Jump to content
BulForum.com

Италия Серия А 2007/2008


veseo

Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply
и какво ?! вие внимавайте с катаня и с каляри пък ние хората покрепящи Милан ще му мислим за мачовете в Европа.

Не знам кой не внимава с Катаня . :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой не внимава с Катаня . :lol:

виж състава и тогава говори...просто тази купа май няма да бъде приоритет и в този век :lol:

Link to comment
Share on other sites

виж състава и тогава говори...просто тази купа май няма да бъде приоритет и в този век :lol:

Много добре видях.Искаш да кажеш,че Гатузо,Пирло,Джилардино и Кафу са юноши или съм те разбрал погрешно? :)

Link to comment
Share on other sites

Много добре видях.Искаш да кажеш,че Гатузо,Пирло,Джилардино и Кафу са юноши или съм те разбрал погрешно? :)

не се прави на незнаещ ;)

джила от година не е във форма и играе само ако няма кой.

кафуто си е твърда резерва.

титулярите в мача бяха пирло и гатузо, сигурно сами са поискали да разцъкат от нямане какво да правят вечерта :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Еми,да ти кажа честно,именно Гатузо носи голяма вина за отпадането,защото Милан бяха натиснали Катаня.Няма нормален отбор,който да играе с титуляри в такъв мижав турнир.Това го казах просто заради един заблуден от фенските си пристрастия миланист,който по-горе бе писал за нашите мачове срещу Каляри и Катаня,въпреки че добре съзнава за многобройните съдийски тесли,които ни нанасят постоянно само и само за да не сме шампиони.За кои мачове говоря?Сега ще ги изредя : Наполи 3:1 Ювентус - 3 загубени точки,заради неадекватнни съдийски намеси;Парма 2:2 Ювентус-тук подигравката бе пълна - 2 загубени точки ; Катаня 1:1 Ювентус - пак същото-гол от явна засада,спестен втори жълт на двама от играчите за фалове срещу Дел Пиеро,неотсъдена дузпа за удар с лакът срещу Киелини - 2 точки.Общо 7 точки.Разликата става между Юве и Интер 3 точки.Доста по-реална е шампионската титла с разлика 3,а не 10 точки.Да не говоря и за 3 дузпи,свирени за Интер-срещу Торино,Лацио и срещу Сиена-абсолютно подпиране.Но тази година ще е така,с всички средства ще се борят срещу нас като срещу някакъв общ враг...

Link to comment
Share on other sites

защо ли тоя дебил татко карло започва да ми прилича на селския :sick

интересно ако не вземем кеш, което е доста вероятно, и не успеем да се класираме за евротурнирите, което е също вероятно, какво ще каже тогава...че сме се представили достойно и няма място за притеснения ли, бахти дебила тъп. няма ли най накрая да го сменят, какво още трябва да се случи :sick

Link to comment
Share on other sites

към всички фенова на отбора ДСХ (Дом за Стари Хора) - тая година даже и калъфките едва ли ще ги видите отблизо :lol:

 

а феновете на "аптекарите" не знам как имат очи да обясняват за "гол от явна засада,спестен втори жълт на двама от играчите за фалове срещу Дел Пиеро,неотсъдена дузпа за удар с ...." ... т'ва си е направо наглост :laughing: .... всеки мач ви пожелавам, 20 явни засади да не вдигнат (не за вас), 5 несъществуващи дузпи да дадат на противниковия отбор и никакви картони (били те жълти или червени) за съперника ви. заключ!

Link to comment
Share on other sites

Отбора е настощ носител на КЕШ и те ми викат против тренера.... :lol:

Милан ще завърши на 4-то място...100% съм сигурен.

 

може и да завършат ама баш пък 100% да си сигурен... не забравяй че в момента не зависи само от тях ;)

Link to comment
Share on other sites

аз вярвам, че до края на първенството сме без загуба и ще завършим не 4ти, а 3ти, като пред нас ще са юфентина и интер :)

просто отбора се видя срещу наполи за какво става въпрос с патока ;)

Link to comment
Share on other sites

аз вярвам, че до края на първенството сме без загуба и ще завършим не 4ти, а 3ти, като пред нас ще са юфентина и интер :)

просто отбора се видя срещу наполи за какво става въпрос с патока ;)

 

Наистина ли го вярваш? :confused Това все пак е само 1 мач... не забравяй че все пак ще играете срещу Рома, Ювентус, Фиорентина и не на последно място Интер, които за съжаление са животни този сезнон. ;)

Link to comment
Share on other sites

към всички фенова на отбора ДСХ (Дом за Стари Хора) - тая година даже и калъфките едва ли ще ги видите отблизо :lol:

 

а феновете на "аптекарите" не знам как имат очи да обясняват за "гол от явна засада,спестен втори жълт на двама от играчите за фалове срещу Дел Пиеро,неотсъдена дузпа за удар с ...." ... т'ва си е направо наглост :laughing: .... всеки мач ви пожелавам, 20 явни засади да не вдигнат (не за вас), 5 несъществуващи дузпи да дадат на противниковия отбор и никакви картони (били те жълти или червени) за съперника ви. заключ!

А аз ти пожелавам да пукнеш в адски мъки като долен слузест червей.Приятен ден. :)

Link to comment
Share on other sites

може и да завършат ама баш пък 100% да си сигурен... не забравяй че в момента не зависи само от тях ;)

а от кой зависи? В момента Милан е на 11 точки от 4-тия и с 3 мача по-малко :laughing:

Link to comment
Share on other sites

а от кой зависи? В момента Милан е на 11 точки от 4-тия и с 3 мача по-малко :laughing:

 

прав си на 11 точки са... но колкото за 3-те мача все още не сте ги взели че да ги смяташ като победи ;) а и дори да ги вземете пред вас ще са Фиорентина и Удинезе които ако запазят добррото си представяне от първия полусезон и доста трудно ще ги изместите.А това да завършите сезона без нито една загуба от сега нататък....просто нямате нужния отбор нито Ювентус, нито Милан, нито Рома та дори и Интер няма да завършат без загуба ;)

Link to comment
Share on other sites

"Гостите водеха с 2:1 до 88-ата минута и бяха на прага да нанесат първо поражение на лидера в първенството, но шведският нападател на „нерардзурите” Златан Ибрахимович реализира дузпа..."

Не съм гледал мача, ама това пак не ми звучи добре :)

Link to comment
Share on other sites

А аз ти пожелавам да пукнеш в адски мъки като долен слузест червей.Приятен ден. :)

 

ееее, т'ва беше грубо ся ... :bgrin: ..... цялата рода аниели в затвора, вечно в сериа Ц.

заключ!

Link to comment
Share on other sites

От репортажа, който видях, ми се струва, че след като докосна главата на защитника, топката май се отклони от лявата му ръка. С дясната ръка нямаше контакт, в това съм сигурен.

Link to comment
Share on other sites

Нямаше никаква игра с ръка. Абсолютна съдийска аванта за Интер си беше и не заслушаваха дори и точка в този мач.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...