Jump to content
BulForum.com

Избора на Телефон за Снимане , слайдър


po_taka

Recommended Posts

Като свършиш с митовете и легендите, обади се :P Натрупал съм вече известна рутина в смяната на лентови кабели на слайдери и табакери :zzz

малко за К770 на руски: http://www.mobile-review.com/review/sonyericsson-k770.shtml

K770 по-добър ли е от К800i ?

 

Който и да вземеш може да споделиш впечатления ;) Особено, ако е някой от онея, които аз предложих, за да не се набутам и аз нещо :)

предполагам че към 10 февруари ще трагна по магазините.Просто почвам да гледам плюсове,минуси от по-рано да има достатъчно време.

Link to comment
Share on other sites

К770 е по стилен от 800, по тънък е. Говори се, че камерата му била по зле даже, но общо взето не се забелязва. Виж на линка има сравнителни фотографии. Ползвал съм две седмици такъв но така и не ми се наложи да ползвам функция фенерче - много важна :) и не знам дали има или като 800 няма. За мен трите основни неща освен да се приказва са:

 

1. Плейър (+Радио)

2. Що годе да снима ако нещо се наложи

3. Фенерче

 

Телефон дето да ги няма трите накуп не взимам.

Link to comment
Share on other sites

Взех 5610 :) уникален

 

много благодарности на всички съфорумци , за комнтарите в темата , особено the_alien , който ме насочи към това телефонче.

 

БТВ зех го от вега за 519 с 512мб карта в цената.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
ок самсунг у700 отпада.Май самсунг не са мн добри в снимането и да не търся сред тях.

 

а някяква препоръка някой ?

 

 

:lol: не били добри в снимането ето снимки от ю600 който има същата камера като ю700

 

Самсунг Ю600 Блек Едишън :)

615607.jpg

825902.jpg

568918.jpg

935134_orig.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...