Jump to content
BulForum.com

Английски футбол


Rexus

Recommended Posts

Еее стига ве пичове...как мислите че Евертън ще се представят в Шампионската лига...закво им е изобщо да се класират-само за пари.Ама Ливърпул ако спечелят Шампионската лига те ще се класират така че аз на тва се надявам :punk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Кои мислите че заслижава четвъртото място в Англия?!

 

Liv'pool ili Everton......Po-skoro Liv'pool

Link to comment
Share on other sites

Ауе много ясно че Ливерпул са номер едно.

Нема какво да спорим :D :D :D :D :D

 

 

#WeStS1dE - защото и наи-добрите трябва да научат нещо ново!!!

Link to comment
Share on other sites

Вчера гледам мача и си мисля такъв...

А ве хора,тея Евертън дека са тръгнали с тая игра? Кво ше правят в шампионската лига?? Ако тея нещастници завършат четвърти ,то тва ше им е най-калитарския сезон в историята!!!

Квото и да говорим обаче ... НЕМАТ шансове!

Имат мачове с Ман Ю + Арсенал и не знам си кой още...

4 точки кво са???

 

Знам , че и наще могат да се укендзат някъде пак,както стана с/у Саутхямптън,Блякбърн,Нюкасъл и още куп загуби!

 

 

LFC TILL DEATH!!!

Link to comment
Share on other sites

Вчера гледам мача и си мисля такъв...

А ве хора,тея Евертън дека са тръгнали с тая игра? Кво ше правят в шампионската лига?? Ако тея нещастници завършат четвърти ,то тва ше им е най-калитарския сезон в историята!!!

Квото и да говорим обаче ... НЕМАТ шансове!

Имат мачове с Ман Ю + Арсенал и не знам си кой още...

4 точки кво са???

 

Знам , че и наще могат да се укендзат някъде пак,както стана с/у Саутхямптън,Блякбърн,Нюкасъл и още куп загуби!

LFC TILL DEATH!!!

Емм оставам им по трудни мачове ама Ливърпул трябва да земат сичко в мачовете си ..даже и срещу Арсенал.Ама те го могат.. :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Спокойно вече можем да кажем, че Челси са 100% шампиони. Да им е честита първата титла от...много време. Не мога да разбера, как с толкова добър и балансиран отбор Юнайтед продължават да се дънят. Евала правя на Арсенал, които въпреки, че имат големи дупки в селекцията и особено централните халфове и защитата и въпреки че играят около 13-14 човека общо като група, продължават да бият...

Link to comment
Share on other sites

Спокойно вече можем да кажем, че Челси са 100% шампиони. Да им е честита първата титла от...много време. Не мога да разбера, как с толкова добър и балансиран отбор Юнайтед продължават да се дънят. Евала правя на Арсенал, които въпреки, че имат големи дупки в селекцията и особено централните халфове и защитата и въпреки че играят около 13-14 човека общо като група, продължават да бият...

 

Този сезон доста промени и нови попълнения в отбора, догодина вече ще мачкаме ;) Нека и Руд влезе във форма, а и според мен ни трябва още един халф, ама не деф ами твърд халф playmaker, който просто да я мачка тая топка в средата :)

Link to comment
Share on other sites

Хич даже не ни трябва. Скоулси се справя идеална с тая работа. Видя се със Себа Верон, че типичен плеймейкър няма почва в тоя отбор...иска се играч, който да може да играе твърдо и на скорост, пък макар и да не е толкова техничен.

Link to comment
Share on other sites

Chestito na fenovete na Chealsea....Silno se nadqvam da im e poslednata....

Link to comment
Share on other sites

Хич даже не ни трябва. Скоулси се справя идеална с тая работа. Видя се със Себа Верон, че типичен плеймейкър няма почва в тоя отбор...иска се играч, който да може да играе твърдо и на скорост, пък макар и да не е толкова техничен.

 

Ммм не съм съгласен, дори си мисля че имаше един сезон, в който Верон паснваше доста добре на отбора, не следващия сезон слабата форма и просто това че редовно стоеше на скамейката едва ли не го откъсна от отбора..

 

На мен Верон ми допада и си мисля, че миналия сезон и този също доста би помогнал ако не го бяха продали, но уви - той не успя да се впише в представите на Сър Алекс за Манчестър...

 

Но все си мисля, че един такъв като него би вършил доста работа...

Сколс вече играе доста доста слабо, от доста време се надявам това да се промени, но уви...слабата му игра е реалност от доста време насам... надявам се това да се промени, но едва ли. Играе доста несигурно, дава грешни пасове, слаби отигравания, изпуска доста положения, за които съм сигурен, че преди година би вкарал на 100% !!!

Не знам кой би бил идеалния човек за тази работа, преди време си мислех, че може би Джемба-Джемба ще бъде този човек вбъдеще, но едва ли..не знам какво се върти в главата на Сър Алекс...

Link to comment
Share on other sites

Манчестър Юнайтет скоро не може да се надява на титла :P Първо трябва да се изгради нов отбор или по-точно да се намерят играчи, които да носят отбора на гърба си. Гигс, Скоус, Кийн вече не могат да го правят. Рууни и Роналдо са твърде млади, но пък в тях има много хляб :wacko:

 

Арсенал трябва намери нов треньор :excl: Венгер е направил много за отбора, но ако той остане още година-две в Арсенал жече може и да няма нито един англичанин :angry: Венер допусна много грешки. Първо не можа да намери най-доброто приложение на Рейес. Пускаше го ту като нападател, като ляво крило(на мястото на Пирес :confused ) В резултат от това испанеца иска да си ходи. Второ той пренебрегна доказан нападател като Силван Вилтор, който сега е водещ реализатор на Лион. И трето след контузията на Жилберто трябваше да се потърси халф, който може да върши неговата работа, но Венгер заложи на футболисти на съвсем крехка възраст: Фламини(20) и Фабрегас(17) да носят тежестта в средата на терена.

 

Чесли този сезон показва на всички как трябва да се играе. Освен това в Челси играят футболисти, които ще бъдат основни за АНГЛИЙСКИЯ национален отбор следващите години(Лампард, Тери, Джо Коул, Глен Джонсън) Въпреки всички нови играчи, които закупи отбора през последните две години, той не загуби идентичноста си на английски отбор.

 

Ливърпул си остава най-нещастния отбор в Англия :( Толкова много контузии едва ли са сполетявали друг отбор. Ако червените можеха да разчитат на най-добрите си играчи поне половината време през сезона, те можеха спокойно да завършат сезона втори, а не борейки се отчаяно за четвъртото място. Все пак с треньор като Бенитез успехите няма да закаснеят. Ливърпул за мен е скритият фаворит за титлата в Англия другия сезон, а защо не и за шампионската лига още този? :beerchug

Link to comment
Share on other sites

За мое най-голямо съжаление Ливърпул пак ще чакат последния влак за шампионската лига. Продажбата на Оуен явно се оказа страхотна грешка - и за клуба, и за него. Въпреки, че не беше във форма предния сезон - липсва им.

Надявам се по някакъв начин да задържат Джерард - да не се полакомят и него да продадат на онези бели балерини.

Въпреки всичко смятам, че имат шансове в шамп. лига. Спокойно могат да отнесат някое друго жабарско отборче - първо Ювентус, след това и останалите.

Link to comment
Share on other sites

За мое най-голямо съжаление Ливърпул пак ще чакат последния влак за шампионската лига. Продажбата на Оуен явно се оказа страхотна грешка - и за клуба, и за него. Въпреки, че не беше във форма предния сезон - липсва им.

Надявам се по някакъв начин да задържат Джерард - да не се полакомят и него да продадат на онези бели балерини.

Въпреки всичко смятам, че имат шансове в шамп. лига. Спокойно могат да отнесат някое друго жабарско отборче - първо Ювентус, след това и останалите.

Еми те ще гонят последния влак ама дано да го догонят и съм сигурен че ще го направят.А за шампионската лига имат шамсове и то не малки защото ако отстранят Торинци ще играят с Челси а те н играят лошо с/у тях пък и в мач с такъв залог нищо не мое да се каже.А ако идат на финал там вече не може да се каже нищо.За представянето им в първенството мисля че се дължи на комтузиите.Догодина със сигурност няма да е такова положението особено ако не продадем Джерард(най-великия)

Link to comment
Share on other sites

Много важен мач на Нюкясъл довечера за УЕФА. Това може да се окаже най-големият шанс за излаз в Европа догодина. Спортинг са добър отбор и ще стане страхотен мач. Ако вкараме гол, мисля че имаме сериозен шанс да продължим.Пожелавам успех на момчетата.

Надявам се да го дават мача по Евроспорт :)

Link to comment
Share on other sites

Ще го дават. Поне така казваха по рекламите... Надявам се не е ебавка и само реклами на репортажите...

Link to comment
Share on other sites

Много важен мач на Нюкясъл довечера за УЕФА. Това може да се окаже най-големият шанс за излаз в Европа догодина. Спортинг са добър отбор и ще стане страхотен мач. Ако вкараме гол, мисля че имаме сериозен шанс да продължим.Пожелавам успех на момчетата.

Надявам се да го дават мача по Евроспорт :)

винаги съм симпатизиръл на този отбор :wub: :wub: искренно се надявам да продължат

Link to comment
Share on other sites

винаги съм симпатизиръл на този отбор  :wub:  :wub:  искренно се надявам да продължат

Интересно ми е Сунес с какъв състав ще излезе предвид проблемите с контузени, наказани, а и Бумсон нали е без права за УЕФА за съжаление.

Задължително е да вкараме гол, щото Спортинг ще вкарат минимум един гол.

Link to comment
Share on other sites

Еми, за съжаление трябва да призная, че Спортинг бяха по-добрите снощи. Пожелавам им да спечелят Уефа.Още повече, че финалът е на Жозе Алваладе.

Но и Нюкасъл имаха супер липса на късмет. 3 принудителни смени за 55 минути си е малшанс. Наложи се да играят 18 годишни момчета без турнирен опит.

Сега и Ман.Ю. ще ни размажат в неделя.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...