова не ви харесва четвъртата част, на който му е много лесна да се пусне на по-голямо ниво на трудност. Има много хора, които се прибират изморени от работа и искат просто да разпуснат, а не да си късат нервите с нечовешки трудни шутъри, та за системните изисквания:

Processor: AMD 64 3200+/Intel Pentium 4 3.0GHz or better

 

 

Memory: 8 GB free hard-drive space, 512MB RAM (XP)/1GB RAM (Vista)

 

Graphics: Shader 3.0 or better, 256MB Nvidia GeForce 6600GT/ATI Radeon 1600XT or better

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
We have officially distributed all of our Xbox 360 beta tokens to the CallofDuty.com community!

 

Thanks to all of you for expressing interest in the Xbox 360 beta. If you didn't receive a token, there's still hope! U.S. gamers can also pre-order Call of Duty: World at War at any GameStop retail location and online at gamestop.com (while supplies last) to get your beta code.

 

The Beta experience is not over yet! We will be launching the PC beta soon and are now in the process of collecting sign ups. Make sure you register before you miss out!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Сингъл плейър кампанията е отново на ниво :) На мен лично и този код ми харесва. Няма нищо ново освен огнехвъргачката, ама все пак си е зарибена играта.

Link to comment
Share on other sites

То всичко хубаво, ама на мен не ми тръгва :cry Като я стартирам ми дава черен екран и нищо :angry1

Пусни я в safe mode и тогава си оправи настройките пак. И ако не ползваш СЛИ или Кросфайър, махни опцията за две карти от настройките.

Link to comment
Share on other sites

Пусни я в safe mode и тогава си оправи настройките пак. И ако не ползваш СЛИ или Кросфайър, махни опцията за две карти от настройките.

Играта тръгна, ама нещо не е както трябва. Първо като ми даде черния екран при стартирането не е забиване, ами просто трябва да я поизчакам 2-3-4мин и тръгва, след това като дам new game и избера ниво на трудност пак е същото чакане и на лоадинга след това пак така :bgrin: Като тръгне играта, въпреки че ми е на 800х600 лагва та се не трае, явно нещо не е наред, ама не знам какво, смених драйверите на видеото - ефект нулев :(

Link to comment
Share on other sites

Това с черния екран е така още от бетата. Иначе не знам защо ще ти лагва, покриваш ли изискванията? Аз си я цъкам на макс.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...