Jump to content
BulForum.com

Избора на Телефон за Снимане , слайдър


po_taka

Recommended Posts

Значи търся си телефон от 500 до 600-650 макс 700лв

Да снима доста добре и да е слайдър.Само 2 изисквания :)

 

За сега съм се насочил към Nokia 5610 pic_3_1416.jpg

Link to comment
Share on other sites

Не знам към кой да се насочиш, но знам към кой да не се и той е LG KG800.Аз съм с такъв и въобще не съм доволен...а тва самсунгчето е добро според мен.Една приятелка има такъв и прави наистина много яки снимки ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами аз като колегата ще кажа че една приятелка има У-700 ама определено като видях снимките на компа хич не ми мясат на 3.2.Ако ще го взимаш за снимки не е добър избор.

Link to comment
Share on other sites

ок самсунг у700 отпада.Май самсунг не са мн добри в снимането и да не търся сред тях.

 

а някяква препоръка някой ?

Link to comment
Share on other sites

Ами най-добрият в клас слайдър за снимки определено е Н95 на Нокиа.Обаче не ти отговаря на изискванията :) Аз бих ти препоръчал Сони Ериксон S500 въпреки че е с 2 мегапиксела камера.Телефона е много готин пък и няма да дадеш 700 лв за него и ще ти останат ;)

Link to comment
Share on other sites

Писал си макс 700.. а за 800 от Вега си взимаш чисто нов N95 - слайдър с 5мп и още сума ти неща.

Друг вариянт, но по-стар - N80 - 3.2мп, пак слайдър, има и Wi-Fi

 

Добре де, закво точно искаш слайдер?

Link to comment
Share on other sites

Писал си макс 700.. а за 800 от Вега си взимаш чисто нов N95 - слайдър с 5мп и още сума ти неща.

Друг вариянт, но по-стар - N80 - 3.2мп, пак слайдър, има и Wi-Fi

 

Добре де, закво точно искаш слайдер?

 

Само че е 880 лева а човекът каза МАКС до 700 :) Това са близо 200 лв отгоре :)

Link to comment
Share on other sites

Само че е 880 лева а човекът каза МАКС до 700 :) Това са близо 200 лв отгоре :)

 

А ти какво, адвокат ли си му?

 

Между другото ако толкова искаш хубави снимки за дори 200 лв можеш да си вземеш 6мп апарат.. да не говорим за 600 какъв можеш да си вземеш.. Защото едно е снимка от телефон, друго е от апарат. Помисли си и за това, но на мен все още не ми е ясно защо толкова искаш да е слайдър?

Link to comment
Share on other sites

Между другото ако толкова искаш хубави снимки за дори 200 лв можеш да си вземеш 6мп апарат.. да не говорим за 600 какъв можеш да си вземеш.. Защото едно е снимка от телефон, друго е от апарат. Помисли си и за това, но на мен все още не ми е ясно защо толкова искаш да е слайдър?

едно е да носиш фотоапарат, друго е фотоапарата да ти е в телефона :)

знам ,че разликата дали се снима с телефон или дигитален фотоапарат е огрномна.

А за слайдера - просто ми харесва идеята,телефона се отключва,заключва само с 1 движение /също съм запознат и с недостатъците на слайдерите и че вероятността да се развали е голяма/

Link to comment
Share on other sites

Щом искаш слайдер + хубави снимки ти препоръчвам Нокиа Е65, един познат има същия и като за телефон прави невероятни снимки ;)

 

e65.jpg

Link to comment
Share on other sites

Бях си харесал 5610 и бях видял малко снимки с него и ми се сториха добри. Нямам преки впечатления (все още)

 

image009.jpg

image012.jpg

image016.jpg

image023.jpg

 

 

Може да видиш и 6500 слайд, на тестовете имаше подобни снимки. На тъмно открито място не може да очакваш много

Link to comment
Share on other sites

Не, камерата на Е65 (въпреки, че е смартфон) е посредствена. Чипът и е същия като в 6233, 6300, 7373, тоест един от най-евтините.. На тъмно снимката е с много "шум" и се различават само силуети, а на светло лицата придобиват един много странен отенък на червеното.. Нищо общо с N-серията. Е65 е много хубав телефон, тънък и с Wi-Fi, но за снимки няма да ти свърши работа.

 

Едит: 5610 не е лошо предложение, виж също 6500 Slide. Но пак ти казвам, че скъпите чипове ги слагат само в N-серията, другите са.. бозица. Бтв 6500 Slide го водят телефон за снимки.. Хубава оптика на Карл Цайс, автофокус, светкавица.. Аз бих се замислил.

Link to comment
Share on other sites

@the_alien благодаря много , 5610 за сега е на 1во място !

 

Ако някой знае телефон които прави мн яко снимки но не е лайд , мога да се жертвам.

 

бтв тази 5610 ми грабна окото много и 3,2 перф

Link to comment
Share on other sites

А ти какво, адвокат ли си му?

 

Да, проблем?

 

1.Ако някой знае телефон които прави мн яко снимки но не е лайд , мога да се жертвам.

 

2.тв тази 5610 ми грабна окото много и 3,2 перф

 

1.Е тук вече има много избор.Въпроса е от коя марка искаш да е ;)

 

2.Ами щом ти грабно окото зимай е и готово :)

 

П.П.бтв този 5610 изглежда много добре.Сефте някоя Нокиа да ме грабне.Гледам малък,тези снимки от теста са добри,цената му е добра.Май е много добър избор.

Link to comment
Share on other sites

Още един глас за модел на СЕ с 2МП камера. 3.2 и 5 са само рекламен трик и не са с нищо повече поради ограничението на оптиката. Виж СЕ К770 е добро предложение, макар да не е слайд. Поне няма да му търсиш лентов кабел след 6 месеца ;)

Link to comment
Share on other sites

Имам 2 слайда, Нокия Е65 и Н80. Ако ще взимаш Е65 за телефон, УНИКАЛЕН, но за снимки........едно време с моторолката V3 правих по-хубави снимки. а колкото до Н80, много добри снимки прави, всравнение с други телефони, и има WiFi което е много кадърно. И много настройки за снимки има, направо като апарат си е.

Link to comment
Share on other sites

Samsung G800 може да е това което търсиш. Има го за около 700-800 лв , зависи от къде го намериш , в get.bg e 756 лв.

 

А тва за слайдерите и лентовия кабел след 6 месеца са митове и легенди..........мен до сега на самсунгите -слайдери , с които съм бил д500,д600 и сега съм с д900 от май месец миналата години , абсолютно никакъв проблем съм нямал, нито с лентов кабел,нито от каквото и да е естество

Link to comment
Share on other sites

А тва за слайдерите и лентовия кабел след 6 месеца са митове и легенди..........мен до сега на самсунгите -слайдери , с които съм бил д500,д600 и сега съм с д900 от май месец миналата години , абсолютно никакъв проблем съм нямал, нито с лентов кабел,нито от каквото и да е естество

 

Като свършиш с митовете и легендите, обади се :P Натрупал съм вече известна рутина в смяната на лентови кабели на слайдери и табакери :zzz

 

 

малко за К770 на руски: http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-k770.shtml

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...