Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за човека над вас?


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Винаги ме е кефил аватара му и общо взето само смислени мнения пуска :)

Link to comment
Share on other sites

Гардиана от аватара над него, ще трябва да изпие огромно количесто от питието на неговият авата, за да дойде при мен и да се правя пред нея на животното от моя аватар :D Дано някой е разбрал :)

Link to comment
Share on other sites

:angry1 :angry1 ако става дума за тези комший над нас :bgrin: :bgrin: МРАЗЯ ГИ писнами от тях некви пенсионери дето заради тях само ме викат в РПУ-то да плащам глоби да подписвам некви деклараций за саморазправа и да пиша обеснение защо съм бил слушал силно музика. Нищо че когато те седнат да гледат дързост и красота или които и да било сапунен сериал телевизора им е толкова увеличен че мога да гледам сериала в нас с изкюен звук, и че дъртата чанта си пуска пералнята в 2-часа през ноща да пере че било по нощната тарифа!!!!! а въпросната пералня е Перла 05 - бучи като трактор Булгар в тунел освен това имам чувството че се разхожда по тавана УЖАССССС :angry1 :angry1
Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D Смисала на темата е да си изкажеш мнениято за човека над твоя ПОСТ.Не за този който живее над теб. :D :D :D
Link to comment
Share on other sites

:D :D :D :D Смисала на темата е да си изкажеш мнениято за човека над твоя ПОСТ.Не за този който живее над теб. :D :D :D

е ся знам какъв е смисъла ама реших леко да го променя че ми писна и исках да го напиша някаде да ми мине :(

Link to comment
Share on other sites

Ne mislq che shteshe da e problem ako beshe napravil porednata bezsmislena tema v tozi otdel. Nikoi daje nqmashe i da zabeleji.

 

Ako prodyljavash taka obache v greshnite temi umishleno da pishesh mneniq, nqkoi shte zabeleji.

Link to comment
Share on other sites

много си критичен

Link to comment
Share on other sites

Така трябва. Няма нужда да е поредния посредствен :)

 

По темата: Изглежда като момиче което тепърва му предстои да разбере някои работи и тея работи вероятно няма да му харесат.

Link to comment
Share on other sites

Странна ми е тази тема от както я забелязах, но все пак за да не съм извън нея ще кажа че винаги ме е радвал Memb. номера му.. и предполагам човек на място. :)

Link to comment
Share on other sites

комунизъм до дупка и ще се оправите

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...