Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за човека над вас?


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

ше сме колеги от различни факултети... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Като и гледам профила, в колибката имаме много филми, които ще и харесат B)

Link to comment
Share on other sites

Поддава се лесно на изкушения :P

И пипа хубавия джин за специални поводи :)

 

Ама всъщност, защо пък тази вечер да не е специална. :)

 

Иначе познанството ми с Иво промени начина ми на мислене. Никога не съм ти го казвала, но е така.

Хайде, вдигай сватба, за да вкусят повече хора от тоз елексирец, който оскверни тази вечер :laughing: :beerchug

 

edit:

преварили са ме...

за Aquila беше...

 

edit2:

кефи ме тази супер катеричка :)

Link to comment
Share on other sites

май е от бая време, ама на мене ми направи впечатление с темата за тотото...голям смях падна тогава!!!Не може да не е пичага!

е миси, ама бая народ кресна срещу мене тогава.

жужка явно е голяма симпатяга, не се знаеме обаче :(

Link to comment
Share on other sites

Да ги разочароваме всичките тогава... ето правилната последователност на сценките:

 

във следващата сцена от аватара на Пазача ръчичката на дяволчето е вдигнала гащичките на ангелчето all the way UP - загащило го е демек... пръстчето всъщност излиза в предходната сцена, а е влязло в по-предходната... ако слушкате ще ви издам какво е станало в по-по-най-предходните...

 

А - и още нещо разочароващо за маниаците - ангелчето, бидейки ангелче, би трябвало да е безполово, но това определено има женски задни части, следователно при него случая е друг - за да не се нарушава принципа, че ангелите не са нито женски, нито мъжки, значи това ангелче е всъщност гадна траверса - има си хобот, гледано в анфас :) - хем е женско, хем е мъжко.

 

Още ли искате да знаете какво се случва м/у него и дяволчето?!

Link to comment
Share on other sites

Страхотно чувство за хумор. На моменти използва индустриални количества ирония, което много ме развеселява. Въобще като видя негов по-дълъг пост - или ще съдържа нещо умно, или нещо весело. Win-win situation, както се вика по английскому.

 

П.С. Туй е за овърман, томахавката ме изпревари с типичните си пропити със смисъл изказвания.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo gotin syforumnik! Edin ot pyrvite, s koito se zapoznah 4rez PM, a posle i na jivo! Igrae qki igri, slu6a qka muzika, abe vaob6te super! A i postovete mu sa vinagi smisleni i dobre napisani!

Link to comment
Share on other sites

Ееее... къде е аватара с жълтата шапка?! Тая усмивка на него направо ми светваше като я погледна...

 

BTW - бахти Member No. имаш и ти... още малко и 0123 или 3210 :)

Link to comment
Share on other sites

Ем не го познавам лично, но съдейки по постовете доста устат модер B)

 

Оо вярно бил съм и награден от него --> ov3rm4n Warned on May 20 2004, 23:44

Added to warn level --> Спам.

Link to comment
Share on other sites

смирни, познаваш ме много ясно, нали преди пиехме заедно :)

Link to comment
Share on other sites

пича от аватара ми е познат от някъде...

 

Това е тоя пич дето играе Саша Белов от "Бригада".

За Groover винаги сам си мислил че женска ма последните и постове дето чета ми бие яко на мъжка.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...