Jump to content
BulForum.com

ЦСКА е без лиценз, изхвърлят ги във "В" Група


netrootbg

Recommended Posts

Естествено!

И ти като батков си компетентен по всички въпроси.

Е как бе - синята мафия начело с Батков е в УЕФА, ФИФА, ФУФА - пипалата й дори контролират цялото Земно кълбо, дори се простират извън Млечния път :punk

 

Ако си спомняш, хората извадиха хронология на събитията преди доста време.... А ако на Томов са му трябвали няколко месеца и екип експерти, за да му напишат поредността на действията на неговия екип от началото на скандала, досега.... Сега остава да заяви, че е действал през цялото време в състояние на невменяемост и да пледира "невинен"... :lol:

Колкото до незнанието на Лупи за задълженията на един футболен клуб: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply
Нужно е само някой, например конкурентен клуб, просто да сезира УЕФА за нередностите, които вършат в армейската управа

:lol:

Link to comment
Share on other sites

Гарибов ексклузивно пред DB: Томов е виновен за отнемането на лиценза, Левски няма нищо общо ;)

23 септември 2008 16:43

Автор: Филип Димитров

Вижте само и единствено в db сензационните разкрития на вътрешния човек в ЦСКА

Сензационни разкрития сподели специално за db бившият изпълнителен директор на "Армията" Александър Гарибов. След "Истината за ЦСКА" Ви представяме "Истината на вътрешния човек- Александър Гарибов". Ето и част от скандалните разкрития на бившия бос в "Борисовата градина":

 

"Томов тотално е обсебил властта, не може той да е и счетоводител и отговорник"

 

"Вчерашното изявление на Томов ми прилича на стара пижама закърпена с бели конци, единствено некадърността му е виновна за ситуацията в ЦСКА, а не някакви конспирации свързани с Левски"

 

"Томов умишлено настройва Костадинов и Пенев един срещу друг"

 

"Ако не беше Емил Костадинов ЦСКА нямаше да разполага с тези футболисти"

 

ОЧАКВАЙТЕ ЦЯЛОТО ИНТЕРВЮ С АЛЕКСАНДЪР ГАРИБОВ!

 

Къде са сега капацитетите???

Link to comment
Share on other sites

Спор аргументиран с източници спортни бг "медии" и писанията на един доказан дебил ми се вижда повече от безсмислен...

Link to comment
Share on other sites

Сашо както обикновено (като визирам не само Форума) бързаш като пърле пред майка си... Не ти ли става пределно ясно, че в момента си подмятат "горещия кестен"? Не ти ли прави впечатление? То е просто очевадно.

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

Гарибов ексклузивно пред DB: Томов е виновен за отнемането на лиценза, Левски няма нищо общо

 

Левски вярно няма - Тодор Батков има.

 

Вижте само и единствено в db...

 

...оттук нататък спирам да гледам - това са най-големите лъжци и панаирджии в спортното новинарство в интернет. Такива тъпотии бяха написали по време на скандала, че ме е яд че не ги събирах като бисери! Пълни идиоти. Те написаха че арестуват Томов и го вкарват в затвора. Смях и резил.

 

"Томов тотално е обсебил властта, не може той да е и счетоводител и отговорник"

 

Поредна дебилщина с колосални размери! Отговорник за какво? Клуба за Интернационална Дружба (КИД)? Отговорник за охраната на двора? Що за тъпанарщина? Какъв счетоводител може да е А. Томов, при положение, че не знае номера на една счетоводна сметка? Нещо за което се обзалагам веднага. Аз не съм сигурен дали той може да изпише правилно думата "счетоводство".

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Ти случайно това да си го прочел? ---->

 

ЦСКА наистина има проблеми, които се дължат на решението на собственика на всички компании, свързани с клуба, да напусне страната. П. Митал обявява още през януари 2008 г., че ще продаде активите си в България, включително и футболния клуб. Затова спира неговото финансиране. (опитай се да осмислиш какво означава това)

 

Ето къде се крие източникът на "проблемите на ЦСКА". Проблеми, които в своето финансово изражение са смешни и както се видя никой не ги споменава днес. Всички други простотии са чиста проба панаир. Но тези "проблеми" са телето, което Батков и дружинката му откриват под вола. Разбира се с помощта на лобито си убеждават публиката, че този панаир е едва ли не от национално значение. За да се раздуха всичко и да гръмне пресата (включително кенефни писачи като тия от db). Нататък знаем какво стана и няма какво да се повтаряме....

 

----------------------------------------------------------------------------------------

 

Хайде сега да дойдем в днешния момент. Имам няколко важни въпроса към тебе:

 

1. Откъде накъде е този интерес към събитията в ЦСКА? Какво те касае теб лично, та от няколко дни занимаваш аудиторията с него? Особено след като ВСИЧКО ВЕЧЕ СВЪРШИ. Каквото беше - беше. Керванът продължава да си върви. ЦСКА си продължава играта в Първенството, че дори и печели и води в класирането. Всякакви тъпотии от типа, че щяли 100% да изпаднат вече нещо не ги чувам. Сега разбира се обаче ще се търсят виновни вътре в административното управление на ЦСКА и топката се подава здраво. Защо поне не изчакаш да видиш края на поредната циркова проява и тогава да бистрим и да правим анализи?

 

2. Защо не вземеш да погледнеш какво се случва в твоя любим клуб, за който всеки път казваш, че е религия? ЦСКА и проблемите около него по-важни ли са за тебе? Нима из ефира за 5 минути не могат да се намерят маса дивотии около Ботев? Не те ли притеснява например факта, че феновете на отбора са разделени и не са напълно единни? Или не си видял, че има една група, която нарича теб и приятелчетата ти "дрогирани лумпени" и подкрепя Селянина? Как го наричаш това? (само да не вземеш сега да обясняваш коя група са повече). Преди да подскочиш да те светна - и тези работи "някъде ги пише". Трябва ли да им вярваме Сашко? Как мислиш?

 

3. В крайна сметка какво поддържаш като теза, защото не се разбира (поне аз не разбирам)? Че А. Томов е някакъв страшен мафиот и крадец, забогатял от ЦСКА? Че Т. Батков няма нищо общо с аферата около лиценза? Че БФС няма нищо общо? Изясни си позицията да знаем за какво си говорим ако се оптваш да създадеш дискусия. Иначе просто си правим лафа, което разбира се не е лошо. Само да те светна, че кенефните писания не са ми по вкуса лично на мен :D

Link to comment
Share on other sites

Не виждам смисъл да се хабя да ти отговарям на писаниците толкова подробно.За любимия отбор съм си казал мнението в съответната тема, ама кой да гледа...отделно сериозните фенове коментираме ставащото в отбора в нашия си фенски форум ЕЖЕДНЕВНО, далеч от привърженици на други отборчета и не стъпвали на мач от няколко години.Апропо ,ти кога ще вземеш да посетиш мач на твоя ЛЮБИМ отбор?

 

Тук не става въпрос за Левски и ЦСКА, а за самия БГ футбол, който при Батето беше стигнал почти дъното, а сега усилено копае надолу и абсолютни боклуци и профани като Батков Томов и Селския нямат място начело на най-големите отбори и институции и трябва незабавно да бъдат изритани!Ето днес арестуват корумпираното копеле и бивш съдия Леков-по настоящем държавен служител.Време е да се почни отнякъде,аз искам пълно разледване на всички отбори-операция "чисти ръце" и данъчни ревизия и при доказване на вина - директно в зоните!А ти съгласен ли си,че май и ЦСКА здраво е нагазил в схемите и лайната...

 

Само да ти кажа, че Александър Гарибов е изпълнителен директор в ЦСКА по времето на Томов.Някак си не мислиш ли, че е по.запознат с вътрешноклубните финансови дела в отбора от теб и останалите редови цскари ;)

 

Вземи прочети интервюто.цялото - какво като е от ДБ.Да не би да са му сложили думи в устата?

http://www.donbalon.eu/interview692.html

 

п.п А Лупи е доказан крадец,мошеник и политически луузър-сещаш се :D

Ами ако прокуратурата докаже, че Лупи е злоупотребил и свил "някой лев"? Тогава ми е интересно каква теза ще развиеш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ами ако прокуратурата докаже, че Лупи е злоупотребил и свил "някой лев"? Тогава ми е интересно каква теза ще развиеш :lol:

 

Чакам да видя как ще докажат, че тъпакът Томов е откраднал 5 милиона евро (понеже така се твърди). Аз продължавам да твърдя, че той е прекалено тъп за подобни финансови машинации.

 

------------------------------

 

Относно факта, че не посещавам изобщо мачове на български отбори (не само на ЦСКА) и защо - казвал съм ти поне 3-4 пъти, ама кой да помни :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

от постовете ти стигнах до следния извод: Значи АБСОЛЮТНО НИЩO НЕ ЗАВИСИ ОТ ЛУПИ И КОЙТО И ДА БИЛО ДРУГ НА НЕГОВО МЯСТО ОТНЕМАНЕТО НА ЛИЦЕНЗА Е БИЛО НЕИЗБЕЖНО? И НИТО ЛУПИ, НИТО НЯКОЙ ДРУГ НА НЕГОВО МЯСТО Е МОГЪЛ ДА НАПРАВИ НЕЩО И ДА ПРЕДОТВРАТИ СЛУЧИЛОТО СЕ???? Изобщо мислиш ли в/у небивалиците ? Ами щом НИЩО НЕ ЗАВИСИ ОТ ЛУПИ, АДЖЕБА, ЗАЩО ТОГАВА ИМА ТАКАВА ДЛЪЖНОСТ ( ПРЕЗИДЕНТ ) В КОЕТО И ДА Е ТЪРГОВСКО ДРУЖЕСТВО? НАЛИ СИ ИКОНОМИСТ? :D

Link to comment
Share on other sites

от постовете ти стигнах до следния извод: Значи АБСОЛЮТНО НИЩO НЕ ЗАВИСИ ОТ ЛУПИ И КОЙТО И ДА БИЛО ДРУГ НА НЕГОВО МЯСТО ОТНЕМАНЕТО НА ЛИЦЕНЗА Е БИЛО НЕИЗБЕЖНО? И НИТО ЛУПИ, НИТО НЯКОЙ ДРУГ НА НЕГОВО МЯСТО Е МОГЪЛ ДА НАПРАВИ НЕЩО И ДА ПРЕДОТВРАТИ СЛУЧИЛОТО СЕ???? Изобщо мислиш ли в/у небивалиците ? Ами щом НИЩО НЕ ЗАВИСИ ОТ ЛУПИ, АДЖЕБА, ЗАЩО ТОГАВА ИМА ТАКАВА ДЛЪЖНОСТ ( ПРЕЗИДЕНТ ) В КОЕТО И ДА Е ТЪРГОВСКО ДРУЖЕСТВО? НАЛИ СИ ИКОНОМИСТ? :D

 

Т. нар. "отнемане на лиценза" е целенасочено организирано и това ми омръзна да го повтарям. При настоящата ситуация и след такава мащабна предварителна подготовка - да, спокойно може да го наречеш неизбежно.

 

След като индийският циганин Митал видя, че мангалските му индийски номера няма да ги бъде в България (говоря за останалите предприятия, не за ПФК ЦСКА), логично спря да финансира и отбора. Както и преди съм казвал - най-големият проблем на отбора е смесването му с Кремиковци. Докато двете неща имат нещо общо, ЦСКА ще има проблеми. Докато отборът се търгува като притурка към комбината - той ще има проблеми. Сега се говорят нови приказки около ЦСКА и собствеността на отбора за в бъдеще, които обаче не искам да коментирам преди да са станали факт (ако въобще станат). Понеже не обичам да бързам като тебе. След спирането на финансите и тоталното "отебаване" от собственика и неговите помощници (индийците винаги и навсякъде водят със себе си други индийци - челен пример Кремиковци и персонала му) А. Томов остава сам като гърмян заек в небрано лозе. Сам, тъп, куц и прост. Допреди това едва ли е влизал да разговаря с администрацията по финасови въпроси, камо ли да ги следи в детайли. Той беше да се усмихва пред камерите и да радва "некои хора". Едно лице за пред камерите, защото ако видиш циганин с жълти зъби, който не знае две думи български - сещай се. И когато остана сам докато осъзнае какво се случва в ЦСКА като юридическо лице (продължавам да твърдя че за него тия неща са непосилни поради вродения му дебилизъм), Батков и дружина като една добре смазана машина спретнаха един заговор и нанесоха своя удар.

 

Длъжността ПРЕЗИДЕНТ или длъжността ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР или която и да е длъжност е просто .... длъжност. Кой ще се ползва с името й обаче не е строго определено. Може да е с 3 висши образования и 20 години опит, може и да е както казват "хванат от гората". Това мисля няма нужда да ти го обяснявам. Както и кой решава кой да заема определена длъжност... Нали така?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...