Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

Tuk li4i kolko si nadahan za fitnes

Човек просто на нова година паднах и си навехнах китката. Още ме боли в някой положения, но както казваш ти много съм надъхан за фитнес и ще ида :angry: Недей да си правиш такива генерални изводи без да знаеш за какво става въпрос

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Пак казвам говорете за всичко с професионалисти.

Аааааааааа не грешиш тренирам от 2 години и 8 месеца,ама да си прочел нещо писано от мен от типа "спазвай моята програма и ще те правим РАМБО"

Да ,но професионалист не винаги значи инструктор ( за съжаление ) .За пример мога да дам 1 от инструкторите в "Рондо", ха сега де забравих му името (после като се сетя ще го напиша ) . Незнам ,аз съм виждал хора които тренират по 10 години ,но пак не са направили нещо с тялото си . Т.е. Не винаги това колко си тренирал отговаря пропорционално на състоянието на тялото ти . Има хора които винаги са си тренирали неправилно ( разбирай упражнения , повторения , тежести , без хранителни режими и т.н. )

да ви се похваля взех си от тия колани за изпотяването
Бий си го в главата сега ... Само не разбрах защо пита за него , като си имала намерение вече да го взимаш . Парите са си твои .. аз бих си взел пилешки гърди за 1-2 седмици напред сигурно с тези пари ...
Link to comment
Share on other sites

O izvinqvay 4e te izlojih priqtelio no pone za kraka moje6e da hodi6

Крака както казах по-рано не правя!! Ако си спомняш вчера точно това си говорихме с теб, какви упражнения мога и не мога да правя ;)

Link to comment
Share on other sites

Бий си го в главата сега ... Само не разбрах защо пита за него , като си имала намерение вече да го взимаш . Парите са си твои .. аз бих си взел пилешки гърди за 1-2 седмици напред сигурно с тези пари ...

ми аз нямах намерение да си взимам ама днес бях в метро и го видях и си помислих"...що ли да не си взема един...?"

Link to comment
Share on other sites

Pravi kraka we mayna 6tot nagore 6te naedree6 a dolu kvo tanak li

Краката хич не ми са слаби и тънки ако си мислиш, че са такива. Правих преса от лег с 220 килца без да съм правил крака никога през живота си :) Затова само си тичам за да ми са стегнати и толкова ;)

 

 

ПП: ся ще кажеш,че не пускам до долу и ходът ми е малък. Е до долу си пускам тежестите и правя по 8 повторения. Ако те интересува как съм направил това отговорът е тичане, тичане и пак тичане и накрая хапване :P . Айде стига сме спорили как да тренирам защото за тея 3 години и 2 месеца съм понаучил тва онова ;) Където не знам питам вас както беше за добавките.

 

Ne 6a kaja ti nqkav mutant li si we :D

Не, не съм. Просто от 6 годишен играя футбол последните 2-3 години по-малко, но преди това почти всеки ден. Не съм и някъв мъничък ама чак пък мутант :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

e ti za tva si sviknal na natovarvane 6tot az sam marda s 4godini staj pu6ene :sick  ama gi sprqh :D

Да на тичане много съм издържал по 1 час съм правил сутрин и вечер това беше преди 2-3 години, което ми се отрази и на тренировките. Но вече не ми остава време да ходя :( Айде със здраве отивам да гледам някое филмче :)

Link to comment
Share on other sites

Да ,но професионалист не винаги значи инструктор ( за съжаление ) .За пример мога да дам 1 от инструкторите в "Рондо", ха сега де забравих му името (после като се сетя ще го напиша ) . Незнам ,аз съм виждал хора които тренират по 10 години ,но пак не са направили нещо с тялото си . Т.е. Не винаги това колко си тренирал отговаря пропорционално на състоянието на тялото ти . Има хора които винаги са си тренирали неправилно ( разбирай упражнения , повторения , тежести , без хранителни режими и т.н. )

 

 

Да тука съм съгласен вече,защото има хора на които съм казвал,че дадено ъпражнение или не го правят правилно или изобщо не го правят ама не те си знаят тяхното.А до инструктора в Рондо сети ли се кой е защото според мен всички са едни от най-добрите не в Пловдив ами в България.Кажи ми само кой от тях не е или Републикански или Балканси шампион(а те всички са многократни).

Link to comment
Share on other sites

Да тука съм съгласен вече,защото има хора на които съм казвал,че дадено ъпражнение или не го правят правилно или изобщо не го правят ама не те си знаят тяхното.А до инструктора в Рондо сети ли се кой е защото според мен всички са едни от най-добрите не в Пловдив ами в България.Кажи ми само кой от тях не е или Републикански или Балканси шампион(а те всички са многократни).

qvno tolkowa si hodil i v RONDO ,a oniq kle4o Milen ne my znam to4no familiqta i toi li e super instruktor :laughing:

Link to comment
Share on other sites

В рондо съм ходил само един път миналта зима. Вътре беше 9537498 градуса. Направо се чудех тея хора зимата релеф ли правят :blink: Беше ми и тясно ама като съм свикнал в перлата на широко :D

Link to comment
Share on other sites

koq e nai dobrata zala za fitnes az sq sam na edna programa za iz4istvane i natrupvane na masa --vzimam i creatine+L-GLUTAMINE

Link to comment
Share on other sites

За твое сведение тоя пич с татосите се казва Иван Йорданов и е незнам си колко пъти Републикански и Вице Балкански шампион(за малко не му достигна ако някой е гледал ще види,че краката не му бяха на ниво)

 

А кой е Сиромашки?

Link to comment
Share on other sites

da krakata naistina sa mu na dosta slabo nivo v sravnenie s drugoto osobeno zadnata 4ast na bedrata.... e kvo da ti govora ama toi si znae de toi kima mu se kara6e oniq den 4e mu bili malki krakata a toi se opravdava6e 4e bil samo 75 kg. :)

 

emi siroma6ki se vodi nqkav instruktor ama kvo da ti kaja super palq4o e vse 1 nikoga ne e baral 6tanga ... pravi se na razbira4 samo pred jenite

Link to comment
Share on other sites

emi siroma6ki se vodi nqkav instruktor ama kvo da ti kaja super palq4o e vse 1 nikoga ne e baral 6tanga ... pravi se na razbira4 samo pred jenite

 

 

хахаха май се сетих ако става въпрос за същия миналото лято се прави на инструктор за 1-2 седмици.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...