Jump to content
BulForum.com

Fifa 2008


SpI7_FiRe

Recommended Posts

Пробвах и на LOW детайли ... и на малки резулюций но не помогна. И аз си мислех първоначално че е от Рама или от процесора.. но това според мен би трябвало да води до насичане или нещо подобно... докато при мен тя си върви гладко... Що се отнася до картата Уж се води че трябва да върви нормално.. сега ще се поразрова още да вида за това HDR

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 405
  • Created
  • Last Reply

Незнам вече. Пробвах всичко което се сетих и което ми предложиха тук но без ефект. Ако можете да ми разясните за това "dept of field" ще съм благодарен. Пробвах и от драйверите на картата нали има да изкарва "Performance" или "Quality" Пробвах и на двете няма ефект по Default е по-средата между двете.

Link to comment
Share on other sites

Незнам вече. Пробвах всичко което се сетих и което ми предложиха тук но без ефект. Ако можете да ми разясните за това "dept of field" ще съм благодарен. Пробвах и от драйверите на картата нали има да изкарва "Performance" или "Quality" Пробвах и на двете няма ефект по Default е по-средата между двете.

Според мен е от картата ти.Все пак ще отнеса въпроса ти до едни хора,които са по запознати и те ще ми кажат какво би могло да е.До вторник ще ти дам отговор. :)

Link to comment
Share on other sites

Според мен е от картата ти.Все пак ще отнеса въпроса ти до едни хора,които са по запознати и те ще ми кажат какво би могло да е.До вторник ще ти дам отговор. :)

Мерси дано да има решение. Не че е голям проблем.. но се губи част от тръпката ;)

Link to comment
Share on other sites

Разрови ли се из интернет, да провериш дали някой се оплаква от тази игра и тази карта? Няма ли някакви пачове излезли? Какъв ти е DirectX-а? каква ти е операционната система? Ти хубаво си ги направил на LOW детайлите, но изключи ли всичките екстри? Trilinear Filtering примерно. Anti-aliasing и т.н. Те може да са проблема, не високите детайли и резолюцията. Пробва ли от външния конфигуратор на настройките? (ако изобщо има такъв в тази версия). Има мааалка вероятност и проблема да идва от глупавия K-lite Codec Pack (за който съм 96% сигурен, че използваш). Пробвай да изключиш всички програми, които не ти трябват в момента, преди да включиш играта. Skype, браузъри и всичко което не е нужно за работата на системата. Така 1) ще намалиш товара върху системата, 2) ще премахнеш евентуални конфликти. Спри програмите от Processes Tab-a на Task Manager, а не от самите програми, защото някои екзета си работят на заден фон, без видимо присъствие.

Link to comment
Share on other sites

Ами в такъв случай явно има нешо което неможев да го управиш и трябва да се примириш на мен така когато излезна Фифа 2006 Уърълд Къп цялата картина ми беше една такава ярко бяла и нищо не се различаваше и виждаше тук таме се разпознаваха сенки на играчи но с нищо не успях да управя картината и в крайна сметка я изтрих

Link to comment
Share on other sites

пичка й матерна на тая игра :angry1 не мога да свикна с тея контроли и т'ва си. тук с един играем в мрежа ... просто съм трагичен - нито обръщане, нито удар, нито финт. нищо!

не знам как тези, които досега са играли само на фифа се справят ... или може би трябват повече тренировки :unsure:

Link to comment
Share on other sites

свиква се, аз преди като играех само на фифа и смяна на играч със S, после на pes докато свикна мина доста време, а сега дори не мога да сменям със S

Link to comment
Share on other sites

свиква се, аз преди като играех само на фифа и смяна на играч със S, после на pes докато свикна мина доста време, а сега дори не мога да сменям със S

 

... ама аз точно това имам предвид - че на хората, които не са играли pes (като мен) им е доста трудно, докато тези които са играли и на двата футболни симулатора, бързо се нагаждат на промяната.

Link to comment
Share on other sites

Аз свикнах много бързо да сменям с Q, не съм играл никога PES. Оня ден обаче си инсталирах и PES 2008 да я пробвам и след 1 час игра затрих фифата (фен съм на играта ,играя я е от 4 годнини системно, доста нерви ми е изпилила). Няма да коментирам коя игра е по добра просто препоръчвам да се пробват и двете игри, всеки ще си прецени сам за себе си. Само знам че докато не излезе новата версия на играта ,аз фифа на компютъра няма да имам :)

Link to comment
Share on other sites

Аз свикнах много бързо да сменям с Q, не съм играл никога PES. Оня ден обаче си инсталирах и PES 2008 да я пробвам и след 1 час игра затрих фифата (фен съм на играта ,играя я е от 4 годнини системно, доста нерви ми е изпилила). Няма да коментирам коя игра е по добра просто препоръчвам да се пробват и двете игри, всеки ще си прецени сам за себе си. Само знам че докато не излезе новата версия на играта ,аз фифа на компютъра няма да имам :)

а да кажеш на каква машина го играеш тоя пес? 'щото отвсякъде чувам мноо добри думи за него, ама наред с това се трябвали и сериозна машинка :)

Link to comment
Share on other sites

А аз все още не мога да свикна с новите конгтрли за фалц и новата техника на центиране от кадето ми се преебава цялата игра в един мач и прпускам по супер много чисти положения му еба и фифата отделно все още тряя си подобра и играта с новата техника за извеждащо подаване и по някой път като се насаберат толкова простотии на мач и бая яко псъвам тапата игра-как могат да я прават все по-трудна и по-трудна

Link to comment
Share on other sites

такива нереални фалцирани удари просто няма :bgrin: ... който е играл футбол, знае к'во имам в предвид ... направо смях в залата. явно от eagames много се гордеят с тая "чупка в таза", с която явно за тях се изчерпва въпросния удар, :wacko:

Link to comment
Share on other sites

а да кажеш на каква машина го играеш тоя пес? 'щото отвсякъде чувам мноо добри думи за него, ама наред с това се трябвали и сериозна машинка :)

 

Играя е на P4 3ghz с x1950GT на фул резолюция на wide screen, иначе върви и на радеон 1600 про. Установих че ако процесора е слаб и на най добрата видео карта няма да помогне.

 

а аз играя играта на XBOX 360 и всеки ден се кефа колко добра игра са направили. Няма нищо общо с pc версията

 

Съгласен, аз играх 2006 на PS2 и все едно не играех същата игра.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

аз се отказвам. за мен фифата умря и просто вече не съществува!

не ща й да чувам за тоя боклук наричащ се "футболен симулатор" :angry1

Link to comment
Share on other sites

аз се отказвам. за мен фифата умря и просто вече не съществува!

не ща й да чувам за тоя боклук наричащ се "футболен симулатор" :angry1

купи си XBOX за да се наслаждаваш на истинска игра! Наистина фифата за PC е боклук, но за сметка на това фифата за новите конзоли е страхотна

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Здравейте всички. Искам да ви попитам дали можете да ми помогнете с един проблем. Почвам от предисторията: Бях си свалил ФИФА 2008, играех си я,нямаше проблем. После сложих и Пача за бългасркото първенство. Реших да го изтрия-деинсталирах и него, и играта. После я свалих на ново и когато тръгнах да я инсталирам: маунтвам файла, избирам директории, език и т.н. и когато трябва да почне инсталацията показва статус: Copying new files и спира стои си там и не мърда. Изтрил съм всичко от старата инсталация. Свалих и торента от друго място и пак същото... моля, ако имате представа какво става помогнете. Мерси предварително. -> пиши тук.

Oстави го така докато свърши да копирва файловете. То не показва че го прави, но ги копирва. МОже и цял час да седи така, остави го :)

Link to comment
Share on other sites

Тва е така само ако си "позволил" съответната настройка при инсталация щот то наистина Фифа-та редвоно като я инсталва там те пита искаш нз си кво за да може всеки нов трансфер да ти се ъпдейтва от интернет

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...