Jump to content
BulForum.com

Английски футбол


Rexus

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Аз съм за Нюкясъл,ама с тоя тъжен треньор бъдещето ни не е розово:)Всичко тръгна надолу след нещастния реванш със Спортинг,в който трима основни играчи се контузиха до 55та минута-супер карък беше :)

Ливърпул ми се струва, че имат значителен напредък от периода с Улие, но не са постоянни хич.Виж Челси са друга работа.Смятам,че са доста възможни продължения на реванша.

Нюкясъл показаха как се отстранява Челси за Купата на Англия:)

Link to comment
Share on other sites

Та кой казваше че Ливърпул нямали шансове срещу Челси...?

Ами, имаха шанс ....... и късмет имаха даже(особено в края на мача)
Link to comment
Share on other sites

Повече от убеден бях в победата срещу Челси.

Жалко, че в шамионата ги гони голям карък. Срещу Арсенал не стояха никак зле / през второто полувреме де - първото го проспаха/.

Link to comment
Share on other sites

Ха така...Малкълм Глейзър купи Ман Юнайтед... Размножен съм аз лично като фен на тима. От една страна съм солидарен с клубната политика, това да е отборът на феновете и да няма едноличен собственик, като максимално позволените акции на един човек бяха 28%, така че да управляват поне двама, а реално трима. Сега Глейзър вече има 56%... Та уж лошо, защото това копеле не е много готин тип и сега ще има разни промени, като увеличение на билетите и такива неща (не че мен лично много ме засягат). От друга страна обаче от клуба се махат двамата конни магнати МакМанъс и Маниър. Ирландците създаваха много проблеми напоследък и не управляваха добре клуба и се радвам, че се махат. Имам и една надежда, че американецът ще започне едно яко мерене на пишки с нашего брата Абрамович. Първото изявлени на Глейзър беше, че ще поднови за няколко години договора на Фърги и че ще даде 100 милиона за селекция тази година, а при моментното финансово състояние нямаше да има никакви... Разбира се времето ще покаже... Аз много се надявам това да е позитивно, но не изглежда никак сигурно. Не съм фен на схемата "Абрамович", но и на това ще съм съгласен, стига отборът да си върне позициите в Премиършип.

Link to comment
Share on other sites

Ха така...Малкълм Глейзър купи Ман Юнайтед... Размножен съм аз лично като фен на тима. От една страна съм солидарен с клубната политика, това да е отборът на феновете и да няма едноличен собственик, като максимално позволените акции на един човек бяха 28%, така че да управляват поне двама, а реално трима. Сега Глейзър вече има 56%... Та уж лошо, защото това копеле не е много готин тип и сега ще има разни промени, като увеличение на билетите и такива неща (не че мен лично много ме засягат). От друга страна обаче от клуба се махат двамата конни магнати МакМанъс и Маниър. Ирландците създаваха много проблеми напоследък и не управляваха добре клуба и се радвам, че се махат. Имам и една надежда, че американецът ще започне едно яко мерене на пишки с нашего брата Абрамович. Първото изявлени на Глейзър беше, че ще поднови за няколко години договора на Фърги и че ще даде 100 милиона за селекция тази година, а при моментното финансово състояние нямаше да има никакви... Разбира се времето ще покаже... Аз много се надявам това да е позитивно, но не изглежда никак сигурно. Не съм фен на схемата "Абрамович", но и на това ще съм съгласен, стига отборът да си върне позициите в Премиършип.

Да,ама Глейзър не идва да дава пари на воля като Абрамович,а да печели от Юнайтед-което е много жалко :(

Link to comment
Share on other sites

Вярно е, че Абрамович го прави само за егото си, като си играе с едра играчка, докато Глейзър ще си задоволява егото с печеливша играчка... Само че един отбор е печелившо предприятие, когато печели пари и отвън, защото билетите и merchandise-ът няма да се променят. Остават наградните фондове на турнирите и рекламата. И в двата случая е свързано с футболни успехи на клуба...дано...

Link to comment
Share on other sites

Вярно е, че Абрамович го прави само за егото си, като си играе с едра играчка, докато Глейзър ще си задоволява егото с печеливша играчка... Само че един отбор е печелившо предприятие, когато печели пари и отвън, защото билетите и merchandise-ът няма да се променят. Остават наградните фондове на турнирите и рекламата. И в двата случая е свързано с футболни успехи на клуба...дано...

 

Еми дано помогне на отбора , защото в последните години не правят нищо . Ще стане по-интересно според мен , ако се обогоати отбора , ама ако и там налеят толкова много пари , колкото в Челси ... ще стане глупаво :(

Link to comment
Share on other sites

Отново изиграни и прецакани...почват да ми лазят сериозно по нервите. Финалът между Арсенал - Ман Ю. за ФА ще го дават по закодираната Диема Екстра. Умрял сам им за малоумните филми - почнаха обаче да се ебават и с футбола при това точно за финал между английски грандове. За много неща си затварям очите, но тук ми писна тотално. Какви ли не финтове и номера правят за повече и повече пари и каквото и да направиш накрая отново си прекаран.

ЕВРОКОМ ТВ - ЖАЛКИ СТЕ!

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти предложа да ти намеря запис на мача и да си го точнеш от мен по DC++...от мен толкова...Евроком да се потрудят за повече...

Link to comment
Share on other sites

Верно ли? Не ги е срам. Как ли пък няма да си взема тъпия им декодер. И световното да дават, пак няма да взема декодер:)Жалко, така се бях наточил да ги гледам тоя мач:)

Link to comment
Share on other sites

Еми дано помогне на отбора , защото в последните години не правят нищо . Ще стане по-интересно според мен , ако се обогоати отбора , ама ако и там налеят толкова много пари , колкото в Челси ... ще стане глупаво  :(

 

То и няма нужда да се налеят толкова пари колкото в Челси. Манчестър си имат достатъчно класни играчи, само им трябва вратар(чух че били заинтересувани от Кудичини) и дефанзивен халф(интересът бил насочен към Стивън Джерард), та ако купят тези двамата и успеят да се сработят ша мажат наред... :D

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти предложа да ти намеря запис на мача и да си го точнеш от мен по DC++...от мен толкова...Евроком да се потрудят за повече...

Благодаря за жеста, но не искам да те занимавам само заради изгъзиците на евороком и диема вижън. Ще "търкаме" livescore.com.

Link to comment
Share on other sites

Невероятно - У.Б.А. останаха в Премиършип, след като бяха на дъното на класирането, но трите отбора над тях се издъниха. Особено Норич направо бяха размазани с 6-0 като гости на Фулъм. Е, затва обичам английското първенство:)

Link to comment
Share on other sites

по-последна информация, Глейзър мислел да извади Манчестър от Висшата лига на Англия и да направи Европейска супер лига, която да включва 20 от най силните отбори в Европа. По този начин ще се увеличат таксите за телевизионни права, а акцийте на отборите няма да падат, понеже няма да има слаби форми, изпадане и т.н.

Засега това са само слухове, но няма да се учудя, ако стане подобно нещо. Само времето ще покаже :allien

Link to comment
Share on other sites

по-последна информация, Глейзър мислел да извади Манчестър от Висшата лига на Англия и да направи Европейска супер лига, която да включва 20 от най силните отбори в Европа. По този начин ще се увеличат таксите за телевизионни права, а акцийте на отборите няма да падат, понеже няма да има слаби форми, изпадане и т.н.

  Засега това са само слухове, но няма да се учудя, ако стане подобно нещо. Само времето ще покаже :allien

 

Пфф хахаха :lol: :blink: тоя много амбиция има ве :blink: ... според мен малко трудно ще стане това ;) + това Шампионската лига зак'во е :bgrin: .

Link to comment
Share on other sites

Пфф хахаха  :lol:  :blink:  тоя много амбиция има ве  :blink: ... според мен малко трудно ще стане това ;) + това Шампионската лига зак'во е  :bgrin: .

идеята на пича не е лишена от логика според мен, понеже приходите на отборите ще се увеличат доста. а както знаем футбола се комерсиализира много и всички гледат да печелят парички :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мога да ти предложа да ти намеря запис на мача и да си го точнеш от мен по DC++...от мен толкова...Евроком да се потрудят за повече...

 

Не да се потрудят, ами да секнат с номерцата си. ;) От сигурен източник разбрах още миналата година, че нямат право покрай НВО да кодират останалите канали. B) . Наливат 50 бози в ефира, а стойностните спортните канали - под ключ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...