Jump to content
BulForum.com

Италия Серия А 2007/2008


veseo

Recommended Posts

ама ти да не си помисли, че Ювентус са преденденти за титлата :D Ще си говорим в края на първенството

След тоя летящ старт какво може да си помисли човек?

 

Новаци като Пирин ама виж кво правят :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply
ама ти да не си помисли, че Ювентус са преденденти за титлата :D Ще си говорим в края на първенството

 

Са, са. С тия собственици и Пирин могат да са претенденти за титлата ;)

 

Не гледах Милан - Фио, но гледам пак сме получили дузпа. Плаша се два мача - две дузпи, дано са били чисти, че и двата мача не гледах. Не искам да ставаме втори Ювентус. Иначе ме заинтригувахте, ще прегледам репортаж от Юве-Каляри, Юве да са ощетени - тва трябва да се види и запази за поколенията :D

Link to comment
Share on other sites

Какъв втори Ювентус бе?Какво искате с тия дузпи?Вие май сте наистина перманентно пияни или дрогирани?Кога са ни свирили е така дузпа?А?Само срещу нас ни свирят някакви простотии-например последния мач-3 дузпи за 20 минути!Това нормално ли е?На вас ви ги свирят редовно-виж от последните си мачове колко дузпи имате!Много ме дразнят такива тъпи коментари!;

Botev1912,ами ако Юве не са претендент,значи въобще не съществува първенството.Не знам защо,ама любимите ми отбори -Ботев и Юве-ги режат в последно време-Юве срещу Каляри,Ботев срещу Локо (Сф).Лоша работа...

Link to comment
Share on other sites

Добре, с ръка на сърцето ще твърдиш, че след като ви хванаха в уреждане на 29 от 38 мача, все пак НЕ ВИЖДАШ защо Ювентус е синоним на съдийски отбор? Не съм гледал нито Юве-Каляри, нито Милан-Фиорентина, не съдя по тях, но ще изгледам репортажите и ще кажа мнението си по тях. Както виждаш, и аз забелязвам, че сме получили 2 дузпи в 2 мача и не съм доволен.

 

П.С. Ако наистина смяташ, че за Ювентус никога не е свирено "е така", връщам си думите назад. Не ми се спори :)

Link to comment
Share on other sites

Ако трябва да съм честен,т.нар."корупционен скандал" всъщност е дело на Масимо Морати-шефът на Интер.Той е известен като комунист,а те дойдоха на власт и той си задейства връзките,всъщност не става дума за уговорки,а за мачове на тото към края на сезона,когато всичко е ясно.Как ще се подкрепя?Помниш ли мача на "Сан Сиро" за титлата,когато ви победихме с 0:1 с гол на Трезеге.И този мач ли е уговорен?А Световното 2006-та?На финала 8 от 22-мата на терена бяха от Ювентус.Или искаш да ми кажеш,че и най-интригуващото първенство на ниво национални състави пак е под влиянието на корупционна схема?!

VIDEO:Cagliari 2:3 Juventus - http://www.youtube.com/watch?v=Mu1K67dIxHc

Link to comment
Share on other sites

Добре, с ръка на сърцето ще твърдиш, че след като ви хванаха в уреждане на 29 от 38 мача, все пак НЕ ВИЖДАШ някога да са подпирали Ювентус? Не съм гледал нито Юве-Каляри, нито Милан-Фиорентина, не съдя по тях, но ще изгледам репортажите и ще кажа мнението си по тях. Както виждаш, и аз забелязвам, че сме получили 2 дузпи в 2 мача и не съм доволен.

 

П.С. Ако наистина смяташ, че за Ювентус никога не е свирено "е така", връщам си думите назад. Не ми се спори :)

 

това че са ви свирили дузпи не значи че са ви подкрепяли.... на мача Юве - Каляри съдийството беше безобразно и не казвам че е заради свирените дузпи, просто съдията незнаеше къде се намира първата дузпа си беше 100 процентова втората мисля че беше доста спорна, както и да е червения картон на Дзебина - заслужен за сметка на този за Каляри (явна компенсация) няколко засади бяха свирени не правилно което доста накъсваше играта и изнервяше футболистите.А колкото до съдийството на Милан - Фиорентина си беше доста на ниво все пак Фарина е един от водещите съдии в Италия. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Споко-сега Кака ще изравни от...дузпа :D

Кака, Оддо, Пирло, Роналдо и още няколко титуляра не играят, а иначе гола беше адски смешен - Каладзе - пияница :bgrin: Дида и той много не знаеше къде се намира..

Link to comment
Share on other sites

Кака, Оддо, Пирло, Роналдо и още няколко титуляра не играят, а иначе гола беше адски смешен - Каладзе - пияница :bgrin: Дида и той много не знаеше къде се намира..

значи ще е първата тъпа загуба за този сезон и отдалечаване от титлата :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Тая година няма само старта да е слаб ;) С тая къса резервна скамейка не ми се мисли... Дано късмет в ШЛ, скудетото съм го отписал от 1 кръг ;)

Link to comment
Share on other sites

Бе погледнато малко по-статистически, трябваше да спечелим мача - техният гол беше от засада, ние направихме куп пропуски, греда и т.н., но това не извинява все пак слабата ни игра :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Представители на големите отбори в Италия Интер, Ювентус, Милан, Рома и Наполи са провели тайна среща, на която е било взето решение да създадат нова Супер Лига.

 

Повече тук

Link to comment
Share on other sites

Ох, тези италианци са толкова смешни!Искат да си направят нова лига в която ще могат без проблем да си уговарят мачовете.Това е корумпирана държава отвсякъде!Луда работа...

Link to comment
Share on other sites

Ох, тези италианци са толкова смешни!Искат да си направят нова лига в която ще могат без проблем да си уговарят мачовете.Това е корумпирана държава отвсякъде!Луда работа...

 

Само да уточня, по такъв начин е създаден Премиършип ;)

Link to comment
Share on other sites

Juventus 0-1 Udinese

А живи и здрави :laughing:

бухахахах :D То иначе им е интересно нас да ни ебават като правим Х със Сиена като гости :P

P.S. Не бяха ли точно Удинезе, които паднаха миналия кръг от Наполи с 0:5 на собствен терен ?

Link to comment
Share on other sites

Ще си говорим накрая на сезона,всичко друго е просто изричане на празни приказки.FORZA JUVE!!!!!!!!!!

Добре тогава ще си говорим!

Само да не забравиш!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз никога не забравям,ала дали ти ще помниш?

Ювентус не са никакъв фаворит за титлата. Ще си проличи съвсем скоро

 

Срещу Сиена не сме имали късмет. 94 минута греда на Зеедорф

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...