Jump to content
BulForum.com

Най-грозните коли на света


Botev1912

Recommended Posts

  • Replies 605
  • Created
  • Last Reply
Е айде сега - сериозен шеф на сериозна фирма да кара Смарт...

 

Scion - верно са тотално утрепани при това повечето им модели

 

За кубовете - явно всички марки искат да изкарат по една ултра грозна кола с която да плашат клиентите. Ей я грозотията и на Нисан: cube_04_800.jpg

Мисля, че наскоро го видях на живо. Наистина беше учудващо грозно. Обаче не може да бие Multipla-та. Как няма 1 чове в тоя форум да я защити тая кола бе мамицата му. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че наскоро го видях на живо. Наистина беше учудващо грозно. Обаче не може да бие Multipla-та. Как няма 1 чове в тоя форум да я защити тая кола бе мамицата му. :lol:

 

Е как може някой да каже за мултиплата че е хубава - нали веднага ще дойдат да го приберат в "жълтата сграда" и ще го облекат в една специална риза :)

 

Майтапа настрана - в нашата махала има някакъв серсем който си е купил нова мултипла... не знам на какви хапове е бил когато го е правил но е факт...

Link to comment
Share on other sites

Малееее това пък ако го пуснат Нисан , ще бие и мулти-амебата... ;)

 

AKO? Вече се продава в щатите срещу $14,000 (най-евтиния модел). Тука не знам да се продава но като нищо и тука ще го докарат за да плашат клиентите и да контрастира дачие-логан-о-подобната тиида с въпросния куб... Обаче забележи че не го наричат автомобил ами "mobile device" :)

Link to comment
Share on other sites

Сега ще бъдеш брутално напсуван порицан и убеден,че италианския дизайн няма пропуск и всичко е неземно гениално и ограничеността ти пречи да го проумееш.

Link to comment
Share on other sites

Тук почти всяка посочена кола си има собствен чар и уникалност, което по моите разбирания ги вади то списък с най-грозни коли :)

А това ако е най-грозното ауди... :>

Link to comment
Share on other sites

Отдавна съм се убедил, че "красотата", респ. "грозотата" са относителни понятия, вариращи различно в представите на отделните индивиди. ;)

Link to comment
Share on other sites

Тук почти всяка посочена кола си има собствен чар и уникалност, което по моите разбирания ги вади то списък с най-грозни коли :)

А това ако е най-грозното ауди... :>

 

 

Очаквах някой да се усети, че това не е ауди, но уви никой не разбра

Link to comment
Share on other sites

Очаквах някой да се усети, че това не е ауди, но уви никой не разбра

To повечето сигурно са си помислили, че го казваш заради приликите. Точно това си помислих и аз.

Link to comment
Share on other sites

Ами, що...разбрахме, че е сеат, но на кой му пука... :D

 

 

Ами не знам, малко глупаво ми се струва да си купиш да речем ауди за 80 000 лева и до теб да спре някой с копие на твоята кола за 30 000 лева.

Link to comment
Share on other sites

Как трябваше да се усети, че е СЕАT, при положение, че прилича на Ауди 1:1? И оправи следващия линк, че излиза Корвет-а.

Link to comment
Share on other sites

На някои коли им тича, поне на мен ми харесва.Конкретно тоя модел на Мерц съм го гледал Златен, Червен, Розов, Хром, Карбон и т.н. и все е лайнян.И с обикновенни бои пак е гаден.Като цяло го ненавиждам.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
е го батко им

Че даже и газова си има за 1500...к'во му плащаш. :P

 

Ето още една "орезилена" от модване кола...на Раптора дракона ряпа да яде пред тез' картинки... :laughing:

 

hf.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам, малко глупаво ми се струва да си купиш да речем ауди за 80 000 лева и до теб да спре някой с копие на твоята кола за 30 000 лева.

 

По тая логика Lancer EVO трябваше изобщо да не се продава защото външно е 1:1 с обикновения Lancer а разликата в цената е поне 3 пъти...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...