Jump to content
BulForum.com

Fifa 09


SpI7_FiRe

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

http://en.wikipedia.org/wiki/FIFA_09

 

Последните 2 години излезна на 30 септември, тъй че е се едно ;)

Демото предполагам, че ще излезе към 15-20 септември, тъй че още малко остана :)

Дано си струва чакането.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

На 12 този месец очакваме демо...

Играта се прави от екипа за PS2, тоест няма next gen, но графиката и малко движенията са подобрени.

http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=28675&r=top

От това което виждам тази определено ще е подобра от предшественика и то доста. Дано да има повече нови движения, финтове и др., че иначе ще умръзне веднага след излизането си :lol:

 

пп ето и малко гадни скриинове: http://games.tiscali.cz/clanek/screen.asp?id=12921

Link to comment
Share on other sites

Гласовете на коментаторите от тва което виждам на клипчето са променени и не ми допадат особено

 

това е коментатора на XBOX360 версията на фифа 2007 и 2008 и е 100 пъти по-добър от коментатора на предишните PC версии

Link to comment
Share on other sites

Видеото изглежда много добре! Дано не прецакат нещо в последния момент, както и да няма прекалено много бъгове. С нетърпение очаквам 12-ти :)

Link to comment
Share on other sites

аз като гледам ... все същия дървен гейм-плей си е. малко по-рафинирани движения, но като цяло разликата с 08 едва ли ще е значителна.

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен, дали този въпрос е за тук, НО:

Защо ЕА се пъни да вади всяка година игра от даден жанр?!?! НФС-та, Фифи, Баскетболи... И затъпяват прогресивно с всяка година.

Защо не си седнат на задниците, не прескочат 1 година и не искарат нещо изринващо?! Точно с ЕА не съм запознат и не мога да коментирам, за това феновете да не го приемат като критика. Просто питам, защото не знам! Ако някой е запознат - моля да ми отговори!

Link to comment
Share on other sites

Елементарно, драги ми Уотсън :)

Една пропусната година ще се равнява на хиляди долари пропусната печалба. Това си е бизнес и съм напълно убеден, че на тях им пука толкова за феновете, колкото на мен ми пука за яхтата на Доган :D

Link to comment
Share on other sites

Все пак спортните бълвочи се пускат и правят от EA Sports, което си е цяло отделно подразделение на ЕА, докато ЕА в същото време пуска и читави неща.

Link to comment
Share on other sites

Демото излезе... има нови неща... графиката са я пипнали малко. Най-накрая да видя смисъл от хубава видеокарта... че ми беше писнало да гледам грозни стадиони и играчи.

Link to comment
Share on other sites

Демото излезе... има нови неща... графиката са я пипнали малко. Най-накрая да видя смисъл от хубава видеокарта... че ми беше писнало да гледам грозни стадиони и играчи.

Ахм, за стадионите съм съгласен :lol: Само се чудя, защото официално беше обявено за 12ти, аз за днес - на екс бокс...

Нищо ся тамън се инстална :punk

Link to comment
Share on other sites

:lol: Стига ве хора, аз я праскам на 6600, 1,28ГБ рам и 2,00Гхз без грам лаг на 1024х768 ( :bgrin: ) с всичко на high... Пробвайте последни драйвери, аз онзи ден ъпдейтнах

е да ама аз съм с ГФ 5200 с 512 рам и 1.8 гхз :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...