Jump to content
BulForum.com

Stardust


cerveau

Recommended Posts

Някой знае ли дали въобще ще дойде в Пловдив този филм,защото от 2 седмици го дават само в София,а отзивите са много добри?Вие гледахте ли го и струва ли си наистина :D

Link to comment
Share on other sites

Филма е добър - класическа приказка, заслужава да се види задължително. Отдавна не е правено нищо толкова добро в жанра.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Въобще не ме зарадва тоя филм. Може би съм имал прекалено високи очаквания, но за тоя бюджет очаквах нещо повече от мнооого компютърна анимация. Дениро играе мн некадърно, просто чак жално ми става.

Link to comment
Share on other sites

Аз си го пуснах да го гледам,но то такова тъпо качество-почти нищо не се вижда баси.И реших да не си развалям кефа от филма та ща не ща го спрях.Някой да знае кога го пускат в Пловдив :) :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Според мен един от най-добрите ( от малкото ) тази година. Много ме зарадва, отидох резервиран, защото не бях слушал много за него, и надмина всичките ми очаквания. Имаше по малко от всичко :)

 

П.С. Робърт деНиро кърти от всякъде пак :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Според мен един от най-добрите ( от малкото ) тази година.

 

Не че са малко добрите филми през годината, просто ти малко си гледал.

Link to comment
Share on other sites

:punk Ooo невероятен филм, ей хора. Как съм нямал време да го гледам като е бил "топъл".

Нищо сега го гледах с хубаво качество :P На филма пиша 6, на актьорите - 7+, играят просто невероятно, браво.

И тъй като много ме зариби това филмче :excl: препоръчайте някое подобно, моля ви се.... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

:punk Ooo невероятен филм, ей хора. Как съм нямал време да го гледам като е бил "топъл".

Нищо сега го гледах с хубаво качество :P На филма пиша 6, на актьорите - 7+, играят просто невероятно, браво.

И тъй като много ме зариби това филмче :excl: препоръчайте някое подобно, моля ви се.... :rolleyes:

 

Подобно няма, за жалост.

Link to comment
Share on other sites

Не че са малко добрите филми през годината, просто ти малко си гледал.

 

Гледали сме филми даже сме ги изгледали всичките от тая година и за това ти казва човека,че този филм е един от малкото хубави. :D

Link to comment
Share on other sites

:punk Ooo невероятен филм, ей хора. Как съм нямал време да го гледам като е бил "топъл".

Нищо сега го гледах с хубаво качество :P На филма пиша 6, на актьорите - 7+, играят просто невероятно, браво.

И тъй като много ме зариби това филмче :excl: препоръчайте някое подобно, моля ви се.... :rolleyes:

 

Willow - http://imdb.com/title/tt0096446/ - стар, но златен

Labyrinth - http://imdb.com/title/tt0091369/ - доста по-детски

Link to comment
Share on other sites

не знам дали точно би било подобно, но аз се сещам за The Ring of the Nibelungs

просто такива асоциации ми вкара Stardust, когато го гледах преди няколко дни.

Link to comment
Share on other sites

Гледали сме филми даже сме ги изгледали всичките от тая година и за това ти казва човека,че този филм е един от малкото хубави.

 

Браво на вас. Изгледали те завалиите повече от 400-те филма излезли през годината. Страхотно. А кои са другите хубави филми през годината? Щом са малко, надали ще е проблем. Само ми е интересно.

Link to comment
Share on other sites

Приятно е филмчето. Идеята не е взаимствана от дгуги филми (поне аз така си мисля или не се сещам за друг такъв филм) за падаща звезда и другите работи около нея. Който обича приказни измами да го гледа! :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...