Jump to content
BulForum.com

Италия Серия А 2007/2008


veseo

Recommended Posts

На мен пък ще ми е изключително интересна трансферната политика на отбора. Ясно е, че ще трябва доста сериозно да се намесят на пазара. С тази почивка от ШЛ ще имат и 1 година да обиграят новия отбор. А най-интересно ми е дали Анчелоти ще се махне най-накрая :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply
На мен пък ще ми е изключително интересна трансферната политика на отбора. Ясно е, че ще трябва доста сериозно да се намесят на пазара. С тази почивка от ШЛ ще имат и 1 година да обиграят новия отбор. А най-интересно ми е дали Анчелоти ще се махне най-накрая :bgrin:

Анчелоти няма да се махне.В това съм на 99% сигурен!

Трансферите започнаха добре.Фламини - много ми харесва като играч и дано да му потръгне.За други играчи няма да говоря,защото още не са на 100% сигурни(Дзамброта,Роналдиньо,Уго Лорис и т.н.) :)

Link to comment
Share on other sites

стига злорадствай, не е ясно дали ще отпаднат в групите още все пак тази година стигнаха до полуфинал на УЕФА, което не е малко ;)

 

и да може би си прав че ШЛ ще загуби без Милан, но все пак не трябва да забравяме какъв ужасяващ сезон направиха. Първия полусезон от първенството имаха само 1-2 победи на собствения си стадион недопустимо е. Чесно да си призная Фио повече заслужаваха ШЛ след като почти през целия сезон си бяха пред Милан ;)

Tuk ne si prav. Za Fiorentina nqma da komentiram na men mi e qsno kolko shte napravqt v shampionskata liga. Minalata godina Milan igra syshtiq sezon v seria A i pak stana shampion...

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо да си починат старюхите..... :lol: :lol: :lol: . Преди да ме обвините във фенщина на някой отбор погледнете аватара ми..... Демек майтап си правя.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...