Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

nqkoi hora mai ne6to namekvat 4e vzimam himii li neznam?prosto znam tui onui ot edin moi priatel deto e pro4el 3-4 knigi za steroidite deto sa zabraneni za izdavane v balgariq ta gi razbira i zatova i as kazva tva onova za himiite 6toto na pove4eto hora predstavata im e pogre6na naprimer 4e trqbva da si profesionale sportist da gi vzema6,no tva ne zna4i 4e vzimam himii.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

po princip hodq srqda petuk i nedelq kum 4 Sled obed. ma sam tolkova neredoven 4e 4at pat i po pove4e puti i po po malko puti na sedmicata. i v razli4ni dni. 6a e hubavo da se zapoznaem da hodim zaedno ma ne znam dali izob6to 6a sa zasi4ame

Link to comment
Share on other sites

Na men rondoto mi e kato vtori dom :) Offf 4uka se ko da praaa. neska mi kazaha 4e niamalo nujda da 4istia. Ne sum bil stignal oshte nujnata masa za da po4na :blink:

Link to comment
Share on other sites

mi ko da ti kaja,ne sam te vijdal ma spored men vseki sam trqbva da re6i za nego si dali ima nujda ot 4istene,sq ako iska6 za lqtoto da si po relefen 6to da ne is4isti6 malko ko da 4aka6 drugata godina li da 4isti6 :confused neznam spored men ako ti se iska da is4isti6 malko 4isti si sled lqtoto 6a q pravi6 masata :D

Link to comment
Share on other sites

ponedelnik - gurdi:

vdigane ot leg s 6tanga - 5x6-8

vdigane shtanga ot poluleg 4x6-8

kofi4ki 3x 10-12

raztvariane s dumbeli ot poluleg 3x10

Biceps:

sguvane prava shtanga 5x8

sguvane s dumbeli 3x10

skotovo sguvane s kriva shtanga 4x10

koremni presi 3x25-30

 

Vtornik - Kraka

klakane s 6tanga 5x 6-8

razguvane na mashina 4x10-15

sguvane na mashina zadno bedro 4x15

prav kalf za praseca 4x15

sediasht kalf 4x15

 

4etvartak - grub

nabirania zad vrat shiroko 4x10

durpane skripec ot pred shiroko 4x10-12

me4ka 4x8-10

grebane na kabel 3x10-12

ot vodoraven naklon raztvariane s dumbeli za zadno ramo 3x10-15

 

Petuk - ramene

butane nagore na smit mashina 5x 6-10

razstvariane s dumbeli 5x10

teglene 6tanga za trapec 4x 15

Triceps:

Razguvane na skripec nadolu 5x10-12

frensko razguvane s kriva shtanga ot leg 4x8-10

frensko razguvane s dumbel ot sedej 4x8-10

koremni presi 4x 25-30

 

Kvo she kajete dobre li e?

Link to comment
Share on other sites

Sorry 4e se vru6tam nazad v razgovora no da kaja i az : Zerghathul, guinness az sa6to hodq v zala Plovdiv - ponedelnik, srqda i petak sled 12:30.

Moje se zapoznaem az vapreki 4e az sum o6te malko HAL v tazi rabota no vsi4ko s vremeto si.

Link to comment
Share on other sites

URDeaD, според мен е перфектна. Това е стандартната програма. Половин година бях с нея, но после я смених. Хубаво е след известно време да измислиш някоя с която да наблягаш на слабите си места, тоест да тренираш 2 пъти в седмицата някоя мускулна група която изостава.

Link to comment
Share on other sites

da programata e dobra as pravih sa6tata minalata godina,sq se 4uda as na kakva da mina 4e ve4e minaha po4ti 3 meseca :confused nqmam si nikakva predstava ma 6a izmislq,ako ne ti varvat mnogo racete gi napravi v edin den 6toto na men pri taq programa ne ni varvqha mnogo racete,moje da e or oprajnenoqta neznam,6toto pri sega6nata sam ka4il 4 santa za 2 meseca i polovina.

AAAAAA mani tiq koremni ot gardite i gi sloji nqkoi drug den :D

Link to comment
Share on other sites

Pavel , i az si pomislih 4e racete niama da vurviat kakto triabva.Oba4e stignah do reshenieto , 4e sled 3 meseca s tazi programa ,shte kaja na orlin da mi napravi programa s nabliagane na rucete. Ti kato beshe s tazi imashe li rastej?

Link to comment
Share on other sites

to pak sled 3 mesaca sa jegite i se trenira marzelivo,pone na men ne mi se trenira v jegite,zatova ako iska6 smeni mesto gardi+biceps pravi gardi+triceps i grab+biceps a kam ramoto sloji koremni ili trapec taka kat pravi6 gardi se natovarva tricepsa i tricepsa moje da go pravi6 s po malko oprajneniq ili serii ale moje po marzelivo da go trenira6,sa6toto e i s garba i bicepsa :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...