Jump to content
BulForum.com

Fifa 09


SpI7_FiRe

Recommended Posts

Тъй като при мен нещо не тръгва я качих у 1 приятел. Но след като изиграл 1 сезон на мениджъра като цъкне да продължи нататък му иска идентификация от eastore.com или нещо от този сорт? Някаква идея как да се оправи това ?

http://zamunda.net/details.php?id=142477&hit=1

eй с това.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Някой да има идея защо не мога да цъкам с мишока :) Отивам и си настройвам контролите Мишка + КБ обаче мишката е няма никва като си пусна мач :)

Link to comment
Share on other sites

Преди да пуснеш мача,на меню-то където избираш от коя страна да играеш,в средата трябва да избереш Mouse/Keyboard/Mouse and Keyboard...

Link to comment
Share on other sites

nqkoi da znae ne6to za toq acaunt deto mi go iska kato vlezna v igrata smisal az davam 4e nqmam i si pravq i posle mi iska nqkav cd key ? :confused ina4e znam 4e moje i bez nego no samo da pitam zakvo e ? i 6to ne stava :)

Link to comment
Share on other sites

Опитах се да й дам шанс, но играта е толкова досадно дървена, че ми изпили нервите. Играчите ми постоянно се блъскат един друг, пасовете отиват на майната си, спъвам някой и той се изправя преди мен и си продължава и какво ли още не. Не, благодаря. Затрих я и повече не искам да я виждам.

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем с мултиплейера :angry1 Когато дам Хост,за да играя с някой и ми дава Your Oponent have a different version than yours..Пач нямам,а и противника ми няма,то даже толкова скоро едва ли е излезнал и пач за играта.Сложил съм кракфикса за eastore.com.Ще съм много благодарен,ако някой ми помогне :)

Link to comment
Share on other sites

По-зле е от предишните...

неставай смешен

ето едно сравнение на новата фифа и проеволюшан и сами си правете изводите :)

http://www.gametrailers.com/player/usermov...laylist=popular

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Въпрос? Лаптопа ми е 1.85 гхц интел dual core, 1750 мб рам, 256 карта sis (няква си). Fifat-a тръгва и когато зарежда мача изведнъж, син екран и се рестартира компа. Сега тва от параметрите на лаптопа ли е или нещо не съм инсталирал както трябва тая fifa?!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 4 months later...

Преди време си играх фифата без проблеми, но я махнах. Сега пак я инсталирах но след екрана Press any key ме изхвърля и вади прозорчето Send error report. Сложих най-новите драйвъри на видео картата, ъпдейтнах DirectX чрез една програма на MS - auto updater tool до най-новата възможна версия и няма резултат. Пробвах и всички възможни кракнати .exe-та и пак същото. На какво може да се дължи?

 

п.с. фифа 2010 демото обаче се инсталира и си върви без проблеми :O

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...