Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за човека над вас?


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply
член на някаква тайна организация която от доста време се чудя кво точно значи - DEFiANCE Team :D

човека дето си друса шкембето на аватара....кефи много :)

Инак злобил-а е един от редовно пишещите в темата ми за фукни! Заради него открих, че има часовници по 30000 лв!

Link to comment
Share on other sites

и по-повече от 30 000 има , но за жалост за сега се задодоляваме и с по-евтинки :P

 

иначе по темата вижда ми се уравновесен и спокоен човек

Link to comment
Share on other sites

струва ми се свестен - поне по постовете му :)

Винаги като му видя ника си спомням кво си причиних със смирноф :)

Link to comment
Share on other sites

Винаги като му видя ника си спомням кво си причиних със смирноф :)

Харесва ми, че следи сравнително отблизо НБА, но твърде често постовете му са несъдържателни. :blink:

Link to comment
Share on other sites

ЕГ Пловдив възпитатик :)

Редил се е 2 пъти за левите крака :D Иначе сериозно, точен пич ама се хваща на всичко дето му кажеш.

Link to comment
Share on other sites

Редил се е 2 пъти за левите крака :D Иначе сериозно, точен пич ама се хваща на всичко дето му кажеш.

Адският ник - достоен за уважение човек, най-малкото заради ника му. Сдържано поведение.

Дразни ме само, че по принцип пише на латиница, но интересно май е прописал вече на кирилица :)

Link to comment
Share on other sites

танцуващата мишка винаги ме е радвала като я видя по страниците на форума :)

 

Мисля си че е точен пич..съдейки по постовете му. Готин аватар :lol: И все си мисля че е от Кършиака..ама може и да се бъркам..

Link to comment
Share on other sites

Мисля си че е точен пич..съдейки по постовете му. Готин аватар :lol: И все си мисля че е от Кършиака..ама може и да се бъркам..

Ммм не го познавам , ама до ся ми прави само добро впечатление :)

Link to comment
Share on other sites

Бахти чалгарския аватар :D

Link to comment
Share on other sites

zlobil е човека с телефоните и часовниците.. признал съм го як вкус има. и аватара цепи мрака :bgrin:

Мисля си, че не мога да се сетя какъв е бил предишният му ник...

Link to comment
Share on other sites

от както съм във форума ника му винаги ми е правил впечатление както и пингвина в подписа му , помагал ми е доста пъти с две думи готин човек

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...