Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

Kak taka sled qdene navsqkade kadeto sum 4el pi6e 4e se pie PREDI qdene.

Zna4i zarejda6tata 5 dni po 4 puti na den po 5 gr PREDI osnovnite hraneniq a sled tezi 5 dni po 5 gr na den kato moje6 da gi pie6 2 gr predi trenirovka i 3 sled a moje i 5-te gr sled trenirovka.

chestno da ti kaja koito i da pitash shte ti kaje razlichno

trqbva da se probva i da vidish koga ti deistva po - dobre

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Iskam da popitam ako piq purvite 5 dena po 20 gr a sled tova 20 dni po 5 gr i sled tova prodalja samo s protein 6te ima li polza ot cqlata procedura na izpolzvane na Creatin ?

Link to comment
Share on other sites

To shte ima , ama ako iskash oshte po goliama polza -- dva meseca obshto pii creatin (zarejdashta + poddurjashta) i usporedno s tova iako gainer. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

koi va kefi ot Mr.Olympia ???

toq rony couman [moje da gresha imeto] ne me kefi izobshto e vqrno e che ima golemi rase igrab no mu kusa mnogo koremnata presa dokato ima edni drugi prosto izchistini mnogo i s unikalna presa

vie kvo shte kajete po vaprosa

Link to comment
Share on other sites

Не му баркаш името и аз съм на мнение,че има бая бирено коремче

da we ush izpaknal korem i laka presa kato se stegne inache e gramaden mnogo ebati venite no neshto ne me vpechetlqva neznam zashto

dokato ima 2-3-ma prosto ti prai gusto dagi gledash prosto krasota

dali toq bai xui [Rony Couman] shte stane Mr.Olympia 2004

pone as neshta

Link to comment
Share on other sites

Аз пък към фен на Маркус Рул. Абсолютен изрод е. Един от най- високите и мощни културисти. Просто никой друг няма такава мускулна маса. Иначе Колман печели най вече заради гърба и релефа който има, обаче те негрите по принцип са си релефни. Не че съм расист, обаче повече ме кефят белите културисти.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък към фен на Маркус Рул. Абсолютен изрод е. Един от най- високите и мощни културисти. Просто никой друг няма такава мускулна маса. Иначе Колман печели най вече заради гърба и релефа който има, обаче те негрите по принцип са си релефни. Не че съм расист, обаче повече ме кефят белите културисти.

dawe ima i beli mnogo zdravi no nemogat da se merat s negrite chernoto si e cherno kvo da govorim prosto samiat svqt na kojata gi prai tolkova golemi shtoto im oformq sqka chast po tqloto

i az zatova znam che kolkoto si po cheren tolkovo poveche ti lichat muskolite

zatova trqbva dase xvashta ten lqtoto zada skiba ako si bachkal za neshto dokato ako si mnogo bql nqma dasi lichi mnogo

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
da we ush izpaknal korem i laka presa kato se stegne inache e gramaden mnogo ebati venite no neshto ne me vpechetlqva neznam zashto

dokato ima 2-3-ma prosto ti prai gusto dagi gledash prosto krasota

dali toq bai xui [Rony Couman] shte stane Mr.Olympia 2004

pone as neshta

pi4 na Ronnie Coleman kato nqkoi my napravi masata + relefa (verno 4e ne e tolkova mnogo ) mi kaji ... vij sq vijdam 4e sa pi6e6 trenira6t .. koe spored teb e po lesno za pravene masa ili relef ?! si4ko se ocenqva ot sadii biv6i 6ampioni i t.n. .. nz ti kak misli6 no toi sega e №1 i tova si e .. :)

Link to comment
Share on other sites

Spored men nai trudnoto ot vsichko e da sachetaesh golqmata masa s qkiq relef ... no po princip mislq che praveneto na relef e po trudno otkolkoto da kachish masa

A ako moje nqkoi da dade lichno mnenie za nqkva efektivna dobavka za chistene

thx

Който дига зло не мисли :P :P

Link to comment
Share on other sites

X-4eto kakvo imash predvid tva ? Kae spored teb kak e ... i suhsto taka koi trenirovki sa po trudni v smisul za izpulnenie tezi za rastej i kachvane na masa ili tezi za pravene na relef? ... :)  :)

mi spored men e po trydno da napravi6 5 serii s golqma tejest ot koito serii 1ta e s 90 % ot max-a ti ... a drygo e da pravi6 s 40-50 % ot max-a ti 10 serii .. spored men e po trydna i po izmorqva6ta masata .. i relef sum pravil ne mi dostavq ydovolstfie ..

Link to comment
Share on other sites

Ami spored men ako shte pravish masa ne e nujno da pravish 5 serii s 90% ot max det digash a da pravish piramida puk i koq muskulna grupa shte trenirash s 5 serii po 90% ot max pri tova i za relef ... puk i pri trenirovkite e mnogo razli4no zashtoto pri pravene na relef i na masa po razlichen nachin se natovarvat muskulnite vlakna, no sushto taka naistina e mnogo otnositelno tva neshto shtoto na razlichnite hora naistina razli4no im deistva i ako odavna igraesh masa mnoo qsno che nqma da ti e kef da igraesh relef ... i vse pak spored men i spored tvurdeniq na friends instruktori i kultoristi e po slojni4ko da praesh relef otkolkoto masa makar che te mnoo se tup4at s Himics :) :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...