Jump to content
BulForum.com

Италия Серия А 2007/2008


veseo

Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply
  • 1 month later...

И на малките деца е ясно,че за Милан първенството и домашната купа не играят ;)

 

И няма как да е иначе след като си спечелил за една година всичко,което може да се вземе в Европа и света...кка да се мотивираш за Катаня,Палермо,че дори и за Интер...

 

Не съм миланист,но ще ви видя двамата какво ще говорите след като "прехваления" Милан отстрани "непобедимия" Арсенал :D Кака срещу Сеск...самото сравнение е безсмислено :devil

Link to comment
Share on other sites

И на малките деца е ясно,че за Милан първенството и домашната купа не играят ;)

 

И няма как да е иначе след като си спечелил за една година всичко,което може да се вземе в Европа и света...кка да се мотивираш за Катаня,Палермо,че дори и за Интер...

 

Не съм миланист,но ще ви видя двамата какво ще говорите след като "прехваления" Милан отстрани "непобедимия" Арсенал :D Кака срещу Сеск...самото сравнение е безсмислено :devil

 

 

абе искам и аз да вида как ше ги отсрани "непобедимия" Арсенал...

ше доживеем,ше видим ...

 

и кво ми сравняваш Кака с Фабрегас ? неска като срещу Кака беше Камбиасо кво ?

къв е Камбиасо - никъв ... ама от кой отбор е - Интер .. Как завърши мача ?

 

през кура са ми и двата отбора от Милано,друго ме ядоса .. ако не си разбрал ;]

Link to comment
Share on other sites

играчите на милан вече са уморени и немотивирани в почти всеки мач...освен на каката, на другите им е през кура и не играят.а и кво да играят, те са по на 40години.

истината е, че милан му трябват към 4-5 млади играча с качества.

и последно...татко карло вън :devil

Link to comment
Share on other sites

играчите на милан вече са уморени и немотивирани в почти всеки мач...освен на каката, на другите им е през кура и не играят.а и кво да играят, те са по на 40години.

истината е, че милан му трябват към 4-5 млади играча с качества.

и последно...татко карло вън :devil

 

истината е че трябваше да се налагат постепенно тези нови и млади играчи а не сега всичките когато са на преклонна възраст и тепърва да се налагат в отбора.Ще се получи доста голяма десинхронизация особено в защита, за нападение да не говорим, че ако Индзаги ако не изживяваше 2-ра младост избощо дори нямаше да бъдете и на този хал.А като гледам как вървят нещата пак трябва да се борите да спечелвате КЕШ, защото другата година може и да не ви огрее (освен Уефа де) :)

Link to comment
Share on other sites

Те по принцип имат в отбора си няколко такива млади и перспективни играи които обаче не ги пускат ами продалжават да си карат с пенсийките-Анчелоти обичал да работи с опитни играчи

Link to comment
Share on other sites

Ама те са толкова немощни на терена,че чак ги съжалявам понякога.

за това взеха шампионската, супер купата на Европа и междуконтиненталната

Link to comment
Share on other sites

Ама те са толкова немощни на терена,че чак ги съжалявам понякога.

Вие бяхте още по-зле в погледа ни докато ритахте в серия Б :bgrin: :bgrin: :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

за това взеха шампионската, супер купата на Европа и междуконтиненталната

освен шл, тия купи никой не ги бръсне за слива.ето аз съм от милан, ама ми е през оная работа, че сме зели супер купата и сме станали "световни шампиони" :lol:

скоро/догодина, с нов треньор/ трябва да се взима калчото вече :punk

бтв някъде четох, че е почти сигурно-мауриньо в милан :D

не го харесвам като треньор, но поне ще ни направи шампиони 2-3 години под ред :devil

Link to comment
Share on other sites

освен шл, тия купи никой не ги бръсне за слива.ето аз съм от милан, ама ми е през оная работа, че сме зели супер купата и сме станали "световни шампиони" :lol:

скоро/догодина, с нов треньор/ трябва да се взима калчото вече :punk

бтв някъде четох, че е почти сигурно-мауриньо в милан :D

не го харесвам като треньор, но поне ще ни направи шампиони 2-3 години под ред :devil

 

Не че нещо ама с тези стари играчи и Господ да дойде не може да ви направи шампиони в калчото при толкова силен противник като Интер

Link to comment
Share on other sites

Вие бяхте още по-зле в погледа ни докато ритахте в серия Б :bgrin: :bgrin: :bgrin:

 

Обаче успяха да се завърнат в серия А да изградат нов отбор запазвайки най-големите си звезди и пак се предтсавят по добре от Милан и са по напред в класирането

Link to comment
Share on other sites

Пак сме по-добре от вас,Пенсионерно дружество "Хилд". :)

За това ли ви викат дъртата госпожа

опс старата (няма разлика) :D

Link to comment
Share on other sites

Аве едно е прозвището да ти е "старата..." друго е целия отбор да са пенсионери с 3 изключения благодарение на едното от които сте тва което сте в момента

Link to comment
Share on other sites

За това ли ви викат дъртата госпожа

опс старата (няма разлика) :D

Точно миланист да ми говори за пенсионери и старост ... :D Каква ви е трансферната политика,а? Ще привличате "младата надежда на българския футбол" Даниел Боримиров.За решаване на проблемите в атака ще бъде привлечен от школата на отбора "младия талант" Руди Фьолер.А за укрепване на нестабилната защита ще бъде извикан Франц Бекенбауер.Тъй като Дида в последно време и балон не може да хване,за заместник ще се опитате да трансферирате от Лацио,"юношата" Балота.Това са последните новости около вашето тимче.Специален поздрав от мен : http://www.vbox7.com/play:372330dc :)

Link to comment
Share on other sites

Вие ако искате купете останалите ма4ове до края на първенството тоя път дано в серия ц ви пратат то недъгав отбор кат вашия не заслужава да е в серия А и Европа :bgrin:

 

 

И пенсионирето по4ва след 55 години тъй 4е не мисля 4е има и 1 "пенсионер" в Милан.. много са над средната възраст за футболиста но пък са "крале" в момента.. шампиони на Европа и света.. друго какво да ти кажа ? Освен 4е Ювентус в следващите години няма да спе4ели НИ6ТО

Link to comment
Share on other sites

Така ли,неграмотнико,купени мачове?И ти си като милионите балъци,които вярват на тези машинации,манипулации.А вие впрочем къде сте?Тази година и Интертото ще ви е много.А,май забравих да ви поздравя : http://www.vbox7.com/play:372330dc :)

Link to comment
Share on other sites

И освен тва и Милан бяха в обвиненив същите далавери ,колкото до играта ви "крал" е само Кака който ви тегли на гърба си от 10 месеца насам пък и да не спечели нищо Ювентус те в моемнта с почти нов отбор пак са пред вас в серия А а вие с тия крале сте на има няма 12-то място да даже и като си изиграете всички отложени мачове пак ще сте зад тях и недей бъди много сигурен дали няма да спечелат нищо скоро Ювентус щот те сяка година са в борбата за Скудетото и май скоро не сте ги побеждавали

Link to comment
Share on other sites

Така ли,неграмотнико,купени мачове?И ти си като милионите балъци,които вярват на тези машинации,манипулации.А вие впрочем къде сте?Тази година и Интертото ще ви е много.А,май забравих да ви поздравя : http://www.vbox7.com/play:372330dc :)

...искаш да кажеш милиардите балъци :) Или по точно всички, които не сме фенове на юфе сме от балъците, които вярваме в машинациите, нали :)

А за поздрава - чух, че с това се утешават ювентинци, когато видят как за пореден път държим поредната купа :)

И освен тва и Милан бяха в обвиненив същите далавери ,колкото до играта ви "крал" е само Кака който ви тегли на гърба си от 10 месеца насам пък и да не спечели нищо Ювентус те в моемнта с почти нов отбор пак са пред вас в серия А а вие с тия крале сте на има няма 12-то място да даже и като си изиграете всички отложени мачове пак ще сте зад тях и недей бъди много сигурен дали няма да спечелат нищо скоро Ювентус щот те сяка година са в борбата за Скудетото и май скоро не сте ги побеждавали

Е как да ги победим, като те скоро не са идвали в Серия А :D

 

P.S. Пък поне един препинателен знак да беше сложил :bgrin:

Edit: А, сложил си...естествено на грешно място и грешен знак, ама важното е да има.

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...