Jump to content
BulForum.com

Какво мислите за човека над вас?


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Зъл, ама забавен модер:) Едно време много се заяждах с него, ма сега вече нямам поводи.

Принципно той и dreamer-а са най-готините модери тука-лично мнение.

Link to comment
Share on other sites

Пада си Ancient Arcade Fan.Май... :D

Link to comment
Share on other sites

Желае мъжка либов :D особено много мечтае за връзка с Психара ...

 

Едит: За Сексуална връзка се говори да не си помисли някой че говорим за платонически измишльотини !

 

Много си прав, просто съм срамежлив да си посикам :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

От новите попълнения ;)

 

Off Topic: Имам регистрация от Ноември 2004 година, но поради малки идиотчета които почнаха да ме спамят с ПМ и т.н. и да ми вдигат нервите, си смених всичко и почвам на ново. Не се оплаквам или нещо такова, но това е втория пост в който ми казват че съм от новите и е със съмнение за достоверни постове. просто искам всички да знаят че не съм от новите, просто съм с нова регистрация. не съм обиждал никой във форума и нямам намерение, всички сте точни ( с някои изключения както винаги ). И нямам намерения да пиша постове от рода на една дума или нещо такова само за бройката. Мерси, ако не се харесва на модераторите, може да го изтрият.

Link to comment
Share on other sites

Някой път много хаплив език :ph34r: Друг път пък съм се смяла от сърце на постовете му.А и магаренцетоооо в профила ти е суперско :lol: :love Иска ми се да го взема за домашен любимец.Мн сладко :D

Сaмо му вижте малките черни очички как гледат - трепач :D :D :D

 

:dry: :hmmm:

Link to comment
Share on other sites

"ABC Майката" е графит на един от ел. стълбовете пред CC в София :) Като видях тия АВС АВС и се сетих за него... много е як. Разчиташ ли го?

"Ей Би Си..." и нататък... аахахаха

 

Какви ноутбуци предлагаш всъщност?

Link to comment
Share on other sites

чакам да смени аватара с продължение на сегашната сцена - как ангелчето получава пръст отзад

хахаха

Link to comment
Share on other sites

чакам да смени аватара с продължение на сегашната сцена - как ангелчето получава пръст отзад

хахаха

май е от бая време, ама на мене ми направи впечатление с темата за тотото...голям смях падна тогава!!!Не може да не е пичага!

 

@0rmuzd е нов тука, не мога да кажа нищо за него:(....мога да му препоръчам да си сложи аватар!

Link to comment
Share on other sites

Уважам го задето слуша Рамщайн

Link to comment
Share on other sites

Един от малкото с никове на кирилица. Респект.

И подписът е много забавен...:)))

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...