Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

@Stenli почни да клякаш :) и ще признаеш и клековете . + пуловър с дишане . Мисля ,че повторенията за пресата са ти малко множко. Ама ти си знаеш ..

Много бързо ми растат краката за тва не правя клек, иначе е много изрудско :bgrin: . Не знам къв ми е гена някъв такъв побъркан, и за тва предимно тичам за релеф. Даже оставих и подскоците. Наистина си прав, че бройките за пресата са ми много или другите са малко не знам кое от двете е. Но пресата ми е доста добре докато долната част ми е отпусната :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
Аз за крака съм признал само тичане и нищо друго. За корем е малко относително. Моята програма е 4х30 за преса и 4х30 за долна част. Малко са ама ме мързи да правя корем да си призная :cry

 

edit:за крака правя също и подскоци от клек. многооо здраво напомва. правех ги когато тренирах киокушинкай просто уникално упражнение за сила :D

Emi ako iska6 krakata ti da ne porastnat a samo da se oformqt prodaljavay da si ska4a6 no za raste6 ve4e idvat tejestite :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Emi ako iska6 krakata ti da ne porastnat a samo da se oformqt prodaljavay da si ska4a6 no za raste6 ve4e idvat tejestite :bgrin:

Значи мога да подскачам така ли? Ако е така ще съм много доволен защото това е едно от любимите ми упражнения :D

Link to comment
Share on other sites

Значи мога да подскачам така ли? Ако е така ще съм много доволен защото това е едно от любимите ми упражнения :D

Ti podska4a6 ama za prasec.To za da se stegne6 sq qko v krakata pravi uprajneniqta za kraka ama samo s tvoyta tejest i tva nedey samo da podska4a6.Sq ako mi kaje6 4e i praseca ti raste lesno i 6a se obesa :P

Link to comment
Share on other sites

Ti podska4a6 ama za prasec.To za da se stegne6 sq qko v krakata pravi uprajneniqta za kraka ama samo s tvoyta tejest i tva nedey samo da podska4a6.Sq ako mi kaje6 4e i praseca ti raste lesno i 6a se obesa :P

Не, не ми расте прасеца. Ама тея подскоци определено не са само за прасец. Може би не си ме разбрал защото краката като цяло се напомпват. Подскоците се правят по-следния начин. Клякаш и подскачаш нагоре като жаба. Трябва да ти се отделят краката на 2-3см от земята и след това пак заемаш изходно положение (клек) Като го направя 3х30 и краката ми се стягат идеално. Само с клек може да се замести това упражнение. Всякакви други не струват(то си е като клек само че скачаш и нямаш щанга, иначе движението е същото)!!! Абе както и да е продължавам с тичането и тва е.

Link to comment
Share on other sites

добре де а кое е по хубаво да си вземеш тонизираща напитка преди фитнеса или да я пиеш по време на упражненията?

Link to comment
Share on other sites

добре де а кое е по хубаво да си вземеш тонизираща напитка преди фитнеса или да я пиеш по време на упражненията?

Ми аз като ги гледам в залата ги пият по-време на тренировка. Говоря за момичетата разбира се. Тея напитки не ми действат на мен нещо :bgrin:

 

едит:ти в коя зала ходиш?

 

 

E ama ti qko podska4ane pravi6 we az si mislih 4e stoi6 i si podska4a6 kato na vaje.Teq tvoyte podskoci sa ti idealni :D .Mi pompi i prasec qko mnoo e qk kato e pooformen i kat stegne6 i po4va se cepi takav i super krasota.To az samo tva mi e nay oformenata 4ast ot tqloto :P

хех онея ненормални каратисти мислиш ли, че се задоволяват само с леки подскоци. Ако беше така още щях да тренирам може би :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

E ama ti qko podska4ane pravi6 we az si mislih 4e stoi6 i si podska4a6 kato na vaje.Teq tvoyte podskoci sa ti idealni :D .Mi pompi i prasec qko mnoo e qk kato e pooformen i kat stegne6 i po4va se cepi takav i super krasota.To az samo tva mi e nay oformenata 4ast ot tqloto :P ina4e drugoto mi e ta6ak no samo za sega :beer:

Link to comment
Share on other sites

едит:ти в коя зала ходиш?

в перлата там ми е наи-близко а ти?

Link to comment
Share on other sites

а и аз утре ще ходя:}

Link to comment
Share on other sites

в перлата там ми е наи-близко а ти?

Ми и аз там :) Shithappen какво е по-добре. Аминокиселини или Fatburner? Ако някой друг може да даде компетентно мнение нека да каже/ Защото ще почвам да изчиствам а пък досега не съм взимал добавки освен протеин и не съм много навътре в нещата!

Link to comment
Share on other sites

Ми и аз там :) Shithappen какво е по-добре. Аминокиселини или Fatburner? Ако някой друг може да даде компетентно мнение нека да каже/ Защото ще почвам да изчиствам а пък досега не съм взимал добавки освен протеин и не съм много навътре в нещата!

Kolko si kilca i za6to namesva6 aminokiselinite za topene na maznini :music

Link to comment
Share on other sites

ползвате ли от онези колани и клинове който се слагат при тренировка за да можеш повече да се изпотиш?

Link to comment
Share on other sites

Emi 6a pie6 L-karnitin i ako iska6 si pusni edna dieta

Това какво е? Колко струва? В аптеките може ли да се намери?

 

ползвате ли от онези колани и клинове който се слагат при тренировка за да можеш повече да се изпотиш?

Не :) Въпреки, че мисля да си взимам такъв колан, ама май само с мисленето ще си остана :)

Link to comment
Share on other sites

ами продават ги в метро и в спортните магазини и те са за сваляне на килограми като се изпотяваш повече с тях....

Link to comment
Share on other sites

Това какво е? Колко струва? В аптеките може ли да се намери?

Не :) Въпреки, че мисля да си взимам такъв колан, ама май само с мисленето ще си остана :)

Emi za aktivizirane na mastnite depa za izpolzvane za energiq i tem podobni.Moga da ti namera may struva6e 35leva-120 kapsuli

Link to comment
Share on other sites

ами продават ги в метро и в спортните магазини и те са за сваляне на килограми като се изпотяваш повече с тях....

Обяснил съм какво е "действието" от тях . Всеки културист който не ги рекламира и ги е ползвал ще ти каже ,че това си е жива измама :) . Потта не е равно на мазнина . След като се изпотиш ще отидеш ще се напиеш с вода и до там ... А за да се свалят килограми трябва да се пие много вода ! За да се изчисти тялото от всичко .

Разгледай това : http://www.bb-team.org/forum/index.php?c=7...e3a9aa05c8082be Фитнес за жени .

@Stenli бърнърът е къде къде ... :) него взимаш за горене . Само ,че различните бърнъри различни вещества , пак трябва да се посаветваш със специалист специално за теб какво ще е най-добре . Странното е ,че в Америка ги забраниха бърнърите :D L-carnitine се съдържа в почти всички бърнъри , на някои хора помага на други не (зависише от нещо което не помня ) , затова са направени и бърнърите .Самият препарат поне според мен е много добър ,ако искаш да ползваш

мазнините като енергия . http://bb-team.org/stuff/000098.php

Link to comment
Share on other sites

Обяснил съм какво е "действието" от тях . Всеки културист който не ги рекламира и ги е ползвал ще ти каже ,че това си е жива измама  . Потта не е равно на мазнина . След като се изпотиш ще отидеш ще се напиеш с вода и до там ... А за да се свалят килограми трябва да се пие много вода ! За да се изчисти тялото от всичко .

и кво викаш че няма файда от тия колани щото аз мислех да си взимам.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...