Jump to content
BulForum.com

Английски футбол


Rexus

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
абе аиде да помрънкаме малко на ЕК да ни пускат Диема Екстра. Те ся тея всички дербита ще ги дават по нея сигурно :cry

Ами да мрънкаме ама първо да научим съпорта да влиза в форума :D :)

Link to comment
Share on other sites

Ами да мрънкаме ама първо да научим съпорта да влиза в форума :D  :)

къв съпорт. направо отиваме в офисите и им казваме да пускат ДЕ щото иначе нема парички :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ami ne e nujno i da se vzemat takiva merki. Prosto kato otivate da plashtata mese4nata si taxa pitaite, koga shte pusnat diema ekstra...kogato pitat 100tina abonata v kratak srok ot vreme tupi da sa shte se setqt, 4e ima tarsene. A pazarnata ikonomika se bazira na tozi proces... tarsene-predlagane.

Link to comment
Share on other sites

Pitate li me men, 4e pri nali4ieto na 150 kanala, pak nqma da moga da vidq ni6to ot premiership...tova e edno ot ne6tata, koito ne mi haresvat v USA - evropeiskiq futbol ne se ta4i. Ili si djitkat rygbi, ili dzqpat MLS, koeto si e dvoina doza skuka.

Link to comment
Share on other sites

В Америка е пълно с канали само за английски футбол, стига да си ги поръчаш. В основния пакет от около 80 канала няма нито един, който да става за гледане. Но един приятел си беше направил свой пакет и имаше един канал за английски, един за испански и един за италиански футбол, един канал за формула едно и така нататък. Стига да искаш - има...

Link to comment
Share on other sites

Pitate li me men, 4e pri nali4ieto na 150 kanala, pak nqma da moga da vidq ni6to ot premiership...tova e edno ot ne6tata, koito ne mi haresvat v USA - evropeiskiq futbol ne se ta4i. Ili si djitkat rygbi, ili dzqpat MLS, koeto si e dvoina doza skuka.

По-скоро американски футбол вероятно имаш предвид ;)

Някой знае ли дали Диема имат сайт?

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали ЕК дават Диема Екстра и на какви честоти?

не, не дават ДЕ :cry утре ще изпусна мача :(

 

едит: мачовете по ДЕ ще са платени, но сега шефа на диема каза, че до 10 септември ще е неплатено така че ЕК да земат да я пуснат :angry:

Link to comment
Share on other sites

не, не дават ДЕ :cry утре ще изпусна мача :(

 

едит: мачовете по ДЕ ще са платени, но сега шефа на диема каза, че до 10 септември ще е неплатено така че ЕК да земат да я пуснат :angry:

 

Това е много лошо с тия платени канали. Ф1, сега футбола.... :angry1 Не само мача утре, ами и днешния мач също. Аз поне не виждам някъде да дават Евертън - Ман Ю, а ще е интересно. Да не говорим, че и целия сезон май ще пропуснем, и ква е файдата като Диема победиха ония идиоти от ББТ за правата....сега няма да можем да гледаме всичките мачове дори :(

Link to comment
Share on other sites

Това е много лошо с тия платени канали. Ф1, сега футбола.... :angry1  Не само мача утре, ами и днешния мач също. Аз поне не виждам някъде да дават Евертън - Ман Ю, а ще е интересно. Да не говорим, че и целия сезон май ще пропуснем, и ква е файдата като Диема победиха ония идиоти от ББТ за правата....сега няма  да можем да гледаме всичките мачове дори :(

Дават го бе човек ! Бързо намирай Диема 2 и гледай :) става не лош мач :lol:

Link to comment
Share on other sites

Това е много лошо с тия платени канали. Ф1, сега футбола.... :angry1  Не само мача утре, ами и днешния мач също. Аз поне не виждам някъде да дават Евертън - Ман Ю, а ще е интересно. Да не говорим, че и целия сезон май ще пропуснем, и ква е файдата като Диема победиха ония идиоти от ББТ за правата....сега няма  да можем да гледаме всичките мачове дори :(

всъщност те повечето мачове ще си ги дават по 2-те диеми, за съжаление обаче(поне аз така предполагам) всички дербита и по-интересни мачове ще се дават по диема екстра :cry

Link to comment
Share on other sites

не, не дават ДЕ :cry утре ще изпусна мача :(

 

едит: мачовете по ДЕ ще са платени, но сега шефа на диема каза, че до 10 септември ще е неплатено така че ЕК да земат да я пуснат :angry:

Майка ми работи в ЕК и я накарах да пита за ДЕ.Тя каза,че от ДЕ са искали мн пари от ЕК да я излъчват и за това шансовете да я пуснат по ЕК са нулеви.

Link to comment
Share on other sites

Майка ми работи в ЕК и я накарах да пита за ДЕ.Тя каза,че от ДЕ са искали мн пари от ЕК да я излъчват и за това шансовете да я пуснат по ЕК са нулеви.

много, много лошо :(

Link to comment
Share on other sites

Майка ми работи в ЕК и я накарах да пита за ДЕ.Тя каза,че от ДЕ са искали мн пари от ЕК да я излъчват и за това шансовете да я пуснат по ЕК са нулеви.

 

Мда. Те и Диема пускаха някакви едва ли не оправдания, че с ЕК не се разбрали за парите. МИсля, че дори в момента Д2 се излъчва нелегално. Ако забелязвате, на повечето европейски програми излиза една черна лента в долната част на екрана, в която пише името на телевизията. Поне при мен на Д2 ми пише TMF :wacko:

 

Колкото до мачовете....лелееее, Ливърпул май не само, че не са се щадили срещу ЦСКА, ми като гледам май са се пресилили. Такъв слаб мач срещу Боро, че направо нямам думи.

Разцепих се на победата на Уест Хем :punk По принцип винаги съм имал симпатии към този отбор, защото оттам са тръгнали много големи имена от съвременния футбол (Рио Фердинанд, Джо Коул, Джърмейн Дефо и др.), обаче сега с чиста съвест мога да кажа, че съм им фен! Надявам се да останат в елита :punk

Link to comment
Share on other sites

Юнайтед и Евъртън направиха як мач . Евертън имаха възможности за гол (даже в повечко) :P , но класата на Юнайтед наддела ;)

Link to comment
Share on other sites

Юнайтед ного силни бре хора, ще стане май от тоя отбор нещо тая година :)

 

Браво, че най-накрая имаме свестен вратар, ае без загуба тоя сезон :P

Link to comment
Share on other sites

Определено Парк раздвижи играта. Видя се, че дори и без бързо крило като Роналдо, отбора прави светкавични атаки. Лично аз виждам Челси, Юнайтед, Тотнъм и Ливърпул в четворката... за Арсенал имам леки съмнения.

Link to comment
Share on other sites

Я някой, който е гледал мача, да ми каже, дали имаше дузпа за Арсенал. Аз гледах първото полувреме и мога да кажа, че червеният картон на Джинъс беше супер измислен. Хвърли се много опасно, но за топката и най-важното ИГРА С ТОПКАТА и след това ритна Жилберто. Това, ако е нарушение за директен червен картон, аз съм трамвай. А ако дадат на арсеналец срещу Помпи примерно, тогава и тролей мога да стана. От това, което видях, Арсенал заслужаваха да бият, но все по тоя начин ли?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...