Jump to content
BulForum.com

Ритуално ЕМО-самоубийство


BoqoJIa3a

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Еми тва е майна от нашето "извратено" общество кво може да очакваш повече.Имам чуството че всяко следващо поколение става по нахакано от колкото трябва и се имат за някви яки като бъдат емо-та защото така всеки им обръща повече внимание и защото "така е модерно".Немога да разбера такъв начин на мислене...Ако се самоубиеш или изглеждаш супер зле или си причиняваш някви такива подобни страдания ще те направили това значим или по добър човек?!Най-лошото е че на тези деца все още им е слаба психиката и не осъзнават какво правят, а понякога това го осъзнават много късно.

Link to comment
Share on other sites

Тая статия я бях видял преди време, за същите момчиета ставаше въпрос, само дето в статията пишеше, че нищо им няма. Само са си резнали вените, покървяли малко и дотам ( защото не знаят как се режат вени :] ).

Там емото беше наречено секта а у и прочие журналистически глупости. Сега пак са доукрасили историята. Все ми е 1 вече, емовците нещо не ме вълнуват.

Link to comment
Share on other sites

Някой, ако има коментар, да го сподели, щото аз нямам :wacko: :blink:

Fuckin Emo's. Никъде не съм чул за самоубийство на 2 момичета, така че едва ли статията е истинска :)

Link to comment
Share on other sites

"Кухнята,ножът,вените- край на проблемите!" :D

Нека се колят като им е толкова акъла,2 полуидиота по-малко,ама ме е жал за родителите им.

Link to comment
Share on other sites

Fuckin Emo's. Никъде не съм чул за самоубийство на 2 момичета, така че едва ли статията е истинска :)

Случка е имало, но дали се е стигнало до смърт е спорен въпрос, понеже ако не знаеш как да го направиш, няма да се поминеш толкова лесно...

Като изключим фактора, че някои от тях може да си имат и проблеми с родителите вкъщи...проблемът на тия деца е, че не могат да си намерят цел и занимание в живота, че искат да бъдат прекалено различни и открояващи се ; всички които са станали на 12+ вече мислят, че са достатъчно големи, че това е животът и едва ли не е вече свършил...а просто трябва да поизчакат десетина годинки... ;)

Link to comment
Share on other sites

zatva qvlenie emo sa vinovni samo roditelite edno vreme ako re6qh da se napravq na podobno sa6testvo na6te 6tqxa da me sma4kat ot boi i da mi vleqt akul v glavata za koeto estestveno sam im blagodaren..... emot memota , oniq den v makdonalds seda i 4akam i edin takuv izrud sa sprql do mene i ma zqpa vikam mu mani sa ot tuka we izvratenqk i toq sa razreva ...... i az e taka seda i gledam kat trqsnat

Link to comment
Share on other sites

Опасни са , една вечер се прибирам , някво такова момченце върви срещу мен , реве и ми крещи , че ме мрази.. а дори не го познавам..

Link to comment
Share on other sites

... vikam mu mani sa ot tuka we izvratenqk i toq sa razreva ...... i az e taka seda i gledam kat trqsnat...

Ами да...сега кат' се хвърли от блока - ти ще отговаряш...направо ходи в районното да се предадеш предварително...после ще ти опростят някоя и друга годинка... :devil

Link to comment
Share on other sites

тия са многоо зле бахти идиотщината.В моя клас имам един такъв селски бек дето преди около половин година реши да се прави на емо и всеки ден ме втрещява с янкоя нова тапотия,един път с бръснарско ножче си беше написал на ръката Everybody hate me и като би го показа ний другите го гледаме втрещени и се чудим кво стаа

Едит: някой може ли да ми каже ква е тая по специална музика която слушат емотата се се запитах къв точно стил музика слушат кви песни аджеба са модерни при тях

Link to comment
Share on other sites

Едит: някой може ли да ми каже ква е тая по специална музика която слушат емотата се се запитах къв точно стил музика слушат кви песни аджеба са модерни при тях

My Chemical Romance, Fall Out boy и Tokio Hotel :devil

http://www.last.fm/tag/emo

Link to comment
Share on other sites

Опасни са , една вечер се прибирам , някво такова момченце върви срещу мен , реве и ми крещи , че ме мрази.. а дори не го познавам..

 

Централно в сурата.

 

А колкото до девиза им нямам думи..емо съкс! :angry1

Link to comment
Share on other sites

Централно в сурата.

И като падне на земята шутове в главата. ако не падне на земята, шут в ташаците и пада...и шутове в главата :punk

тва не са хора, тва е няква секта ли е кво ли, не знам :allien

Link to comment
Share on other sites

Да.. добре ще е родителите да обръщат внимание на това каква музика слушат децата им.. и да пуснат един google, wikipedia search съответно...

 

youtube също може да помогне за вадене на съответните из(р/в)оди :)

Link to comment
Share on other sites

http://www.dnes.bg/article.php?id=49671

тука с един приятел обсъждаме кво е да си ЕМо тия деца незнаят къде се намират шамари за тях ако ша следваш субкултура прави го като хората не си режи ВЕНИТЕ :angry: ама не то да зяпаш хамериканците ко праат и хоп 8 клас закво ми е да живея света е скапан и без тва.........ааа напий се и псувай в крачмата тапанар не си режи вените ама някой тря да им обясни аз слушам метал отдавна и не ми се искало да си резна крилцата е да искал съм да пребия някой от кеф ама себе си си се обичам :love абе нз или сме прекалено модерни или аз съм стар и тъп и всичко е един голям гнилоч на гъза на земята па ние се праим че е държава :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е, @zlobil-е, защо така, бе, човек :)

Човека си киризи хамбургерчетата и ти така да го изпсуваш? Аз си мисля, ако седя там и аз и някой ми изреве да се махам супер странно ще е :blink: :lol:

 

Иначе за разреваването - малко кофти, ама баси смешната история :woot

Link to comment
Share on other sites

My Chemical Romance, Fall Out boy и Tokio Hotel :devil

http://www.last.fm/tag/emo

 

не вярвай на ласт.фм :D

 

иначе емо "културата" я има навсякъде по света.веднъж и ние да сме модерни.

Aз в пловдив съм виждал истинско емо 1 или 2 пъти другите са някви позиорски простотий,не че да си емо не е поза пак но е една мисъл по назад.

Link to comment
Share on other sites

Aз в пловдив съм виждал истинско емо 1 или 2 пъти другите са някви позиорски простотий,не че да си емо не е поза пак но е една мисъл по назад.

Какво ще рече "истинско емо"? Цялата им култура (ако изобщо може да се нарече така) е толкова фалшива, че този израз изобщо не ми се струва на място... Въобще що за глупост е да си режеш вените, докато слушаш My Chemical Romance, мислейки си колко е ужасен светът и как никой не разбира многопластовата ти личност?

Link to comment
Share on other sites

Всяко чудо за три дни !!! Както е рекъл народът. Да мразиш себе си е симптом за който си има и диагноза. Нормално е тийновете да се чустват неразбрани, но това се израства ! Лошото е когато се зачернят родители понеже келешът е решил че, след като си мисли че, другите го мразят, значи и той трябва да се мрази и следователно трябва да приключи със себе си.

Въобще що за глупост е да си режеш вените, докато слушаш My Chemical Romance, мислейки си колко е ужасен светът и как никой не разбира многопластовата ти личност?

 

Така де ! Проблемите на моите набори бяха къде по- прозаични.... примерно :

Как да забърша поредната бройка (времената бяха други) или с 20лв колко време мога да изкарам по морето ? Най - много да направим някоя битка докато слушаме "The crown and the ring" или нещо такова...

После мама или тати ни прибираха от милицията дръпваха ни по един здравословен пердах и нещата си идваха по местата.

Link to comment
Share on other sites

И аз слушам My Chemical Romance, но всъщност се надъхвам, защото Dead е супер готина, енергична песен с жици. ДЖТ ДЖТ ДЖТ ДЖТ ДЖТ ДЖТ And if your heart stops beating... :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...