Jump to content
BulForum.com

Частен случай във връзка с аборт


За и против "измамен" аборт  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

То тея неща хич, ама ХИЧ не могат да се докажат :laughing:

 

 

Въобще това всичкото стола, дет си седнал на него ли ти подсказа, че да стане толкова гениална мисълта ти :laughing:

 

 

Това не е ли моя мисъл от миналите ми постове, бе? Що не си ме цитирал в кавички както е редно? Деба крадците, деба :D

 

 

 

Уж съм бил разтягал локуми, а сега пък да пиша. Ти да не си умствено увреден, че толкова противоречия са се наблъскали в главата ти :laughing:

А може би твоето разтягане на локуми отчаяно опитвайки се да изглеждаш интелигентен ме забавляват?? :D
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply
А може би твоето разтягане на локуми отчаяно опитвайки се да изглеждаш интелигентен ме забавляват?? :D

И от тея разтягания на локуми и АНТИинтелигентни мои постове си решил да гепваш по някоя и друга мисъл. Пак те питам...умствено увреден ли си?

Абе тук забелязвам, че всеки, казал дори необикновената глупост, иска да е прав. И то не щот’ го е доказал по най-убедителния начин, а просто ей така бе. Майка му, може би, му е казала, че е умно момче, погалила го е по главата и за него този довод за невероятните му качества е напълно достатъчен. И идва той у форома и очаква същото отношение. Очаква може би да му пратя фургон с курви като признателност за фором-творенията му. Може би иска и аз да си сложа рокличка и аз да бъда във фургона, знам ли.

 

И сега, като дойде момента да им кажа нещо на въпреки, все едно цялата ми холова гарнитура им влиза отзад, барабар с табуретките.

Не взимай за чиста монета това че мама и тати се те погалили по главичката и са ти казали, че си гений...

:punk

Link to comment
Share on other sites

нео_пръц...що спря да пишеш, бе....да не те задавих с някой локум :laughing:
Хахах глистууу спрях да пиша щото не си казал нищо по темата и така и не ми отговори на това
Щом човек не иска дете, явно смята че не е готов за такова нещо, не може да му осигури нормален живот или на този етап от живота си не е годен за родител! Според теб е справеливо да провалиш живота на това дете, тъй като единия му родител не го иска и се е отказал от него, а другия щом е прибягнал до такива похвати за да забременее говори достатъчно за това какъв човек е и до каква степен е годен за родител...
Дай всичко от себе си да ме задавиш :lol: :D
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Като не искаш гените ти да се разпространяват, държиш си го в гащите и в къщи на топло...и така.

То кво излиза - аз и жена ми, като не щем деца в момента, да седим в къщи и да се държим за ръцете ли?

Тука логиката малко ти куца.

Link to comment
Share on other sites

То кво излиза - аз и жена ми, като не щем деца в момента, да седим в къщи и да се държим за ръцете ли?

Тука логиката малко ти куца.

Ти въобще прочете ли темата за какво изобщо иде реч? Или там гледал-недогледал си извади някакво изречение от контекста, не ти се върза спрямо възприятията и заключи, че нещо логиката куцала. Явно жена ти не е с теб заради умствените ти възможности. Дано да имаш други огромни плюсове за компенсация....

 

Сега ще се опитам да го обясня като за българска маймуна със зачатъци на говорима реч в писмена форма и с минимална компютърна грамотност. И за по-недоразвити мога, но възможността да попаднат тук е минимална, така че няма да се хабя излишно :laughing:

 

Четох преди време, че лекоатлет си чупи крака около месец преди да отиде на олимпиадата в Пекин. Ако ще да съди целия свят, то нищо не може да върне нещата назад и той да се състезава. Може да съди и Създателя, че костите ни са трошливи, все тая.

 

Та, българинът е свикнал все другия да му е виновен. Толкова рядко сме попадали на мъжки постъпки, че когато нещо подобно се случи, то неминуемо ще го покажат по телевизията...било то намерен и върнат портфейл с много пари или пък полицай, който не е приел подкуп. А тя самата корупция в 80% е същата тази болест на обществото ни. Прехвърлянето на отговорност. Издигаме лозунги „долу корупцията”, а в следващия момент като сгафим си плащаме. Щот сме големите мъже и искаме друг да понесе нашата отговорност. Въздухът например. Аман от лицемерие.

 

Да се върна сега към същината на темата. Приемам, че част от вината е моя. Да, не съм го искал така да стане. Да, измамен съм. Да, по-лесно ще ми е да избягам. Тези неща са така и аз не ги отричам. Мога да си измисля хиляди оправдания. Обаче смятам, че когато нещата се объркат, то отговорността трябва да бъде поета, а не някакви мъжленца, които единственото мъжко, което притежават са анатомичните им особености, да ми обясняват противното.

 

Сега се надявам всички полуинтелигенти барабар с кръглите идиоти в този фором да са ме разбрали. И забележете „да са ме разбрали”, а не да са съгласни. Борим се само и единствено за разбирането. Останала част зависи от възпитанието, а аз нямам намерението да ви възпитавам, а само да изложа мнението си, което предвид публиката не е лесна задача.

 

П.С. Ице, майна, ей така трябваше да го напишеш :D

П.С.2. Кат’ за първи пост награда трябва да ми дадат, баси :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Боже, Ристьо :(

 

Ммм, как да го направим? Мод режим, защото нарича моя добър другар по Obliv, Мирката, "българска маймуна със зачатъци на говорима реч"?

Link to comment
Share on other sites

Духа на форумния трол е приел нова форма. Отново въплъщавайки у себе си всичката гнилоч, и некротирала обществена* тъкан, покрита с финия слой гной, или в случая - плоско красноречие. Отново изиграва една прекрасна самоотвержена роля - кара ни да се чувстваме добре, съзнавайки, че не сме като него, че не сме отпаден продукт на виртуалното общество. Да, това е - виртуално лайно - виртуалното ни общество изхвърля всичките си отпадаци, въплащавайки ги в неминуемия за всеки форум, блог, чат анти-герой. Човека анти-всички.

 

Благодаря ти, че ми помогна да видя себе си отстрани и да отстраня това, което не ми харесва!

 

___________________

* визирам виртуалните суб-общества.

Link to comment
Share on other sites

Обаче смятам, че когато нещата се объркат, то отговорността трябва да бъде поета, а не някакви мъжленца, които единственото мъжко, което притежават са анатомичните им особености, да ми обясняват противното.

Абе Големи мъжаго можеш да кажеш че нещо се е объркалокоато ти се скъса кондома или нещо подобно а не когато жената след секс и е скимнало да зема и със лъжичка да ти събере спермата от устата си и да си я апъха обратно в дупката

Link to comment
Share on other sites

Интересно как съм изтървал да се намеся и аз в тази тема. Между другото тази работа със забременяването не е чак толкова лесна колкото си мислите и това да се събира семенната течност в устата не е най-дружелюбната среда та не се връзвайте толкова на филмите - погледнете как разбиват пароли и влизат в разни защитени сайтове пилотирайки между source code и се смейте на воля :)

 

Колкото до спора - всичко зависи от случая и всякакви обобщения каквито могат да се прочетат тука са излишни според мен, обаче ще ми е интересно да чета кой каква мъдрост ще изплющи тука :D

Link to comment
Share on other sites

"Имате дълбоки комплекси още от ранното си детство? Омръзна ли ви да ги подтискате от страх да не бъдете отритнат от обществото? Омръзнаха ли ви бизсънните нощи, изпълнени със сподавени крясъци и рев от безсилие и разочарование? Искате да започнете всичко отначало? Няма проблем! Вече има лекарство за вашите психически проблеми - ИНТЕРНЕТ! Създайте своя нова самоличност - бъдете такъв, какъвто винаги сте искали, но никога няма да бъдете. Бъдете мистериозен, смел, надарен, умен, корав, безсмъртен! Убедете другите, че са нищожества и се почувствайте така както се чувстват хората когато общуват с вас!"

Направете анкетка кой освен мен е прочел тази брошурка и се е регистрирал тук с лечебна цел :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...