Jump to content
BulForum.com

Английски футбол


Rexus

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Започна първият полуфинал за FA Cup. Blackburn се пробват, но за жалост съдията веднага ги поряза... 6та минута - Диков сам срещу Леман...измислена засада. 9та минута - спестен жълт картон на Виера (грубо и за втори път), аз знаем, че при стила на игра на сенегалеца той или трябва да се успокои или може би да получи втори по някое време... 12та минута - ритане при спряла игра на Пирес...нищо... 31ва минута - шълт картон за Томпсън за абсолютно същото като на Виера. Не че не заслужаваше...ооо...напротив картон и още как, но пак различен критерий...

Link to comment
Share on other sites

Айдеее 3:0 :punk

Ван Перси е страшен :)

Май се очертава финал Арсенал-Ман Ю(аз ще стискам палци на Нюкасъл) :)

Link to comment
Share on other sites

Евала на ван Перси. Заслужена победа на Арсенал, въпреки че не е ясно какво щеше да стане при гол на Диков в 6тата минута. Така или иначе това е нормалното...

Link to comment
Share on other sites

Започна първият полуфинал за FA Cup. Blackburn се пробват, но за жалост съдията веднага ги поряза... 6та минута - Диков сам срещу Леман...измислена засада. 9та минута - спестен жълт картон на Виера (грубо и за втори път), аз знаем, че при стила на игра на сенегалеца той или трябва да се успокои или може би да получи втори по някое време... 12та минута - ритане при спряла игра на Пирес...нищо... 31ва минута - шълт картон за Томпсън за абсолютно същото като на Виера. Не че не заслужаваше...ооо...напротив картон и още как, но пак различен критерий...

айде, айде стига си ревал :lol: все едно не подпират манчестър редовно :sayjin

 

бтв гледайте ливърпул-тотнъм тоя пич страшен гол вкара :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ами да, не го правят. Клатенбърг направи една огромна грешка и това беше... Друго си е всеки мач по "a little" help from my friends (не говорим за Liverpool...)

Link to comment
Share on other sites

Изпуснахме победата за съжаление. От друга страна пък не ме е яд, щото стана страхотен мач с 4 красиви гола. Другото което ме радва е, че любимците ми почват да стават все по-силни и по-добре играещи. Почва да се прокрадва оптимизъм в мене за изхода от сблъсъка в Шампионската лига с Челси. Рафа е доказал че знае как се ходи на финал, та не знам. Но това е в бъдещето, важното е че стана красив мач :)

Link to comment
Share on other sites

Е, това просто не беше честно :(  Ливърпул заслужаваше победата :cry  :cry  :cry

 

Ако си спомняш първия мач,който беше първия кръг картинката беше същата,Спърс тогава заслужавах да бият,но мал шанс,сега е обратното,ливерпол заслужаха но пак равен,така че мисля че е справедливо,макар че щеше да е по добри и двата отбора да имаха по една победа помежду им,повече точки щаха да имат :P

 

П.С Успех на Ливерпол срещу Челси

Link to comment
Share on other sites

Арсенал чупиха Челси и пак се измъкнаха с точка касметлиите въпреки,че бяхадомакини.И като вземем на впредвид отсъствието на Анри,Кямбъл и Люнгберг се видя кои е по-добрия отбор.Единствено непостоянството на Арсенал е причината за титлата на Челси.За Ман няма кво да говорим вмомента не знаят каде се намират

Link to comment
Share on other sites

Така ги счупиха, че направо тънко се измъкнаха. Според мен мачът беше или единица с един гол или Х...стана Х...всичко е наред. Като цяло Челси бяха доста по-силният отбор, но допуснаха в началото много сериозен натиск. После положенията не бяха кой знае какви, но бяха за Челси. Арсенал имаха шанс само при гол в началото.

Link to comment
Share on other sites

Ами смятам че подписа ми е достатъчно красноречив...

emirates_stadion очакваме ви на финала за ФА Къп да ви разкажем играта :woot ...

Link to comment
Share on other sites

За мача Челси - Арсенал...чак се учудих как не челси не вкараха гол имаха 4-5 голови положение...те от толкова положения вкарват поне 6 гола...ама тоя път нещо няма късмет СИФТЕ :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Челси = Шампиони!

Мммда. Дано да си прав. От доста време симпатизирам на този отбор и сега е времето те да станат шампиони. Също така дано да спечелят и Шампионската лига.

Link to comment
Share on other sites

Мммда. Дано да си прав. От доста време симпатизирам на този отбор и сега е времето те да станат шампиони. Също така дано да спечелят и Шампионската лига.

Често печелят няква Шампионска Лига....даже и в Турция няма да идат на 25 май....(силно се надявам де B) )

Link to comment
Share on other sites

Често печелят няква Шампионска Лига....даже и в Турция няма да идат на 25 май....(силно се надявам де  B) )

Просто не виждам с какво толкова ще им се противопостави Ливърпул, че да им отреже пътя за Турция :confused :blink:

Link to comment
Share on other sites

Хорца , Ливърпул са доста куц отбор и няма да идат никъде!

 

А аз имах предвид в горния си пост за Шампиони на Англия.. ама...

Verno imat dosta igra4i v lazareta...dano da imash predvid pod "kuc" to4no tova...ako li ne si dosta dale4 ot istinata "sinko" :P

Link to comment
Share on other sites

Лийдс няма да влязат във вишата лига на Англия :cry :cry :cry !Манчестър Ю. няма да спечелят няква яка титла освен тая на страната :cry :cry :cry !

 

Доколкото сблъсака Челси-Ливърпул

ВИКАМ ЗА ЛИВЪРПУЛ и мисля че те са фаворити :):):):):)

Link to comment
Share on other sites

Лийдс няма да  влязат във вишата лига на Англия :cry  :cry  :cry !Манчестър Ю. няма да спечелят няква яка титла освен тая на страната :cry  :cry  :cry !

 

Доколкото сблъсака Челси-Ливърпул

ВИКАМ ЗА ЛИВЪРПУЛ и мисля че те са фаворити :):):):):)

 

Мисли разумно. А фаворит , знаеш ли какво е? Щото Ливърпул не е :)

 

 

 

 

ШАМПИОНИ !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...