Jump to content
BulForum.com

Най-грозните коли на света


Botev1912

Recommended Posts

Хич не ги отбираш :) 1:1 е само за тебе, за всички други е ясно разпознаваем.

________________________________

 

Оф, ама и ти почна като него...ами 4х4 системата?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply
Poser.JPG

 

Тази е направена нарочно от някой, който си няма работа, но за сметка на това си има доста излишни пари. Очевидна насмешка над "тунинга" в днешно време.

 

Вижте номера само.

Link to comment
Share on other sites

Хич не ги отбираш :) 1:1 е само за тебе, за всички други е ясно разпознаваем.

 

Ами всъщност разликите са достатъчно малко за да ти трябват няколко секунди да ги различиш отблизо а от по-далеч може и да ги сбъркаш. Нали бях в магазина на Мицубиши когато си избирах колата и ги гледах и 2те. Да има разлика, но е горе-долу колкото между Ауди-то и Сеата

Link to comment
Share on other sites

Аз ги различавам, ти не...ти представителна извадка ли си?Щото аз не те имам за такава..., а доста хора ги различават ;) Прекалено генерализираш по себе си.

 

____________________________________

 

И да не се разправяме

http://turbomirage.com/evo_x/3-mitsubishi-evolution-x.jpg Лансер Ево

 

http://www.darsauto.bg/ShowPage.aspx?pageID=315&siteID=6 Лансер, дори да му сложиш спорт пакетчето пак няма да е напълно същия (ся може да има и някаква доработка дето и да го докарва ама това вече си е направо нарочно)

Link to comment
Share on other sites

Култов си е този, класик.

 

________________________

 

Признавам с теб няма смисъл да се спори.Едно си знаеш, едно си пееш.Има ли разлика...има, незначителна ли е(външната)...НЕ.

 

"По тая логика Lancer EVO трябваше изобщо да не се продава защото външно е 1:1 с обикновения Lancer а разликата в цената е поне 3 пъти..." това ти го каза.

 

Не ми намесвай Ауди и Сеат.Никой не говори за тях.Най-обичам тия похвати наложени в нашето общество да се бяга от конкретния въпрос и точността на отговора.Не ми излизай с такива номера.

 

Разликата, огромната, идва от агрегата и дигиталния контрол на диференциалите.Няма нужда да ми обяснваш това, още повече в тази тема.

 

_________________________

 

А някой няма ли снимки на Москвето с двигател от Мазерати?

Link to comment
Share on other sites

Аз ги различавам, ти не...ти представителна извадка ли си?Щото аз не те имам за такава..., а доста хора ги различават ;) Прекалено генерализираш по себе си.

 

____________________________________

 

И да не се разправяме ...

 

Аз не се препирам че са еднакви, просто си приличат и то доста. Не е като да сложиш едно до друго Лада и Мерцедес нали? Сеата и Ауди-то нямат ли НИКАКВИ разлики? Да не би да са 1:1 от-до само емблемата да е различна?

 

И ако искаш разходи се до Балканстар да ги погледнеш едно до друго особено ако и 2те в магазина са черни да забележиш че не са чак толкова различни колкото си мислиш. Разликата е главно под капака а не формата на купето

 

Я сравни снимката на онова ЕВО с ей това: http://images.automobilemag.com/multimedia...hi_lancer+2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Сериозно ти казвам, излгаш се.Не виждаш ли какво си написал горе и какво правиш в момента?Даваш пак снимка на Лансер Спорт Седан, който се различава от Евото по предния капак, предната маска, спирачните апарати, фаровете . Защо продължаваш?

 

__________________________

 

И това не е купе ами е седан...каросерия си имал предвид вероятно, но все тая.Дано сме се разбрали в крайна сметка, че изписахме една камара неща не за в тази тема.

Link to comment
Share on other sites

Е, за това говорехме!!!Някъде бях чел/чул, че всъщност ползвали трансмисии от москве и ги чупели на поразия ама било по евтинко така...трябвало като се тръгва да се внимава и после вече при по-високите скорости смогвала кутията ама дали е така?!

Link to comment
Share on other sites

О моля ти се разликите са по-големи отколкото разликите между Тойота Авенсис и Хонда Акорд просто - те 2та лансера ама НИЩО общо нямат даже не си приличат по форма ама изобщо... Сериозно - можеш ли да твърдиш че разликите между 2та Лансера са по-големи отколкото тези между онзи Сеат и кое да е Ауди?

Link to comment
Share on other sites

Ами всъщност разликите са достатъчно малко за да ти трябват няколко секунди да ги различиш отблизо а от по-далеч може и да ги сбъркаш. Нали бях в магазина на Мицубиши когато си избирах колата и ги гледах и 2те. Да има разлика, но е горе-долу колкото между Ауди-то и Сеата

 

 

 

Според мен разликата идва от това, че евото е модификация на лансър, докато сеата е отделна бюджетна марка с копие на имиджов модел на имиджова марка.

Link to comment
Share on other sites

Най-лесно можеш да ги разпознаеш по местоположението на предния регистрационен номер.На Евото е в дясната част на предницата, ако го гледаш отпред.

 

Едит.Само не разбрах защо замесихте Лансера в темата за грозни коли.

Link to comment
Share on other sites

Дядо, нищо повече няма да ти обяснявам.Имаш се за умен човек, но не ти личи по поведението.Каза ли невярно нещо на предната страница?Каза.Да си беше признал и толкова.Лай си за Сеат и Ауди колкото си искаш.

 

По тая логика Lancer EVO трябваше изобщо да не се продава защото външно е 1:1 с обикновения Lancer а разликата в цената е поне 3 пъти...
Link to comment
Share on other sites

Дядо, нищо повече няма да ти обяснявам.Имаш се за умен човек, но не ти личи по поведението.Каза ли невярно нещо на предната страница?Каза.Да си беше признал и толкова.Лай си за Сеат и Ауди колкото си искаш.

 

Аман, писна ми да споря. Обяснявам баре тоя път ме разбереш. Колкото са еднакви Сеата и Аудито толкова са еднакви и 2та Лансера. INCINERATOR каза че било кофти да си купиш скъпа кола и после до нея да спре някоя почти еднаква но значително по-евтина. Защо извади от контекста изказването ми и се заяде че има разлика между 2та лансера и че ти ги познаваш от километър не знам. Приличат си и то доста. Както си и приличат Сеата и Аудито. Не са абсолютно еднакви нито едните нито другите това е ясно на всеки, защо изобщо спорим?

Link to comment
Share on other sites

Защото каза, че са 1:1.Признай си и приключваме.

 

____________________

 

Добре, момчета.За ВАС са еднакви.Разбрах...и стига сте го писали за това двигателя.Поне като ще пишете сложете и 4х4 системата, че иначе другото е със предно ;)

 

И М3 и 3-та серия са еднакви, и 5-цата и М5, и х6 и х6м, и еС-клас и еС65 и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Евото се продава не заради "ламарина и карбон", а заради това под капака. Какво го нищите не знам. Няма как да са две коренно различни коли

Link to comment
Share on other sites

Защото каза, че са 1:1.Признай си и приключваме.

 

Аз не разбрах каква е твоята теза? Че има очебийна разлика между двете ли? Еми няма, главната разлика е под капака, на външен вид са много еднакви...

Link to comment
Share on other sites

Защото каза, че са 1:1.Признай си и приключваме.

 

Признавам, не са идентични на външен вид - има дребни разлики по които познавачите ги различават.

 

 

Добре, момчета.За ВАС са еднакви.Разбрах...и стига сте го писали за това двигателя.Поне като ще пишете сложете и 4х4 системата, че иначе другото е със предно ;)

 

И М3 и 3-та серия са еднакви, и 5-цата и М5, и х6 и х6м, и еС-клас и еС65 и т.н.

 

Е те това исках да кажа относно Сеата и Аудито от примера на incinerator...

 

 

Аз не разбрах каква е твоята теза? Че има очебийна разлика между двете ли? Еми няма, главната разлика е под капака, на външен вид са много еднакви...

 

Именно е те това се опитвах да обясня на host но той се запъна че съм бил казал че са 1:1 ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

Дали прозорците са с алуминиева дограма? Щото така изглеждат :lol:

 

 

А прочетохте ли и новината:

 

Притежателят на този уникат споделя че този Hummer привлича по-голямо внимание, отколкото всяка друга автоекзотика

 

То и мултиплата ми привлича вниманието и я гледам всеки път като я видя на улиците но си мисля как е възможно някой да е толкова загубен че да си купи точно тази кола...

Link to comment
Share on other sites

Дали прозорците са с алуминиева дограма? Щото така изглеждат :lol:

 

Не знам,ама лоста на скоростите е никелирана лимонка :wacko: то бива кич ама тоя е потресаващ...

Link to comment
Share on other sites

Мицубиши грандис ... отначало ме взеха фаровете , но след като засичам 2-3 пъти тоя модел в града и забелязох огънатата ламарина над емблемата , направих странна асоциация с муцуна на ... носорог и за мен стана една от грозните "джапанки" :wacko:

 

2_0_DI_D_Equippe_large.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...