Jump to content
BulForum.com

ЦСКА е без лиценз, изхвърлят ги във "В" Група


netrootbg

Recommended Posts

Истината е,че когато Левски и ЦСКА започнат първенството от В група,тогава българския футбол ще започне да се оправя...

Което,за съжаление,скоро няма изгледи да стане.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

УЕФА казва днес на нашите къде играят :excl:

 

Българските участници в европейските клубни турнири ще станат ясни днес.

 

Очаква се до края на деня УЕФА да изпрати факсове до клубовете и да ги уведоми в кой турнир и от коя фаза ще започнат.

 

 

Официално европейската централа ще публикува списъка на участниците утре. На практика обаче, до края на деня в офисите на ЦСКА, Левски, Локомотив София, Литекс, Черно море и Черноморец трябва да пристигнат факсовете с цялата информация.

 

До момента обаче нито един от тимовете не е получил необходимото потвърждение в кой турнир и от коя фаза ще започне, но до края на деня всичко трябва да се изясни.

Link to comment
Share on other sites

Почти сигурният нов собственик на ЦСКА Константин Жеваго преведе нови 500 хиляди евро в касата на ПФК ЦСКА АД, научи Sport1.bg.

 

Украинският милиардер прави всичко възможно, за да помогне на "червените". Както вече писахме, още снощи Жеваго помогна с 250 хиляди евро на шампионите.

 

Окрилен от финансовата инжекция, президентът в оставка на ЦСКА Александър Томов е потърсил среща с фенклуба на "армейците", но те са отказали да се видят с него.

 

--------------------------------------------

 

Журналистите са големи панаирджии... А Томов трябва да бъде убит по особено жесток начин заради резилите, които най-успешният български отбор търпи в момента. Този крадлив изрод и още няколко като него съсиват клуба из основи. Виждаме и до какви резили се стига... Отделно че никой не мисли за отбора и футболистите, а само как да се набара материалната база. Докато е така няма да има нито един читав български отбор...

 

Ха сега да видим как ще приключи излагацията....

Link to comment
Share on other sites

Той след като т сега е почнал да налива пари в отбора за да му помогне да излезне от калта и да си земат лиценза феновете ся ще го боготворят ще го мислят за недосегаем и изобщо няма да разберат за кво става въпрос чак като стане след време някой подобен резил тогаа ще се осетят от къде извира топлата вода

Link to comment
Share on other sites

И без друго Томов явно толкова е потънал с тия украинци, че скоро ще го отстрелят - 95% гаранция... кой знае какви обещания е дал и какви ангажименти е поел, дето не може да изпълни - с Кремиковци ги издъни веднъж, още една издънка и ще му потърсят сметка... както те си знаят...

 

Те феновете на ЦСКА засега не могат да се докопат до него, обаче за украинците няма да има никакви проблеми в това отношение, стига да решат. :lol:

Link to comment
Share on other sites

УЕФА официално покани Левски да участва в ШЛ. Това е станало днес сутринта, часове след като с официално писмо до БФС европейската футболна централа извади ЦСКА от евротурнирите.

 

От "Герена" обаче отдавна кореспондират с чиновниците на УЕФА и още преди два дни сините началници са изпратили всички необходими документи за участие в ШЛ.

 

Някак си много отрано са били подготвени някои хора за неща, които бяха финализирани рано тази сутрин....

Link to comment
Share on other sites

R_a_p_t_o_R наистина може от рано да се готвят. Нека обаче не обръщаме темата на Левски срещу ЦСКА. Факт е, че ЦСКА загазиха много. Не им е виновен никой друг. Ти ако беше на мястото на Левски и видиш на къде отиват нещата нямаше ли да си подготвиш документите?

Link to comment
Share on other sites

Иване нищо не казвам - просто констатирам. В момента следя какво се случва, но все още не е ясно как ще се приключи. Макар че има разни информации още от снощи. За ШЛ ме боли фара така или иначе. Да вървят Левски като им е мерак пак да им напълнят хубаво кошницата.

Link to comment
Share on other sites

Шибано се получи, ама човек каквото сам си направи и господ не може да му го направи. Доколкото чух по новините Томов е подал оставката си, така че да се надяваме за по-добър период в клуба. Просто не е нормално шампионът да се намира в такова положение. Вчера гледах някво интервю на Батков и тоя човек ми стана още по антипатичен. Говори колко съжалявал за ЦСЛА бля, бля, а вътрешно съм сигурен, че празнуваше :sick

Link to comment
Share on other sites

А защо тези неща за дълговете на отбора се изнасят чак сега след като ги има от 3 години.Да бе направено по времето на Божков, когато подари на Левски титлата след 10 точки преднина...

 

работата намирисва изключително много,чак вони...Батков тръгнал да пищи седмица преди даването на лицензите :sick

Link to comment
Share on other sites

отлични новини днес - цецка е аут от европа, сега остава да ги пратят във "В" група и половината зло в бг футбола ще е победено :music

догодина уефски се разпада и закрива като клуб и най после ще гледаме истински футбол :punk

Link to comment
Share on other sites

...... да ги пратят във "В" група и половината зло в бг футбола ще е победено :music

догодина уефски се разпада и закрива като клуб и най после ще гледаме истински футбол :punk

Да!!! Само така !!! Най- накрая ще гледаме футбол между изключително , слаби , квартални тимчета... И ЩЕ СЕ КЕФИМ че с още макс 1000 човека сме им най. най-вернте УЛТАСИ,БУЛТАСИ , Черномултраси итн..

Отбори като ЦСКА и Левски ,колкото и някои хора да не го проумяват са изключително важни за развитието на бг футбола. Колкото повече пари наливат в играчи , заплати (Играчите на ЦСКА взимат най-високите заплати от над 10000лв.) материална база, толкова повече ще се развиваме , а не да се уреждат мачове за "стотинки", между "професионални ФК".

 

Ся Батков , Жеваго може да са всякакви ама наливат пари.

 

ЦСКА,по точно управлението си е виновно, ма и на левски не им е чиста работата. По новините съобщиха че Уважавания Батков е подал контестация в БФС да урегулира заплащането на футболистите в ЦСКА, защото играчите му протестирали срещу по- ниското им заплащане и някои от тях обмисляли при евентуална оферта от ЦСКА да напускат Левски

Link to comment
Share on other sites

Да!!! Само така !!! Най- накрая ще гледаме футбол между изключително , слаби , квартални тимчета... И ЩЕ СЕ КЕФИМ че с още макс 1000 човека сме им най. най-вернте УЛТАСИ,БУЛТАСИ , Черномултраси итн..

Отбори като ЦСКА и Левски ,колкото и някои хора да не го проумяват са изключително важни за развитието на бг футбола. Колкото повече пари наливат в играчи , заплати (Играчите на ЦСКА взимат най-високите заплати от над 10000лв.) материална база, толкова повече ще се развиваме , а не да се уреждат мачове за "стотинки", между "професионални ФК".

 

Ся Батков , Жеваго може да са всякакви ама наливат пари.

 

ЦСКА,по точно управлението си е виновно, ма и на левски не им е чиста работата. По новините съобщиха че Уважавания Батков е подал контестация в БФС да урегулира заплащането на футболистите в ЦСКА, защото играчите му протестирали срещу по- ниското им заплащане и някои от тях обмисляли при евентуална оферта от ЦСКА да напускат Левски

абе ти сериозно ли :rolleyes:

отборите, които всеки втори мач им е уреден били най важните...ми виж литекс как добре си се справя като не урежда вече мачове ;)

какво каза гришата при първата купа, помниш ли?...аз ще ти кажа, каза - тази купа ми е по скъпа от двата шампионата, защото е истинска :rolleyes:

когато левски или цска спечели купа / първенстсво без да са си уредили повечето мачове навън, пиши ми един пм тук ;)

и последно искам да обърна внимание на това което се случи в русия - хората спряха да уреждат мачове и резултати не закъсняха - 2 купи на уефа...скоро ще има сериозен пробив и в шл :tongue

а какво беше преди тва - спартак и цска бият по 28 пъти и решават титлата в двата мача по между си. еми хората разбраха, че така няма да стане и резултатите не закъсняха. :music

Link to comment
Share on other sites

БФС ще вземе допълнително решение дали ЦСКА ще получи лиценз за участие в А група през следващия сезон. Към момента ЦСКА няма право да играе в А група, но може да се стигне до промяна, ако бъдат изпълнени изискванията. Въпросът с участието на тима в елита ще бъде решен на заседание на Изпълкома.

Нямa дa ги извадят от А група :wacko: :angry:

Link to comment
Share on other sites

Аз съм твърдо ЗА да има определен таван на парите за играчите и да не се позволява на отделни отбори да го надвишават. Както е в НБА. Ефекта е само положителен и е поразителен.

Въпроса е че там като подпишат на носат кецовете на адидас да кажем ще си осигурят внуците с този договор...но наистина с таван ще е по честно спрямо другите :)

Link to comment
Share on other sites

абе ти сериозно ли :rolleyes:

отборите, които всеки втори мач им е уреден били най важните...ми виж литекс как добре си се справя като не урежда вече мачове ;)

какво каза гришата при първата купа, помниш ли?...аз ще ти кажа, каза - тази купа ми е по скъпа от двата шампионата, защото е истинска :rolleyes:

Мхм интерсни работи споделяш . Ми да ти кажа честно изобщо не си спомням какво е казал Г-н Ганчев и не ме интересува . Предполагам не си кон с капаци и все пак нещо си прочел, чул за небезизвестният бивш Счетоводител , понастоящем милионер ,който се занимава с петролен бизнес, енергетик, металург (все доходоносни и мътни работи). И как Литекс от Б група влизат в А и веднага взимат титлата. Аз друг такъв български отбор не сам чувал.(сигурно има...)

И ако те не са си купули един мач, което ама мн мн ме съмнява, честита да им е .

 

А тва че Левски и ЦСКА си купуват мачове , едва ли има толкова заблуден човек, че да не го знае. Виж Италия. Ювентус,които са и отбор и чудо - и те си купуват.

Колкото до Зенит , браво на тях , ама и те без пари нямаше да се оправят . Предполагам си чул за рекордния им финансов стимул за купата....

Но както и да е тва е тема За ЦСКА , да не се отклоняваме излишно ...

Link to comment
Share on other sites

ами нашите кой ги е спрял да подписват договори за реклама?! Никой. Ако си кадърен - ще имаш реклами. Ако не си - еми... сори. Още един стимул да играят като хората...

което си е така си е така аз просто констатирах че там (тъй като играта се гледа от "малко" повече народ се взимат и малко повече пари :D ) малко по различно седят нещата от тук..но да не се отклоняваме от темата че взехме се разпростираме :P

 

По темата: Няма какво да ни учудва не се сблъскаме за пръв път с корупция,нагласени работи и какво ли още не.няма защо да се учудвате и защо ЦСКА остават или се махат от А срупа всеп ак те са като пионка на някой голям играч(или няколко) избрали ги да си правят техните си далавери чрез тях.

Link to comment
Share on other sites

Продължават да се пишат УНИКАЛНИ идиотизми в елетронните медии...

 

Като например:

 

Президентът на Литекс Гриша Ганчев е стартирал схема по която смята да вземе властта в ЦСКА, научи db. Крупният бизнесмен вече е провел предварителен разговор с Александър Томов, като е успял да убеди председателя на Надзорния съвет да повери основния пакет акции в неговите ръце.

 

Според добре осведомени източници на общо събрание на акционерите на ПФК "Литекс" АД, Ганчев смятал да преименува акционерното дружество на ПФК "ЦСКА-Литекс" АД и от началото на сезон 2008/09 да играе мачовете си в София. В най-близко бъдеще Ганчев обаче имал намерение отново да върне името на акционерното дружество на ПФК "ЦСКА" АД.

 

Идеята на настоящия собственик на Литекс била да обяви ПФК "ЦСКА 1948" в несъстоятелност, като по правилата на БФС той мигновено ще бъде пратен в Югозападната В група.

 

Нашите източници твърдят още, че Ганчев вече е потърсил мнението на феновете на ЦСКА, като положителното настроение от страна на привържениците към него още повече го е обнадеждило да направи огромната крачка.

 

.......Последните 48 часа такива фантазии се развиват че не е истина......

Link to comment
Share on other sites

Стяуа и Порто също са извадени от ШЛ. :laughing:

Накрая може да се стигне до сезон без Шампионска Лига както е тръгнало. :D

Това едва ли може да се случи или поне не заради тези отбори :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...