Jump to content
BulForum.com

Италия Серия А 2007/2008


veseo

Recommended Posts

Ван дер Ваарт и Деко ще са най-вероятно новите попълнения.

 

колкото и да ми се иска да ги купят, няма да стане за съжаление, пък и аз предпочитам Диего защото ми се струва по-борбен + някакъв защитник може би два :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

странен кръг снощи, всичките водещи отбори се издъниха, Интер равен, Рома загуба, Ювентус равен, Фиорентина и те загуба, а за Милан те даже имат две поредни загуби :)

Link to comment
Share on other sites

римското дерби номер 1, страхотен мач и заслужена победа за по-добрите :P

Link to comment
Share on other sites

след вчерашната загуба на интер, разликата между тях и рома стана 4 т., а мачовете до края са:

 

Lazio - Inter

Atalanta - Inter

Inter - Fiorentina

Torino - Inter

Inter - Cagliari

AC Milan - Inter

Inter - Siena

Parma - Inter

 

Cagliari - AS Roma

AS Roma - Genoa

Udinese - AS Roma

AS Roma - Livorno

AS Roma - Torino

Sampdoria - AS Roma

AS Roma - Atalanta

Catania - AS Roma

 

... което ми дава надежда, че вълците се връщат в играта за скудетото flagxu7.gif

 

аз лично вижда 2 трудни мача за рома - със самп и аталанта, докато тези на интер ми се виждат доста повече - лацио, аталанта, фиорентина, милан и парма(ако се борят се борят за оцеляване до последно)

Link to comment
Share on other sites

Все си мисля че Морати няма да изпусни титлата...сещаш се какво имам предвид ;)

 

Иначе и аз стискам палци на вълците в неравната борба със служебните :)

Link to comment
Share on other sites

програмата на интер е в пъти по трудна, но както каза sasho_1989 президента на интер няма да позволи да има изненади :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Над другите са чушки.Добре че им помогнаха като изхвърлиха Ювентус от серия А а Милан последните две години залагат изцяло на ШЛ а Ювентус след като изтърпяха наказанието си градят нов отбор.То така много лесно да побеждаваш категорино основната маса от отбори които са на средно или по ниско ниво и да се гордееш

Link to comment
Share on other sites

Тея Милан 300 пъти вече ми преебаха тото и то само те.

 

Не мога да повярвам че изгубиха такъв мач с Наполи и при такова положение. Тцц...........

Link to comment
Share on other sites

Явно Наполи са играли наистина супер добре и не случайно през сезона са победили като домакин освен Милан и Ювентус Интер и Фиорентина.За следващия последен кръг на Милан ще им трябва униклано чудо.А пък Дел Пиеро отново е номе 1 за Юве евала на тоя

Link to comment
Share on other sites

Napoli moga da vi kaja 4e e sadiiski otbor :lol: biha inter biha juve biha i milan i v teq ma4ove ima6e po edna duzpa za tqh ako ne se luja daje sre6to juve imaha 2 :lol: no tova ne e opravdanie 4e milan zagubiha ili pone dokato ne vidq nqkav reportaj ot ma4a,no si mislq 4e milan se olqha totalno :cry da bie6 inter i da padne6 ot napoli v takuv vajen moment za tqh :angry1

Link to comment
Share on other sites

В Италия също много се завързаха нещата. Битката за първо и четвърто място ще е много интересна :punk

su6to i koi 6te izpadne :tongue

Link to comment
Share on other sites

Феноменален гол на Освалдо! :punk Милан ще трябва да се задоволят с УЕФА, защото Фиорентина след такъв гол каквито и грешки да направиха през сезона, заслужават! :wir

Link to comment
Share on other sites

Fiorentina shte optadnat oshte v grypite tova e na vsichki qsno. Milan shte se bori za Uefa no ot tova moje da gubi samo futbola tui kato Evropa shte zagubi mnogo bez 1 ot nai-golemite si otbori

Link to comment
Share on other sites

Fiorentina shte optadnat oshte v grypite tova e na vsichki qsno. Milan shte se bori za Uefa no ot tova moje da gubi samo futbola tui kato Evropa shte zagubi mnogo bez 1 ot nai-golemite si otbori

 

стига злорадствай, не е ясно дали ще отпаднат в групите още все пак тази година стигнаха до полуфинал на УЕФА, което не е малко ;)

 

и да може би си прав че ШЛ ще загуби без Милан, но все пак не трябва да забравяме какъв ужасяващ сезон направиха. Първия полусезон от първенството имаха само 1-2 победи на собствения си стадион недопустимо е. Чесно да си призная Фио повече заслужаваха ШЛ след като почти през целия сезон си бяха пред Милан ;)

Link to comment
Share on other sites

определено виола заслужаваше повече от милан 4-тото място.

не е много сигурно това - все пак към края на сезона почнаха да губят абсолютно всеки мач навънка ;)

но пък и милан продължи да си прави издънките срещу слабаците :bgrin:

яд ме е, че милан не се класира за кеш, но пък от друга страна сега ми е интересно как ще се представим в уефа...по слабички отбори на пръв поглед, но пък с доста желание играят всички /особено пред собствена публика/. да видим групите и тогава ще се коментира по сериозно. факт е за сега, че милан ще бъде най титулувания отбор в уефа другия сезон :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...