Jump to content
BulForum.com

Италия Серия А 2007/2008


veseo

Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply
Твърд Х, 1:1

1:1 и ще те намразя до краен предел. Не стига, че днес тотнъм ме лишиха от 25 лева, ами сега искаш съвсем да ми вземеш хляба.

Link to comment
Share on other sites

1:1 и ще те намразя до краен предел. Не стига, че днес тотнъм ме лишиха от 25 лева, ами сега искаш съвсем да ми вземеш хляба.

Мани твоя, ми питаш ли ме мене :cry , няма да споменавам.

Link to comment
Share on other sites

1:1 и ще те намразя до краен предел. Не стига, че днес тотнъм ме лишиха от 25 лева, ами сега искаш съвсем да ми вземеш хляба.

Aйде стига се вживява.

Довечера Интер ще победят със сигурност.

Link to comment
Share on other sites

Кой си ти и на какво основание ми заповядваш ?

По-спокойно с нервите бе, човекът те успокоява :) ...уж

А интересно що не го дават по ТВ7, нали бяха купили целия пакет

Link to comment
Share on other sites

Абе теа нали по 4 мача щяха да даат. И кво са указа - ташак ралта. 1во ми дават на запис милан вместо на живо Палермо - Рома. Таа седмица само три мача като пак ша даат на запис Рома - Сиена! вместо според мен по смисления мач Лацио - Самп. И на сичкото отгоре не даат Интер, а неска други мачове няма. Иначе очаквано за мен водат на полувремето.

 

0-2 краен. Златан изруд

Link to comment
Share on other sites

Абе теа нали по 4 мача щяха да даат. И кво са указа - ташак ралта. 1во ми дават на запис милан вместо на живо Палермо - Рома. Таа седмица само три мача като пак ша даат на запис Рома - Сиена! вместо според мен по смисления мач Лацио - Самп. И на сичкото отгоре не даат Интер, а неска други мачове няма. Иначе очаквано за мен водат на полувремето.

 

0-2 краен. Златан изруд

Сега видях, че вдругиден (на 03.09 в понеделник от 19:00) ще дават пряко Милан - Фиорентина B)

Link to comment
Share on other sites

тия от тв7 май ша дават само мачове на запис, ако изобщо дават нещо :bgrin:

а така ми си гледаше милан как ще маже наред в първенството :devil

Link to comment
Share on other sites

Сега видях, че вдругиден (на 03.09 в понеделник от 19:00) ще дават пряко Милан - Фиорентина B)

Е аз кво съм казал??? Таа седмица три мача (утре два и понеделник един) като единия пак на запис!

Link to comment
Share on other sites

Е аз кво съм казал??? Таа седмица три мача (утре два и понеделник един) като единия пак на запис!

 

нещо май си се пообъркал можеби искаш да кажеш днес два и в понеделник един? ама както и да е де :)

 

иначе днес ще дават Каляри - Ювентус от 16.00 по ТВ7 :) :punk

Link to comment
Share on other sites

ами те и вчера щяха да дават интер :bgrin:

 

в програмата нищо не пишеше за Интер а и в сайта им също :) иначе Юве и Милан ще ги дават днес и утре :)

Link to comment
Share on other sites

Днес дано да размажем Каляри.Винченцо Якуинта няма да пътува поради хранително натравяне.Групата от 21 души за гостуванете на остров Сардиния:

1-Буфон;

3-Киелини;

4-Алмирон;

5-Зебина;

6-Занети;

7-Салихамиджич;

8-Каморанези;

10-Дел Пиеро;

11-Недвед;

12-Беларди;

14-Андраде;

17-Трезеге;

18-Бумсонг;

19-Кришито;

20-Паладино;

23-Ночерино;

24-Оливера;

28-Молинаро;

30-Тиаго;

31-Новембре;

33-Легроталие.

Пряко по ТВ7,от 16:00.Forza Juve!

Link to comment
Share on other sites

божееее щях да си изскуба косата от нерви и яд и т.н. Много се радвам че успяха да победят въпреки че играха супер слабо, втората дузпа за Каляри просто нямам коментар...Червения картон за Каляри също няква тъпа компенсация.... съдийството според мен беше ужасно...

Link to comment
Share on other sites

Тоя съдия ми изпокъса нервичките :angry1 !Как може такова съдийство?!!?3 дузпи?!?!Добре,че беше помощникът,та да отмени едната.Коя от коя по-смешни.Червеният картон също беше по-скоро комедийна проява на жалката форма на живот,ръководила "изключително успешно" този двубой.За засадите да не говорим...Така е,този сезон ще ни ощетяват,ще ни режат,но ние пак ще сме на върха!Forza Juve!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Тоя съдия ми изпокъса нервичките :angry1 !Как може такова съдийство?!!?3 дузпи?!?!Добре,че беше помощникът,та да отмени едната.Коя от коя по-смешни.Червеният картон също беше по-скоро комедийна проява на жалката форма на живот,ръководила "изключително успешно" този двубой.За засадите да не говорим...Така е,този сезон ще ни ощетяват,ще ни режат,но ние пак ще сме на върха!Forza Juve!!!!!!!!

 

Абе първата дузпа беше чиста, ама втората беше супер смешна....

Link to comment
Share on other sites

божееее щях да си изскуба косата от нерви и яд и т.н. ....

и аз така :) иначе хубаво че бихме :) ако бяха дали онази дузпа която бе отменена щях да се гръмна :D

Link to comment
Share on other sites

и аз така :) иначе хубаво че бихме :) ако бяха дали онази дузпа която бе отменена щях да се гръмна :D

 

радвам се че успяхме да се измъкнем от много трудна ситуация, играчите показаха че отборът е запазил характера си на победител и се надявам да продължават в същия дух :)

Link to comment
Share on other sites

и аз така :) иначе хубаво че бихме :) ако бяха дали онази дузпа която бе отменена щях да се гръмна :D

а при какъв резултат са дали тази отменена дузпа?

Link to comment
Share on other sites

Милан вчера се издъниха добре,браво на тях,сега ние и Рома сме едноличните лидери!Следващият ни мач е с Удинезе,а на 7-ми ще изиграем двубой срещу Сарагоса на техе терен,стадион "Ла Ромареда" , по случай 75-годишнината на испанския клуб.Повечето титуляри вероятно ще отсъстват,даже сигурно,защото един ден по-късно има доста важни квалификации за "Евро 2008".Това са засега новините около Ювентус.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...