Jump to content
BulForum.com

Частен случай във връзка с аборт


За и против "измамен" аборт  

66 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

аз не говорех за откриване на бременност, нито за аборт...говоря за доказване на полов акт с определен човек. като се докаже, че е имало такъв, вече се тръгва за другите неща...

 

казусът, който е бил в сериала е доста нереален. как може да се съдят 9 месеца след акта...ами през това време какво е ставало, никой ли не видял другия, ако не го е видял, то тогава някой общ приятел нямат ли да каже какво се случва и т.н.

 

абе всички тия адвокатски сериали като али макбил, адвокатите от бостън и тем подобни са доста измислени. чак се дразня по някога какви безумства и по какъв начин доказват. то верно е направен за забавление, но :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply
аз не говорех за откриване на бременност, нито за аборт...говоря за доказване на полов акт с определен човек. като се докаже, че е имало такъв, вече се тръгва за другите неща...

 

казусът, който е бил в сериала е доста нереален. как може да се съдят 9 месеца след акта...ами през това време какво е ставало, никой ли не видял другия, ако не го е видял, то тогава някой общ приятел нямат ли да каже какво се случва и т.н.

 

абе всички тия адвокатски сериали като али макбил, адвокатите от бостън и тем подобни са доста измислени. чак се дразня по някога какви безумства и по какъв начин доказват. то верно е направен за забавление, но :blink:

A и цялата тази работа може да стане само ако тя е била достатъчно подготвена с незначителни подробности като примерно :

 

Криоапаратура, лаборатория за изкуствено осеменяване, малко джобни инструменти и достатъчно добре подготвен специалист гинеколог.

Ама както казах това са все дребни подробности. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам да си обясня позицията на тези, които са гласували ЗА аборта. Те са или много грозни или прекалено умствено изостанали, но най-вероятно и двете вкупом и то в големи дози и не искат гените им по никакъв начин да се разпространяват. Прозряли са собствената си съдба и не я пожелават никому. Няма за мен друго обяснение, след като и принудителни аборти почнахме да правим...макар и хипотетични...

Link to comment
Share on other sites

Тук се оля. Не съм гласувал въобще, но позицията ми е против безразборното разпространяване на гените си. Смятам (с правото да греша), че притежавам нелоши в някои отношения генетични дадености и предпочитам аз да избирам къде да ги посявам. Ако ти страдаш от прекомерен нарцисизъм и мотото ти е "колкото повече, толкова повече", аз не разсъждавам по този начин и не смятам, че който и да е от нас може да каже коя гледна точка е правилната. Прекалено субективни са нещата, ненужно глобализираш с определенията си.

 

Апропо, отново ще кажа, че не бих разпоредил аборт, бих изискал снемане на отговорност спрямо детето, бих наложил вето за имената си (да не носи моето, като бащино и моята фамилия) и бих пледирал за обезщетение. Пък ти ако искаш и в геноцид ме обвини...

Link to comment
Share on other sites

Ще се опитам да си обясня позицията на тези, които са гласували ЗА аборта. Те са или много грозни или прекалено умствено изостанали, но най-вероятно и двете вкупом и то в големи дози и не искат гените им по никакъв начин да се разпространяват. Прозряли са собствената си съдба и не я пожелават никому. Няма за мен друго обяснение, след като и принудителни аборти почнахме да правим...макар и хипотетични...

ти пък кво тръгваш със обидите ле човек и аз съм против аборта ама виж ся като си иска дете не е тва начина(ако е възможно по тоя начин където е описан :wacko: ) жените като забренеят без тяхно съгласие и веднага след тва идва съдът нали ?

Link to comment
Share on other sites

Абе на мен ли ми се струва само или прекалено плоско се изразявате. Това е шибан жив организъм. Не е лист хартия, дет трябва или не трябва да ги има глупавите ви имена. Този организъм има нещо повече, твоя плът, кръв, гени и прочее. И ако на някакви си листове има други имена, това ще промени ли нещо? Може би съзнанието ще ви е по-чисто. Завиждам на такива люде. Като не искаш гените ти да се разпространяват, държиш си го в гащите и в къщи на топло...и така. Като го изкараш обаче някъде, независимо от предпазните средства, винаги съществува риск. И като се случи нещо, каквото и да е то, поемаш си отговорността, или сте мъже само на хартия...

 

 

Та...туй е моето мнение...

 

 

П.с. Ако някоя ви лепне СПИН...ще я съдите ли?

 

 

 

 

П.с.2.Редовно се оливам, но затова си нося лигавника :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен предпазните средства въобше не включват това да следиш жената от къде ша ти изгребе спермата след като си свършил за до може после да си я напъха и да забременее както и някой може да помисли че има риска да стане нещо такова

Link to comment
Share on other sites

‘Предпазни средства’ включва всичко, което се сети главата ти плюс това, което не се сети. Пък вече какво според теб включвало, никой не се интересува. Както виждаш частните случаи изискват по-различни и разнообразни предпазни средства. Направи си вазектомия, като толкова искаш да се предпазиш 100%, но първо виж в гугъл какво въобще е това :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ХристуУУуУУ с 15 хиляди у-та

дано някой ден не се хванеш с някое момиче за една вечер и след 1 седмица да ти се обадят и да ти кажат бременна съм и ти отсреща

а мъ въ тръ аз нали в устата мъ ъ я ... ми аз пък след тва си я напъхах в п**ката .. връ мръ.... едвали би искал да смесиш твоето родословно дърво с някаква такава побъркана ку**а ... ще се получи помияр...

и пак казвам макар и всичко тва е живо същество и съм против аборт... но да си го гледа тя

 

аз виждам че си разбрал темата ... просто отправяш обиди към хора които даже не познаваш.. и не си виждал ...възрам бас че има хора които са гласували ето така за спорта... а ако на теб ти се случи тва каква ще ти бъде първата реакция наум ? и като цяло

Link to comment
Share on other sites

Що си мислиш, че е нужно да ми преразказваш поантата на темата с примерче? Все пак я разбрах още от първия пост :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Като не искаш гените ти да се разпространяват, държиш си го в гащите и в къщи на топло...и така.
Гениално - понеже не искам още да имам поколение да спра да водя полов живот? Не бих се сетил...
Като го изкараш обаче някъде, независимо от предпазните средства, винаги съществува риск. И като се случи нещо, каквото и да е то, поемаш си отговорността, или сте мъже само на хартия...
В конкретната имагинерна ситуация съм взел достатъчно мерки. И все пак против моето желание и не по моя вина се получава поколение. Както казах, изключае ситуациите, когато по моя вина се появява такова, смятам, че е мое право да избирам кога да имам деца и кога не.

 

Иначе теб кое ти дава правото да се заблуждаваш, че можеш да съдиш останалите? Чужд си на мнението, че си непогрешим, а постоянно ни натякваш на нас, простосмъртните, колко сме зле. Значи май все пак нещо те кара да вярваш, че си нещо повече :]

Link to comment
Share on other sites

Няма смисъл да се карате, очевадно е, че повечето гласували са с Ориенталско мислене :). Ходете си в Анадола и не ни занимавайте с глупости!

Link to comment
Share on other sites

Гениално - понеже не искам още да имам поколение да спра да водя полов живот? Не бих се сетил...

В конкретната имагинерна ситуация съм взел достатъчно мерки. И все пак против моето желание и не по моя вина се получава поколение. Както казах, изключае ситуациите, когато по моя вина се появява такова, смятам, че е мое право да избирам кога да имам деца и кога не.

 

Иначе теб кое ти дава правото да се заблуждаваш, че можеш да съдиш останалите? Чужд си на мнението, че си непогрешим, а постоянно ни натякваш на нас, простосмъртните, колко сме зле. Значи май все пак нещо те кара да вярваш, че си нещо повече :]

Майна, разбрахме, че едно и също повтаряш. Но след като аз казвам нови неща, то като ми отговаряш гледай и ти да казваш нещо ново. Кажи ми за СПИН-а нещо....аналогична ситуация, но с друг развой. Пък и наистина ми се вижда мега ограничено да разбереш, че ще имаш дете и единственото, което те интересува са някакви си листове, издръжки, имена, съдилища и род простотии.

 

Ако се скъса презерватива....кого ще съдиш? Кой е виновен тогава? Ще го дадеш на експертиза, може би? :laughing:

 

И къде видя да съдя някого? Просто мнението ми е такова, а твоето е някво друго...голям праз. Гледай си доводите, другото е без значение. Пък и по тая логика тези, дет ще съдят жената се мислят за нещо повече също. Я си преразгледай логиката, ако обичаш, че за едни и същи неща само към мен се обръщате подобаващо. Май наистина само моите мнения ви бъркат по отверстията. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Глистуу доста глупави доводи, ако може въобще така да ги наречем - човек не трябва да води полов живот докато не е готов за деца така ли ? От това което каза излиза, че ти си изцяло против аборта така ли ? Щом човек не иска дете, явно смята че не е готов за такова нещо, не може да му осигури нормален живот или на този етап от живота си не е годен за родител! Според теб е справеливо да провалиш живота на това дете, тъй като единия му родител не го иска и се е отказал от него, а другия щом е прибягнал до такива похвати за да забременее говори достатъчно за това какъв човек е...

Колкото за ориенталското мислене вашето е такова тип циганите - раждай пък после ще му мислим как ще живее и как ще го отглеждаме това дете....

Link to comment
Share on other sites

Майна, разбрахме, че едно и също повтаряш...
Кои викаш, разбрахте? "Повтарям", защото не ти изнася да четеш.*
Пък и наистина ми се вижда мега ограничено да разбереш, че ще имаш дете и единственото, което те интересува са някакви си листове, издръжки, имена, съдилища и род простотии.
Да, защото за теб може би това не значи нищо. И ако не разграничаваш дребнавост от ограниченост - беден речник/плосък мироглед...
Ако се скъса презерватива....кого ще съдиш? Кой е виновен тогава? Ще го дадеш на експертиза, може би? :laughing:
'те върнем в първи клас? *За оная част, с четенето...
...И все пак против моето желание и не по моя вина...
Това случайно или умишлено го пропусна? Или не би се вързало с конкретната ти мисловна сглобка? Щото презерватив е статистически възможно да се скъса. По куп причини. Семенна течност е невъзможно да стигне от устната кухина до матката, без външна намеса. Май не си бил при Кидиков :D

 

И къде видя да съдя някого?
Те са или много грозни или прекалено умствено изостанали, но най-вероятно и двете вкупом и то в големи
Разни есета, разни волни определения, разни храбри класификации... Въй... Да, смирено моля прошка - не ги съдиш, рисуваш субективни портрети.
Просто мнението ми е такова,
Имаше един лаф, че всеки си има и мнения и задник. Приликата била в това, че не винаги е добре да се излагат на показ...
Май наистина само моите мнения ви бъркат по отверстията. :laughing:
Не, изсилваш се с изразяването им. И наистина ли смяташ, че щом ти опонирам, значи мнението ти ми бърка някъде си? Ти по този принцип ли опонираш?
Link to comment
Share on other sites

без да искам натиснах "да" вместо "не" :wacko:

аз когато искам да забременея и да родя та някой сякаш ще ме спре :bgrin: а пък и съд да се меси в подобни неща,без значение как и какво ще се опитват да доказват,ми се види леко по допирателната или холивуд стайл :wacko: и без намесата на киното,пак казвам ако съм перковица решена че от тоя ша забременея и ша го курдисам да е с нас(трябва верно много да съм изпаткала) има начини безобразно лесни :devil освен ако той не ме рита в корема да пометна без съд :tongue :tongue

Link to comment
Share on other sites

Бла бла бла.... човек не трябва да води полов живот докато не е готов за деца така ли ? От това което каза излиза, че ти си изцяло против аборта така ли ? бла бла бла

Чак ми е чудно как имаш смелостта да пишеш отново у форома, но ще взема да ти отговоря.

 

Против принудителния аборт съм. То е пак като аборта, ама леко по-различно. Чекни речника за по-голям успех в разгадаването на скрития и мистериозен смисъл на това сложно словосъчетание, изтъкано от дузина термини, повечето от които си нямаш и понятие какво значат. На мен ми се струва, че прекалено просто се изразявам и ми е непонятно как така срещаш трудности в разбирането. От тук мога да направя извод за интелигентността ти, но ще си премълча тоя път...

 

И смятам, че когато се води полов живот и нещо се обърка по вина на партньорката, кондома, съседа, кучето, глобалното затопляне, то отговорността трябва да бъде поета, а не да се търси зад какво да се скриете, били те съдилища, били те полите на майките ви. И няма нито морален, нито реален съд в света, който според мен би отсъдил аборт. Това е акт, който зависи изцяло от жената, защото това си е нейното тяло.

 

Сега бивам ли малко по-разбираем или ще трябва да сваля нивото на изказа още и да ти преподам азбуката, може би? Въобще, с колко различни думи ще трябва да си обясня позицията, че да бъде разбрана от всеки полуграмотник и полуинтелигент в този фором? Щот чак когато позицията ми бъде разбрана може да се пристъпи към някакво оборване, надиграване с доводи, обиждане и псуване ако щете...sky is the limit…

 

Това случайно или умишлено го пропусна? Или не би се вързало с конкретната ти мисловна сглобка? Щото презерватив е статистически възможно да се скъса. По куп причини. Семенна течност е невъзможно да стигне от устната кухина до матката, без външна намеса.

Ехх, този ти смачкан довод с вината, вината, вината. Ми, майна, ако си беше седял у вас на топло...възможно ли е нещо подобно да се случи? А това четеш ли го, дет ся го пиша, или и ти си тоя с умишлените пропуски по написаното? Чети, чети, момко, ей ся продължавам, няма се притесняваш. И така, след като, седейки си у вас на топло и чоплейки си носа с едната ръка и чешейки си задника с другата, няма как да се случи забременяване от твоите гени, значи ако това случайно се случи, то неимоверно носиш някаква вина.

Имаше един лаф, че всеки си има и мнения и задник. Приликата била в това, че не винаги е добре да се излагат на показ...

Много як лаф....за 3-ти „б” клас...втория срок...

И наистина ли смяташ, че щом ти опонирам, значи мнението ти ми бърка някъде си? Ти по този принцип ли опонираш?

Добре де, ще работя малко с твоите квалификации. Аз „съдя” прекалената глупост у теб и у тях, а те съдят жена и искат да и бръкнат със скалпел отдолу. Я ги сложи сега тея двете на везната като главата ти служи за опора. Ама то това с аборта по-големи съднически последствия имало, бее баси, аз не очаквах и чак сега го осъзнах, деба. И тук ся идва мега елементарния, дори за теб, въпрос...Що на мен ми викаш да не съдя, а на тях нищо? При тяхното съдене може да се стигне до аборт, кървави сцени, пък може да има усложнения и да не може да се забременее пак....все род неприятни неща. А моето „съдене”....няма да му давам квалификации, но не може въобще да се сравнява. Та по логика, щом на тях не казваш нищо, а на мен ми скачаш, то значи, че аз ти бъркам къде, къде повече отзад, ще прощаваш. Разбра ли сега тази елементарна разлика, която за втори път обяснявам?

Link to comment
Share on other sites

Дефинирай "прекалена глупост". Щото останалото от отговора ти беше просто разтягане на локуми.

 

Ред: А ти каза?

Link to comment
Share on other sites

Ама разбира се....другия път като нямаш какво да кажеш може и да не ни осведомяваш писмено. :D

Link to comment
Share on other sites

Глистуу перфектно те разбирам, че разтягаш локуми спокойно, едва ли някой среща трудности да го разбере! Защо само не ми отговори на въпроса за живота на детето след разждането? Или то е без значение, важното е жената да си роди пък после каквото стане... Аз също си правя изводи за интелигентността ти, като виждам че уеднаквяваш някакъв гаф с измамата за която всъщност говорим в тази тема! Не взимай за чиста монета това че мама и тати се те погалили по главичката и са ти казали, че си гений...

Link to comment
Share on other sites

Ще помоля хората, за които най-дългото нещо, което могат да понесат да прочетат е колонката им за зодията в местния вестник, да прескочат поста ми, че да не се затормозяват излишно :laughing:

 

Аз тука мога си отговарям само със стари постове бе :punk

 

И смятам, че когато се води полов живот и нещо се обърка по вина на партньорката, кондома, съседа, кучето, глобалното затопляне, то отговорността трябва да бъде поета, а не да се търси зад какво да се скриете, били те съдилища, били те полите на майките ви. И няма нито морален, нито реален съд в света, който според мен би отсъдил аборт. Това е акт, който зависи изцяло от жената, защото това си е нейното тяло.

 

:punk

Link to comment
Share on other sites

По тая твойта гениална логика даже и един ден някоя жена дойде и те излъже че е забременяла от теб при последния ви секс преди 2 месеца ти пак на драго сърце ще се съгласиш да призанеш детето да го осиновиш дрън дрън и да им плащаш осигуровки само си само щот си най-големия мъж на планетата и е протиш твойте убежениия да не признаеш и да отхвърлиш едно дете

Link to comment
Share on other sites

Аз тука мога си отговарям само със стари постове бе :punk

 

 

 

:punk

Ами естествено, че можеш като не можеш да кажеш нищо смислено по темата...

 

Издишаш форумни клоуне, айде роди някоя простотия да се позабавлявам ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

По тая твойта гениална логика даже и един ден някоя жена дойде и те излъже че е забременяла от теб при последния ви секс преди 2 месеца ти пак на драго сърце ще се съгласиш да призанеш детето да го осиновиш дрън дрън и да им плащаш осигуровки само си само щот си най-големия мъж на планетата и е протиш твойте убежениия да не признаеш и да отхвърлиш едно дете

То тея неща хич, ама ХИЧ не могат да се докажат :laughing:

 

 

Въобще това всичкото стола, дет си седнал на него ли ти подсказа, че да стане толкова гениална мисълта ти :laughing:

 

Аз също си правя изводи за интелигентността ти, като виждам че уеднаквяваш някакъв гаф с измамата за която всъщност говорим в тази тема! Не взимай за чиста монета това че мама и тати се те погалили по главичката и са ти казали, че си гений...

Това не е ли моя мисъл от миналите ми постове, бе? Що не си ме цитирал в кавички както е редно? Деба крадците, деба :D

 

 

Издишаш форумни клоуне, айде роди някоя простотия да се позабавлявам ;) :lol:

Уж съм бил разтягал локуми, а сега пък да пиша. Ти да не си умствено увреден, че толкова противоречия са се наблъскали в главата ти :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...