Jump to content
BulForum.com

Opel сервизи


KyPo

Recommended Posts

Е, ако не е точно на Опел, няма да ти свършат работа ли? Или държиш да ти резнат главата качествено?

Държа да ми резнат главата качествено и да ми оправят колата качествено .......

Link to comment
Share on other sites

Да беше някаква рядка марка, тогава да и търсиш специализиран сервиз, ама точно пък опел, дето е най-често срещаната кола по сервизите - не знам дали има място в Пловдив, където няма да могат да ти го оправят.

Link to comment
Share on other sites

Въпросният сервиз, който са посочили всички дотук е наистина правилното място за целта. Това можех и аз да го напиша в по-горния си пост. Само не забравяй, че качественото оскубване няма нищо общо с качествения ремонт! Ама нищо!

Link to comment
Share on other sites

Да беше някаква рядка марка, тогава да и търсиш специализиран сервиз, ама точно пък опел, дето е най-често срещаната кола по сервизите - не знам дали има място в Пловдив, където няма да могат да ти го оправят.

Не съм съгласен с теб. Много зависи от годината на производство. За старите модели си прав. Лично аз съм доволен от Стефанов.

Link to comment
Share on other sites

Много съм доволен от Стефанов и много мизерна цена ми зеха за кръпките ако мога така да се изразя ... та даже си смених и гумите при тях и ми зеха мноо тънкана за зимна гума ...

:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте искам да питам някой имали идея как мога да намеря един сервиз

Намира се до СПС-а зад бензиностанция ШЕЛ.

Много ще сам ви благодарен да ми дадете тел за Връзка!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте искам да питам някой имали идея как мога да намеря един сервиз

Намира се до СПС-а зад бензиностанция ШЕЛ.

Много ще сам ви благодарен да ми дадете тел за Връзка!

Ми то там има няколко, покрай шела в локалното има няколко работилници - гуми, вулканизатор, магазинче за части, сигурно и някое сервизче има, а по-нататък до надлеза от другата страна също има два сервиза - БОШ-а и още един до него, където постоянно има опели (но не е някакъв специализиран). Най-добре тръгни по локалното и се оглеждай вдясно, ако не го намериш обръщаш на колелото и първия вдясно.

Link to comment
Share on other sites

Ми то там има няколко, покрай шела в локалното има няколко работилници - гуми, вулканизатор, магазинче за части, сигурно и някое сервизче има, а по-нататък до надлеза от другата страна също има два сервиза - БОШ-а и още един до него, където постоянно има опели (но не е някакъв специализиран). Най-добре тръгни по локалното и се оглеждай вдясно, ако не го намериш обръщаш на колелото и първия вдясно.

 

 

Благодаря за отговора, но явно не ме разбра. Знам че там има доста неща но има и 1 по голям сервиз

но нямам кординати за нещастие бачкам в софия, но сам от Пловдив, просто ми трябва някакви телефони и там разни!

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за отговора, но явно не ме разбра. Знам че там има доста неща но има и 1 по голям сервиз

но нямам кординати за нещастие бачкам в софия, но сам от Пловдив, просто ми трябва някакви телефони и там разни!

mission impossible :zzz

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Кърпенето колко ти излезна и какво си кърпил ако може да споделиш. И за зимните гуми цена да кажеш.

малко късно виждам че сте писали иначе .. гумите ги взех 96лева парчето (уж с безплатен монтаж колко и е бил безплатен незнам) BFGoodtouch нищо не съм кърпел трябваше да се види ангренажния ремък че нещо с ташкън майстори не ми се занимаваше да вида от кво циври ..... в крайна сметка разбрах ....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...
Бързо ли се минава при Стефанов, че все много коли струпани и като цяло какъв е реда там?

Реда там е както си го изберат те .. аз до колкото съм забелязал .....

иначе три пъти съм ги посещавал и на следващия ден звънят и те питат тва и тва тря се опрай примерно желаеш ли да ти го оправят .. и така :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...