Jump to content
BulForum.com

Английски футбол


Rexus

Recommended Posts

Я някой, който е гледал мача, да ми каже, дали имаше дузпа за Арсенал. Аз гледах първото полувреме и мога да кажа, че червеният картон на Джинъс беше супер измислен. Хвърли се много опасно, но за топката и най-важното ИГРА С ТОПКАТА и след това ритна Жилберто. Това, ако е нарушение за директен червен картон, аз съм трамвай. А ако дадат на арсеналец срещу Помпи примерно, тогава и тролей мога да стана. От това, което видях, Арсенал заслужаваха да бият, но все по тоя начин ли?

Според мен имаше дузпа, но за червения картон съм бесен направо. Не може да се изгони играч за подобно нарушение в 32 минута. Така се разваля целия мач. Просто не е справедливо. Джинас не игра грубо, той игра несръчно. Не искаше да контузи Силва. А и знам, че не е в никакъв случай груб играч. Рядко получава картони дори.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

А как стана дузпата? Щом ти казваш (все пак), а и сега разбирам, че нарушението е на ония веселяк Н'зогбия, та предполагам все пак е редовна един път. То стана вече лъжливото овчарче...ще ме извините арсеналци...

 

Иииих жалко за Уигън...

Link to comment
Share on other sites

Само не мога да се сетя кога са помагали съдиите на Арсенал.Всички помним мача на Олд Трафорт когато бе изгонен Виера след симулация на Дървелрой,а в края на мача бе дадена измислена дузпа за Ман пропусната пак от Дървелрой.А знаете ли ,че през сезон 2003-2004 за Ман Юн са отсъдени 8 дузпи,7 от които от съдията Майк Райли.Доста съмнително.Накрая на сезона за най-добра атакуваща двойка бяха избрани Нистелрой и Райли.

Link to comment
Share on other sites

Няма да ти обяснявам, кога са помагали съдиите на Арсенал. Дузпа-Арсеналка чувал ли си? Еми достатъчно ми е на мен, само че има такъв термин. А хич не ми се кара с тоя тип фенове като теб. На всички е ясно, че съдиите подпират големите отбори, но при Арсенал просто е леко явно. И това не прави отборът по-малко стойностен, защото футболистите затова не са виновни. Вината е в схемата, че хора от Арсенал са по високите места във FA и че това е възможно. Нали оттова толкова се оплакваше Моуриньо. И е прав. Защото него не го обичат и Челси почти не съм виждал да ги подпират, а са най-силният отбор в момента.

Link to comment
Share on other sites

Само не мога да се сетя кога са помагали съдиите на Арсенал.Всички помним мача на Олд Трафорт когато бе изгонен Виера след симулация на Дървелрой,а в края на мача бе дадена измислена дузпа за Ман пропусната пак от Дървелрой.А знаете ли ,че през сезон 2003-2004 за Ман Юн са отсъдени 8 дузпи,7 от които от съдията Майк Райли.Доста съмнително.Накрая на сезона за най-добра атакуваща двойка бяха избрани Нистелрой и Райли.

да не споменаваме и дузпата отсъдена срещу ония дебелия рууни :zzz жоро според мен няма какво да се оплакваш, в мачовете м/у 2-та отбора арсенал са доста по ощетени, което показва, че съдиите явно свирят повече за манчестър :huh:

 

peace \/ :music

Link to comment
Share on other sites

То мир винаги е имало. И пак peace brothers \/, ама не е точно така. Дузпата, за която говориш, беше свръх измислена разбира се, но после не свири 100 дузпа за нарушение на Коул, което щеше да му е за втори жълт на всичкото отгоре. Не съм привърженик на компенсациите, но така стана в случая. А по-късно даде съвсем нормален червен картон за Уес Браун (ако чак толкова беше напирал спокойно можеше да му го спести, защото не беше 100%-тов). В крайна сметка за тоя мач това ви е единственото оправдание. Затова толкова напирате. Ама има и други мачове, в които не е баш така. Но и това не е толкова важно. Дори да предположим (не съм се съгласил, но да предположим), че в двубоите между двата отбора Юнайтед са облагодетелствани...и какво? Това да променя нещо? А мачовете с Чартлън или Съндърланд примерно? Или който и да е друг отбор? Все облагодетелстваните са Арсенал. И не плюя по тях като отбор, пак го казвам. И не защото съм фен на Юнайтед. Ако беше така, щях да си измисля, че подкрепят и Челси, ама те не го правят... Както и да е. Трудно ще се разберем явно. Вие се съгласете да очистите FA от вашите хора и после пак ще разгледаме въпроса...

Link to comment
Share on other sites

Много си подпалил колега ...... нямах възможност да гледам мача , немога да коментирам червения и дузпата ... но това кой кого подпирал ... а нема нужда БГ първенство да го сравняваме с англия .. сигурно и тама съдиите допускат грешки и тнт .... ма баш за подпиране наши ваши хора в ФА малеееее :)

Link to comment
Share on other sites

Нашето с английското не съм го сравнявал. Аз нашето не го гледам най-малкото. И все пак, грешки се правят навсякъде, обаче грешките в повечето случаи са за сметка на малките отбори. Навсякъде по света е така. Защо миналия сезон не зачетоха гола на Тотнъм срещу Ман Юнайтед? Ако беше срещу Блекбърн примерно пак можеше да не го види и да не го зачете, ама шансът е по-малък. Винаги има презастраховка пред големите отбори. А при Арсенал презастраховката е яка, защото тия пичове част от тях са професионални съдии, а другите пак на това разчитат и си пазят хляба. И като сгафят няколко пъти и си загубят работата, другите почват да схващат. Затова във ФА трябва да няма клубно заинтересовани хора...пък то има че и пушек се вдига. Питайте Моуриньо, ако не ми вярвате. Той ще ви каже за изготвянето на програмата на Челси и Арсенал.

Link to comment
Share on other sites

Съдията Стийв Бенет си е признал официално за грешката при изгонването ма Джинас на мача с Арсенал. В писмо до ФА на Англия той е поискал червеният картон да се редуцира на жълт. Така че поне няма да бъде наказан за 3 мача. Поне излезе достоен този съдия, след като поомаза доста срещата.

Link to comment
Share on other sites

Евалла. Не че това не може да е нагло измъкване, но да не бъдем мнителни. Едно голямо браво от мен. Пак е нещо.

Link to comment
Share on other sites

току що гледах мача на репортаж, червения можеше да го даде 60-40 но такова влизане чупи крак .... с оглед новите правила .....

За дузпата 100% си е срита го с левия крак през краката даже и топката не барна .....

 

GeorgiK - искаш да ми кажеш , че бедния Арсенал е прецакал мултимилиония !Челси хихихих яко :)

Link to comment
Share on other sites

Срита го с втория си крак. С първия игра за и със топката. Това е или нищо или фаул за опасна игра. За картони, че и червен чак, няма как да си говорим. А крака се чупят по различни начини и без да има нарушения. Арсенал не е беден отбор. Това разбира се не значи, че могат да се състезават с Челси. Челси пък от своя страна не са отбор без влияние, но нямат влиянието на Арсенал...капиш?

Link to comment
Share on other sites

Няма да ти обяснявам, кога са помагали съдиите на Арсенал. Дузпа-Арсеналка чувал ли си? Еми достатъчно ми е на мен, само че има такъв термин.

Този термин 'съществува' защото онзи плешив фъфлек Румен Петков го изтърси в коментарно студио на ББТ. От подобни разбирачи - аман! Това, че е фен на Ман Ю. ...клепи Арсенал...Истината, обаче е че на големите отбори винаги се помага, както за Ман Ю така и за топчиите.

Link to comment
Share on other sites

Наистина ли си мислиш, че дузпа-арсеналка е измислено от Румен Петков? Не един път съм чувал да се лигавят коментатори на BBC и ITV с Arsenalty... Винаги го казват и се правят на ударени, все едно нищо не е станало, ама се изпускат тук-таме...

Link to comment
Share on other sites

Челси - Арсенал пряко по Диема Екстра. Преди парите ни за кабелна телевизия включваха всички мачове от висшата лига. Започнаха да ни взимат и по 2 лева по-скъпо месечна такса, а сега трябва да давам още и за да гледам интересните мачове. Въобще има ли начин да те прецакат и повече парички да се вадят няма да те пропуснат. И като си спомня, че не харесвах ббт......Ако сценария ще е същия и с испанското първенство .... :sick

Link to comment
Share on other sites

Челси - Арсенал пряко по Диема Екстра.  Преди парите ни за кабелна телевизия включваха всички мачове от висшата лига. Започнаха да ни взимат и по 2 лева по-скъпо месечна такса, а сега трябва да давам още и за да гледам интересните мачове. Въобще има ли начин да те прецакат и повече парички да се вадят няма да те пропуснат. И като си спомня, че не харесвах ббт......Ако сценария ще е същия и с испанското първенство .... :sick

сценария ще е абсолютно същия :angry1 дерби мачове явно няма да видим освен ако ек не ни пуснат някоя друга програмка където да ги дават. и тея диема се изкараха най големите всетци :angry1 като им слушах шефа наредиха, че ббт гледали само да земат пари ама май те са по алчни и от тях. да им фооднем маилите на диема да им е гадно поне :devil

Link to comment
Share on other sites

сценария ще е абсолютно същия :angry1 дерби мачове явно няма да видим освен ако ек не ни пуснат някоя друга програмка където да ги дават.

Как да пуснат друга програма след като ЕК са в играта. Част от парите за таксата за диема ектстра заминават при господата от евроком тъй като големите кабелни оператори в страната помагат на Диема Вижън за закупуването на правата за Английската Висша Лига, след което си заформят един вид пирамида и започват да смучат пари клиентите, които навярно си разделят. В крайна сметка си оставаме с пръст в уста :angry:

 

Да живее монопла !!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...