Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Някой друг да има проблем с интернет-а в момента наблюдавам сериозна загуба на пакети и голямо закъснение. Докато писах поста вече се оправи :)

Edited by OutSider
Link to comment
Share on other sites

наскоро по телефона казаха,че скоро ще има по-сериозно развитие за Кичука...

на картата с покритието никаква актуализация няма(даже и офиса го няма)

Link to comment
Share on other sites

кмета на район Южен забранил строителни дейности за зимния сезон. Скоро след като отпадне тази пречка ще има разширение на покритието. Но твоите два адреса май няма да са сред първите нови райони за съжаление.

офиса ей сега ще го добавя.

Link to comment
Share on other sites

не забелязвам да му има нещо на международния.

пинга в wow варира доста от самите сървъри/самата игра.

ако продължават притесненията - пиши с повечко подробности.

Link to comment
Share on other sites

не забелязвам да му има нещо на международния.

пинга в wow варира доста от самите сървъри/самата игра.

ако продължават притесненията - пиши с повечко подробности.

 

Бързо реагираш :D

Link to comment
Share on other sites

Някои от N3 би ли обърнал малко внимание на NG в аналоговата липсват субтитрите на предаванията които не са дублирани на български

Пробвай с бутон subs на дистанционното и избери bulgarian или каквото там е различното от off/disabled/none.

Link to comment
Share on other sites

На аналога да избере? То въобще на аналоговата може ли? По-скоро на цифровата?! :confused

 

 

(оффф, чак сега зацепих, че на човека за дист. на телевизора става въпроса - а аз си мислех, че на "box"-а и недоумявах защо ще има такъв при аналогова... моя грешка, поста ми е за триене)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам дали film+ се предлага от n3 и само ако имам онзи модул ли мога да го гледам ?

Да има го, обаче не знам дали е "от модула" ...доколкото знам няма начин да гледаш какъвто и да е канал Без модул - всичко в N3 е кодирано :lol:

Link to comment
Share on other sites

Добър ден!

 

Надявам се някой да може да ми помогне. От снощи нямам кабелна и цифрова ТВ. Интернет очевидно имам. Никой не вдига на посочените телефони, за 24 часова връзка?!? :confused

Link to comment
Share on other sites

Добър ден!

 

Надявам се някой да може да ми помогне. От снощи нямам кабелна и цифрова ТВ. Интернет очевидно имам. Никой не вдига на посочените телефони, за 24 часова връзка?!? :confused

 

 

Предполагам живееш в района на Свобода или Копривчица. Имаме отрязани кабели за пореден пат там. Момчетата работят и ние сме в готовност да трагваме на там ако се проточи работата, но щом не са ни викнали края се вижда. Всеки момент ще ти трагне. Много съжаляваме ама ... Само можем да го оправим възможно най-бързо. Дано ни разберете и извините.

Link to comment
Share on other sites

От няколко дена на моменти телевизията се вижда с двоен образ и в момента е така(квартал Изгрев,Преспите).Много е дразнещо , все едно не съм добре с очите , а не е така.

Каква е причината?

 

П.С. : Образът е двоен и на менюто на цифрофият приемник

Edited by preparat
Link to comment
Share on other sites

От няколко дена на моменти телевизията се вижда с двоен образ и в момента е така(квартал Изгрев,Преспите).Много е дразнещо , все едно не съм добре с очите , а не е така.

Каква е причината?

 

П.С. : Образът е двоен и на менюто на цифрофият приемник

 

Щом и в менюто е така, добре си виж кабелите, които свръзват приемника с телевизора. Това не мисля, че може да се получи от кофти сигнал от доставчика. Също може и телевизорът да се сбъгясва нещо :)

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

1145639942.png

 

Интернета ми е на план Икономичен и от доста време даунлоуда е толкова слаб.Мислех, че е нещо временно, но си продължава така.

Иначе при сваляне на торенти, когато има повече сийдъри си достига даунлоад 1,4-1,5МБ.

Намирам се на Филипово, ако е нещо, което е само при мене да се обадя и да кажа точния адрес ?

Link to comment
Share on other sites

1145639942.png

 

Интернета ми е на план Икономичен и от доста време даунлоуда е толкова слаб.Мислех, че е нещо временно, но си продължава така.

Иначе при сваляне на торенти, когато има повече сийдъри си достига даунлоад 1,4-1,5МБ.

Намирам се на Филипово, ако е нещо, което е само при мене да се обадя и да кажа точния адрес ?

1. Като тестваш спираш ли торент клиента?

2. Ако си с аваст спри я и пробвай тогава.

Link to comment
Share on other sites

Или е само за теб или за малък сегмент около теб.

Естесвено ако кажеш по-точно кой си ще можем да проверим по-обстойно.

И както винаги допълнителна информация би била полезна :

 

по всяко време ли е така

с различни дестинации проби

http download

загуби на пинг

с рутър/без рутър

firewall/антивирусна

...

други странности.

 

 

 

 

за двойният образ : най-вероятно е да е от кабела, но е възможно да е дефектирал телевизора или приемника.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...