Jump to content
BulForum.com

Fifa 09


SpI7_FiRe

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

2 страници темичка за фифа, а вече излезе...лошо говори тва. аз няма да я играя, защото компа ми е злекис :bgrin:

иначе продължавам да съм и фенче :D

Link to comment
Share on other sites

Бих я тествал, но от както пробвах ПЕС и ФИФА-та ми изглежда адски дървена откъм графика и геймплей. Добре поне, че са специализирали контролите за ПЦ, но това с мишката ми се струва доста глупаво. Като освободя място ще видим, но от клипчетата това се вижда - графика.

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам изискванията Минималните "РЕАЛНИ" ли са, защото миналата година не бяха, в смисъл тръгваше и на по-слаби машини(стига видеото да е добро). Та за тази как стоят нещата ?

Link to comment
Share on other sites

probvah igrata :P biva q po-dobra e ot 08 ima dosta podobreniq oba4e otnovo ima malko lica na igra4i daje bih kazal 4e sa su6tite smisal ne sa slojili na nqkoi drug futbolist realno lice :angry: ina4e mi varvi dobre bez lag na hight q igraq a sam s 512 ram kartata mi e 256 sami precenete za vas ;)

Link to comment
Share on other sites

добра е, но ПЕС е просто класи над всяка ФИФА. днеска я играх около 2 часа... фифа е аркада, пес е симулатор. по накипрена е фифата ама и липсва нещо... просто не може да те зариби като ПЕС и да си казваш "само още един мач"

 

иначе с 5600+ 2гб рам и 9600GT клокед върви добре на high :lol:

Link to comment
Share on other sites

само аз ли не мога да си настроя някой бутони на гейм пада? от него ли е или нещо от фифата?

като дам на гейм моде > турнамент моуд съсщо ми пише някви глупости?

Link to comment
Share on other sites

Някъв глупав проблем ми излиза дето до ся не се е появявал никога...

 

Ето кво пише,някой ако може да HELP :

 

"FIFA 09 ne prend pas en charge votre carte graphique.Reportez-vous au fichier LisezMoi pour connaitre la liste des cartes graphiques compatibles... "

 

 

незнам закво става въпрос,някой ако може да помогне... супер

Link to comment
Share on other sites

Някъв глупав проблем ми излиза дето до ся не се е появявал никога...

 

Ето кво пише,някой ако може да HELP :

 

"FIFA 09 ne prend pas en charge votre carte graphique.Reportez-vous au fichier LisezMoi pour connaitre la liste des cartes graphiques compatibles... "

незнам закво става въпрос,някой ако може да помогне... супер

Не знам френски, ама до колкото схващам видео картата ти не става

Link to comment
Share on other sites

Добра си е игричката... има някои много свежи идеи и изпълнения. Примерно как рекушира топката и как се блъскат играчите... евала им правя на тез от ЕА. А за извеждащите пасове просто съм без думи...това толкова много да ме дразни в пес-а, че не може да се даде пас в перспектива и играча ти да гони, щото вечно стоят зад защитниците и са покрити. Само за тези неща ме кефи повече от пес... иначе си има доста минуси. Ако дойдат ме питат какво искам да има в една такава игра и ще направят хита :lol:

Link to comment
Share on other sites

probvah igrata :P biva q po-dobra e ot 08 ima dosta podobreniq oba4e otnovo ima malko lica na igra4i daje bih kazal 4e sa su6tite smisal ne sa slojili na nqkoi drug futbolist realno lice :angry: ina4e mi varvi dobre bez lag na hight q igraq a sam s 512 ram kartata mi e 256 sami precenete za vas ;)

Еее айляк начи има надейди и аз да я подкарам щот мойта карта и рам са като твойте

Някъв глупав проблем ми излиза дето до ся не се е появявал никога...

 

Ето кво пише,някой ако може да HELP :

 

"FIFA 09 ne prend pas en charge votre carte graphique.Reportez-vous au fichier LisezMoi pour connaitre la liste des cartes graphiques compatibles... "

незнам закво става въпрос,някой ако може да помогне... супер

Пише че картата ти е не съвместима с играта и не може да я подкара, с една дума както казаха малко по- нагоре не става.

Link to comment
Share on other sites

Нагласих си копчетата да са като на фифа 99. Обаче като сменя бутона за финт и не бачка. С кбд няма финтове, много кофти се играе. И като цяло е доста мудна, дори на Fast.

Link to comment
Share on other sites

Нагласих си копчетата да са като на фифа 99. Обаче като сменя бутона за финт и не бачка. С кбд няма финтове, много кофти се играе. И като цяло е доста мудна, дори на Fast.

Бачка си... просто имаш възможност да избираш от ограничен брой копчета. Иначе финтове на клавиатурата се правят доста трудно (говоря за тези дето хващат повече окото), но си стават. Иначе като скорост не можеш да я сравняваш с фифа99 определено. Иначе направихме следният експеримент... 1 час фифа и после се играе срещу приятел дето не е играл фифата с нас на пес... та оказа се, че фифата действа като мега трейнинг и на пес-а просто правиш положенията много по-лесно и някак си все едно отвътре ти изкача все едно си на адреналин. Оказа се, че на фифата се вкарват по-лесно головете, но само дето много ама много трудно се стига до позиция за гол... а на пес е обратното. Та след фифа почваш да създаваш повече положения отколкото създаваш иначе, но пропускаш малко повече... крайният ефект обаче е, че вкарваш повече голове на мач след като си играл час-два фифа. Даже опонента питаше да не би цял ден да е имало тренировки... уви кажи-речи да, но на друга игра :D

Link to comment
Share on other sites

Ами не работи. Смених финтовете 3 пъти - тръцки. Никакъв ефект. А това да управляваш с мишката и да я въртя като някой ненормалник и да се надявам да стане финт, който ми трябва е пълна малоумщина. Също така продължава да ме дразни липсата на всякакви индикатори за статични положения - нямам идея къде ще отиде топката, колко фалц (и как се слага тоя фалц?!) да сложа и с каква сила да бия. 5 пряк-свободни ми биха, 4 ми вкараха. Не знам и точно на кой центрира, камо ли пък да я центрирам остро и изобщо... не че някои от тея неща ги има в ПЕС, там са още по-зле специално статичните. На тренировки е едно, а на мач е съвсем, съвсем друго- нямат нищо общо като техника на изпълнение, но какво да се прави...

На фифата малко трудо усещам и като мина по диагонала на къде да държа копчетата - ако държа диагонал излиза. Ако държа една посока само или е неудобно за стрелба или трябва да се моля да отиде в далечния/късия ъгъл (според зависи от ситуацията). Има какво да се целае още... много. Дано новия ПЕС е добър в това отношение. Ако трябва и тъп геймпад ще си взема, та да ме болят пръстите.

Link to comment
Share on other sites

статичните на ПЕС са си супер добре, има индикатор, има фалц, при пряк свободните има дали да я биеш леко и технично или стил роберто карлош :lol:

Link to comment
Share on other sites

Общо взето прекопирана 08 с недотам яка графика. Изискванията също са силно завишени... А геймплеят малко мирише, ама кво да се прави... Пак става шоу :/. Като цяло - първата фифа, която не е по-добра от предишната.

Link to comment
Share on other sites

Тъй като при мен нещо не тръгва я качих у 1 приятел. Но след като изиграл 1 сезон на мениджъра като цъкне да продължи нататък му иска идентификация от eastore.com или нещо от този сорт? Някаква идея как да се оправи това ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...