Jump to content
BulForum.com

Италия Серия А 2007/2008


veseo

Recommended Posts

А относно тази недадена дузпа за Ливорно... те даже Андраде и тоя от Ливорно дори не са докоснаха...

 

МОЖЕШЕ да се даде, не беше 100%-ова. Същото положение беше при на Юве дузпата, не измислена, но пресилена. Разликата беше само в екипите. А тва:

 

Още не са се върнали в елита и пак почнахте!

 

е по-правилно да е - "Още не са се върнали в елита и пак почнаха!" ;)

 

Я кажи сега, защо аджеба, Карлос Тевез премина в Манчестър след като те паднаха от Уест Хем ?

 

А дe :D "И Уест Хям се спасиха с тая победа на чужд терен срещу шампиона" забрави да допълниш :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply
МОЖЕШЕ да се даде, не беше 100%-ова. Същото положение беше при на Юве дузпата, не измислена, но пресилена. Разликата беше само в екипите. А тва:

е по-правилно да е - "Още не са се върнали в елита и пак почнаха!" ;)

А дe :D

 

Доста явно задържаха Якуинта в наказателното поле... и според мен дузпата не беше пресилена...

 

а за това дето казваш че са ги подкрепяли ... направо си е смехотворно :)

Link to comment
Share on other sites

То беше смехотворно и за оня сезон, дето се разбра, че сте уредили 29 от 38 мача ;) Факт е, че нищо не се е променило, мислех, че поне няколко сезона ще карате по старомодния начин - на терена :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Хм...при 5-1 с каквато и дузпа да е започнала голеадата е несериозен този плач ;) И за Милан са свирени такива и ще се свирят.Големите се подкрепят навсякъде...

 

Честито подобаващо завръщане на Юве в Серия А :) Доста запомнящ се ре-дебют :P

Link to comment
Share on other sites

И капка достойнство не сте загубили от толкова срамна ситуация да ви хванат с ръцете в меда.

Link to comment
Share on other sites

а аз не мога да разбера как канари могат да бъдат от Ювентус

Що за тъпотия :blink: А знаеш ли колко левскари са от Байерн примерно ?

 

Според теб ако дузпата не беше свирена,мача нямаше ли да завърши с победа за домакините :lol:

Link to comment
Share on other sites

а аз не мога да разбера как канари могат да бъдат от Ювентус

Айде моля ти се не ми казвай, че робуваш на тези митове за Локото и Ювентус...Абсолютно нищо общо няма между двата отбора.

Link to comment
Share on other sites

а аз не мога да разбера как канари могат да бъдат от Ювентус

тва, че някви селяци са се кръстили пловдивското юве нищо не значи, даже предпочитам ювентус пред милан

Link to comment
Share on other sites

Що за тъпотия :blink: А знаеш ли колко левскари са от Байерн примерно ?

 

Според теб ако дузпата не беше свирена,мача нямаше ли да завърши с победа за домакините :lol:

обаче ЦСКА не си викат Байерн или Ливърпул, докато Локото си се наричат Ювентина :laughing:

Link to comment
Share on other sites

е ти им кажи ти го учиш цяла година на мен ми е трети език и съм ходил само 4 пъти тая година :tongue

иначе лацио са дънат много кофти, тоя сезон май няма да на бъде :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Тоя,дето се чудиш как човека може да е от Ботев и Юве,ще ти го кажа просто-лесно.Аз също съм от Ботев и Ювентус и мога да ти кажа,че ми е много болно,когато тъпите миризливи мангали се самонаричат "Пловдивското Юве",защото не заслужават да цапат свещеното име на великия отбор.

Link to comment
Share on other sites

пич и аз съм тъй хем от БОТЕВ хем от ЮВЕ пък и имам много приятели дет също споделят същтата клубна принадлежност тъй че според мен не е странно да си и за двата отбора едновременно

Link to comment
Share on other sites

Юве направиха много як мач много ме изкефиха как от 76 до 90 мин. направиха от 2:0 на 5:1 :punk Поздрави за всички фенове на ювентус :)

Link to comment
Share on other sites

Мерси,мерси.А относно Лацио-хубаво успяха да обърнат второто румънците.Дотегна ми вече тези мамалигари да пробиват навсякъде,трябва да ги поставят на мястото им.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...