Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

ами продават ги в метро и в спортните магазини и те са за сваляне на килограми като се изпотяваш повече с тях....

Хехехех ти това на мен ли го казваш къде се продават и къде не, и за какво се използват :P Все пак започнах да тренирам когато бях на твойте години

 

и кво викаш че няма файда от тия колани щото аз мислех да си взимам.....

ето мнението за коланите ;)

@Stenli замисли се за това с найлоните , все пак когато се потиш найлонът спира дишането на тялото ти . Доказано е ,че ако на чист въздух си без нищо (гол) отслабваш с 20 % повече ,ако си с дрехи и 35% ако си с найлон . Недейте правете грешката да си слагате такива работи ! Отслабването значи тялото ви да диша за да може да изгаря мазнините , ако спрете дишането му няма да направите нищо !

 

едит:ShitHappen благодаря за мнението за бърнърите. И аз бях чувал, че са по-добри и към тях се бях насочил, но исках и 2-ро мнение :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

1.Гледайте Недик Недев всяка събота от 13.00 по СКАТ-там ще получите много отговори.

2.Влезте в този сайт за да получите отговори на това което ви вълнува в момента.

3. Коланите и тем подобни са пълни простотии - за разграждането на мазнините е необходим въздух=аеробна тренировка, а не да си сложиш такъв колан и да се потиш като прасе. Недик препоръчва статично колело - има го във всяка зала, натоварва равномерно и е идеалния враг на излишните килограми.

4.L-карнитин ли? Може ама ако ви се дават пари/аз лично предпочитам да си взема 1кг в повече протеин например/. Конска доза кафе върши същата работа /справка-погледнете съставките на карнитина ако не вярвате/. Карнитина служи за изгаряне само ако е свързан с аеробна тренировка, иначе само си харчите парите.

5.Не се залъгвайте да правите и коремни преси-ако нямате корем/имам предвид на тлъстини/ ок правете ама иначе става по-лошо, защото корема си е мускул и вие го развивате, т.е. го правите по-голям и съответно обема става още по-голям. Тия "вълшебни уредчета" за корем също на боклука. Ключа е аеробна тренировка.

6. Аеробната тренировка разгАажда и мускула/даже мускула преди мазнините/, така че аз не правя такава и се радвам на доволно коремче/лятото го поспадам ама и мускулите чезнат/. Няма човек, който не взема химия и има големи на размер мускули без да няма тлъстинки по и около корема. Ако някой желае да ме обори няма да споря - това е лично мое мнение.

Link to comment
Share on other sites

Vijte za L-carnitina trqbva da se pie 6 sedmici za da po4ne da dava istinskiq si efekt.Zatova mnogo hora se oplakvat 4e ne deystval 6tot kato si si kupil edna opakovka i 4aka6 da spadne6 nenormalno barzo ama kat svar6i i ti ne si spadnal koy znae s kolko 6toto sam i siguren 4e nikoy ne spazva asal dieta 6tot 6a se psihqsa na tretiq den i to koy bqga ne bqga i ae posle dobavkata vinovna 4e ne svalih :P

Link to comment
Share on other sites

1 NEDIK e palen tapak !!

2 kato iska6 da 4isti6 otiva6 v zalata kadeto trenira6 i pita6 instruktora kakvo da pie6 za po-golqm efekt

3 l-carnitin se prodava navsqkade kakto i stotici fat burneri

4 ne si kupuvaite kolna tva e super nabutvaciq az si kupix i sq si sedi v nas edinstvenoto ne6to za otslabvane e bqgane i dobra dieta tiq kolani molani sa ta6ak rabota

5 shithappen vijdam 4e si golqm fen na bb-team ama tam si4kite kato gi pita6 sa razbira4i ama s po 33 raka .... ludnica

tam ima nai-mnogo ama nai-mnogo 5-6 4oveka deto gi razbirat ne6tata istinski !!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mi kvo da vi kaja az sam na 14 god i sam 183/sm 90 kg !!!Masa super si4ko e na 6!!!Vsi4ko e napraveno po normalni trenirovki i mn natovarvane!!!Vzimal sam samo ANIMAL PAC it kam 10-tina pati!!!Ta iskam da vi go prepora4am kato mn dobar produkt!

Link to comment
Share on other sites

Mi kvo da vi kaja az sam na 14 god i sam 183/sm 90 kg !!!Masa super si4ko e na 6!!!Vsi4ko e napraveno po normalni trenirovki i mn natovarvane!!!Vzimal sam samo ANIMAL PAC it kam 10-tina pati!!!Ta iskam da vi go prepora4am kato mn dobar produkt!

 

Може и да го пробвам :) .Колко струва :D .

Link to comment
Share on other sites

1 NEDIK e palen tapak !!

2 kato iska6 da 4isti6 otiva6 v zalata kadeto trenira6 i pita6 instruktora kakvo da pie6 za po-golqm efekt

3 l-carnitin se prodava navsqkade kakto i stotici fat burneri

4 ne si kupuvaite kolna  tva e super nabutvaciq az si kupix i sq si sedi v nas edinstvenoto ne6to za otslabvane e bqgane i dobra dieta tiq kolani molani sa ta6ak rabota

5 shithappen vijdam 4e si golqm fen na bb-team ama tam si4kite kato gi pita6 sa razbira4i ama s po 33 raka .... ludnica

tam ima nai-mnogo ama nai-mnogo 5-6 4oveka deto gi razbirat ne6tata istinski !!!!!!!

За Недик съм на абсолютно различно мнение . Предаването е на светлинни години пред Фитнес Мания . Колкото до bb-team , нали знаеш ,че ръката може да е 60см като е мазна файда никаква ... :) Иначе си има такива които разбират .

@VEKO_V

Mi kvo da vi kaja az sam na 14 god i sam 183/sm 90 kg !!!Masa super si4ko e na 6!!!Vsi4ko e napraveno po normalni trenirovki i mn natovarvane!!!Vzimal sam samo ANIMAL PAC it kam 10-tina pati!!!Ta iskam da vi go prepora4am kato mn dobar produkt!
По-скоро мазнини .
Link to comment
Share on other sites

само искам да добава че в америките са забранени бърнерите със съдържание на ефедрин, тъй като често се предозира. а ефедрина си е дрога и води до пристрастяване при големи количества. другите бърнери (така наречените транспортни) също май ги ограничиха поради появата на странични ефекти след продължителна употреба. Сега там са на мода "билковите" бърнъри които са по същност термогенни и съдържат какви ли не билки , аналози на ефедрина, като се предполага че нямат същите странични ефекти. лично мен ме съмнява да ги нямат ама де да знам.

та така. и с бърнърите е като с всичко останало - не са вредни, когато не се прекалява.

и стига сте предписвали на всеки да взима какво ли не. онзи 14 годишния с анимал стак-а направо ми събра очите. ми той е пубертет бе, сега ако си разбие хормоналния баланс, после цял живот ще ходи с женски гърди!

Link to comment
Share on other sites

Да забранени са както казах и по-горе ,но незнаех точно защо . Мерси за информацията . Колкото до 14 годишното момче , чак сега видях ,че е Анимал Стак . Еми ти си решаваш момче , после найстина като ходиш да ти режат гърдите , защото са заприличали на женски , да не пискаш много ...

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам всички са големи разбирачи ама според мен по-хубаво не пишете тия глупости които четох и се смях с глас а отидете в залата където тренирате и питаите ИНСТРУКТОР,защото и хранителните добавки си имат своята тънкост.

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам всички са големи разбирачи ама според мен по-хубаво не пишете тия глупости които четох и се смях с глас а отидете в залата където тренирате и питаите ИНСТРУКТОР,защото и хранителните добавки си имат своята тънкост.

обясни ни на кое си се смял .

@miro123 поне аз не съм . Ако не е от България ме съмнява да ти ги доставят :)

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам всички са големи разбирачи ама според мен по-хубаво не пишете тия глупости които четох и се смях с глас а отидете в залата където тренирате и питаите ИНСТРУКТОР,защото и хранителните добавки си имат своята тънкост.

да имат си тънкости. номера е да идеш до библиотека "Иван Вазов" и да четеш научна литература, а не рекламките по опаковките на продуктите.

Книгите на Абаджиев например са убиец. Има и на много други доказани авторитети, като Алън Скот например (оня дето измислил скотовото сгъване :punk ). И да четеш е къде-къде по-полезно, от това да коментираш как другите не знаят.

А за инструкторите мога толкова много да плюя, че ще ме заболят пръстите да пиша. Все пак това не е тясна специалност и трябва да се обхванат прекалено много области (от медицината през биохимията до физическото). На практика всичките са самозванци . просто не виждам кога един 25 годишен младеж ще успял да натрупа достатъчно опит за да знае всичко по темата. познавам хора, за които спорта е само хоби, които са изчели в пъти повече литература от един среден "инструктор" и някак си предпочитам техните съвети.

Link to comment
Share on other sites

Забавна тема сте си спретнали...само аз нищо не разбирам.Ама както и да е.Та искам да питам-как мога да махна част от сланините на корема-без ходене във фитнес зала,без пиене на някакви неща.В домашна обстановка с подръчни материали.Верно ли коремните преси не махали сланините/май така прочетох някъде/?Ако е така баси заблудата,в която съм живял.Лицевите опори за кво помагат бе?Щото си правя сутрин ей така,за да поддържам форма.

Link to comment
Share on other sites

mi da maxne6 slaninite v korema ne ti e nujno da xodi6 v zala prosto kato po4ne da se stoplq po4va6 da bqga6 i si pravi6 1 dieta bez maznotii i sladki raboti i ti garantiram 4e korema 6te ti se stopi a kolkoto do koremnite presi da vqrno e te sa samo za stqgane na korema i oreflqvane

Link to comment
Share on other sites

да имат си тънкости. номера е да идеш до библиотека "Иван Вазов" и да четеш научна литература, а не рекламките по опаковките на продуктите

 

Да хубаво е да се прочете литература на тази тема,но мислиш ли,че тези хлапета които ми се зобат като за мистър олимпия и се мислят за близнаци на Рони Колман и Арнолд да кажем са чели нещо.

 

Пак казвам говорете за всичко с професионалисти.

 

 

motorist ti 6toto kato te gledam si nai-golemiq razbira4 !!!

 

Аааааааааа не грешиш тренирам от 2 години и 8 месеца,ама да си прочел нещо писано от мен от типа "спазвай моята програма и ще те правим РАМБО"

Link to comment
Share on other sites

да ви се похваля взех си от тия колани за изпотяването

Link to comment
Share on other sites

Както каза mobo това не е тясна специалност. Ако ще и при 5 различни инструктора да идеш сигурно всички ще ти кажат различни работи. Затова е най-добре да черпиш опит от познати инструктори и т.н. и след това вече започваш да експирементираш кое е най-добре за теб. Т.е. как да тренираш, какво да пиеш....

 

да ви се похваля взех си от тия колани за изпотяването

браво на теб утре като ида на фитнес ще дебна за момиче с колан да те видя коя си :lol:

 

ама утре в перлата ли си?

Понеделник, сряда и петък съм в перлата. Ама от нова година не съм ходил та се надявам утре да не ме домързи :P

Link to comment
Share on other sites

ама утре в перлата ли си?

Link to comment
Share on other sites

Понеделник, сряда и петък съм в перлата. Ама от нова година не съм ходил та се надявам утре да не ме домързи

ами и аз утре си мислех да ходя ама нали днес бях и нещо ме домързя..... :P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...