Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

1. Spored men nai trudnoto ot vsichko e da sachetaesh golqmata masa s qkiq relef ...

2. no po princip mislq che praveneto na relef e po trudno otkolkoto da kachish masa

3. A ako moje nqkoi da dade lichno mnenie za nqkva efektivna dobavka za chistene

thx

Разделям ти най-горния пост на 3 част и ще отговарям на всяка по отделно :

 

1. Много вярно

2.Това зависи от човека както беше отбелязано по-горе. На мен и на някои познати ни е много трудно да качим маса (за чиста маса става на вапрос защото мазнините поне на мен се лепят кат за световно).

3. НЕ съм го ползвал лично но съм следял ефекта върху мои познат от Л-Карнитин и човека свали 20 кг за по-малко от 3 месеца.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Абе пичове ако има тука някой дето зима химиика метанче б-анаболче хормонче или нещо тако ако иска да постне нещо за програмки как и кво знае че се пийва или некви такива неща или да драсне един ПМ на мен за малкко мохабет и обмяна на опит :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе пичове ако има тука някой дето зима химиика метанче б-анаболче хормонче или нещо тако ако иска да постне нещо за програмки как и кво знае че се пийва или некви такива неща или да драсне един ПМ на мен за малкко мохабет и обмяна на опит  :punk  :punk

nqma smisal .. se zanimava6 s takiva laina verno seki si ima sobstfeno mnenie .. no ti prosto nz za kakfo stava dyma strani4nite efekti ...

Link to comment
Share on other sites

Е пич аз да ти кажа сигурно знам закво става вупрос де :) ;) просто тва го постнах за обмяна на опит щото то за тва нещо си има хиляда програми аз знам но някои ако има по добра от моита ... или пук аз от на някой ... и затва се пак ако има някои такъв загубен кат мен да е зимал или да има намерение да зима няка драсне се пак един ПМ или пост :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

motorista-R1 - pochnahme se !!

 

Ide lqto i kakto vsichki znaqt trebva otnovo da zaglajdame s tejkiq mastar plo4kite za da lqgat pichkite ....

 

Blyskaite zdravo - poveche pot - po-malko himiq - daje nikakva - nqma smisyl !!!

 

Az ot ponedelnik otnovo sym v igrata - sled mesec pochivka !!!

 

Az hodih i shte hodq v Perlata - ako ima i drugi deto se navyrtat natam da kazva pone da se znaem :) Nali tova e celta na foruma :) :angry:

Link to comment
Share on other sites

Shtoto leko Rodno e edin vmirisan koridor a i nqma kyde da se spira tam - mnogo e nagy4kano - edin pyt sym bil tam ovunq mi se dishi4kata na pot i muskili !!!

Link to comment
Share on other sites

Симфонията е добър. :P

И колеги по фитнес-моля ви без правописни грешки. ;)

Link to comment
Share on other sites

Да ама в рондо тренират най-добрите в този спорт.Орлин Стоянов,Иван Йорданов и мн. други ,които са навърха

Браво на тях! Герои! Хич не ми пука кой тренира в залата, в която ходя, там си ми е удобно, познавам се с повечето хора и ми е гот. В Рондото не съм ходил, но никой от познатите ми , които се занимават с фитнес, нямат добро мнение за тази зала.

Link to comment
Share on other sites

аз от много време хода в перлата и мога да кажа че там е супер а като стан дума кой каде тренира в пералта е ГЕОРРИ БОЙЧЕВ до преди няколко месеца даржеше републиканския рекорд от лег : 265 кила прави 240 без загрявка новия рекорд е 270 сиурно може да го подобри не вярвам да му е трудно!

Link to comment
Share on other sites

най-яката зала е рондо.трябва да се ходи там където са шампионите в този спорт,а не където е пълно с някви петокласници да ти взимат само уредите.

Link to comment
Share on other sites

най-яката зала е рондо.трябва да се ходи там където са шампионите в този спорт,а не където е пълно с някви петокласници да ти взимат само уредите.

ммм както казах перлата не е пулна с такива хора а и е супер голямо има си сичко което ти трябва и е иделано просто пак и като тренираш при шампионите кво те да не би да ти почнат да ти казваш кво да правиш пак и да правиш квото правят те е напълно грешно щото те с тая химия и тая физика напулно различно им действа най-много да чуеш някой друг интересен разговор за стероиди и забранена химия :) :P

Link to comment
Share on other sites

ами разбирасе , че когато тренираш с професионалисти е различно.знаеш ли колко съвети са ми давали в тренировките и храненето а?А пък и Кима е супер точен човек и когато имаш въпроси винаги ти отговаря перфектно.

Link to comment
Share on other sites

най-яката зала е рондо.трябва да се ходи там където са шампионите в този спорт,а не където е пълно с някви петокласници да ти взимат само уредите.

bil li si v Talsport(mai4e taka se kazva6e) namira se v edna prese4ka na ivan vazov malko e skapi4ko no vatre e unikalno ;) :tongue

Link to comment
Share on other sites

ами разбирасе , че когато тренираш с професионалисти е различно.знаеш ли колко съвети са ми давали в тренировките и храненето а?А пък и Кима е супер точен човек и когато имаш въпроси винаги ти отговаря перфектно.

аз дигам в рондото от някъде 2-3 месеца (преди дигах другаде ) за това ,че в залата тренира може би елита на България е така .. но чесно казано никой не ти обръща внимание по скоро са доста надути въпросните хора .. преди като не ме бяха виждали доста често зимаха уреда с който тренирам ( това вече мога да кажа ,че не се случва ) това че ти дигаш с шампионите не те прави равен с тях ..... Колкото до Ким той ,че е печен едва ли има кой да го оспори

Link to comment
Share on other sites

pi4ove moje li da mi preporu4ate kakvi proteini da piq za ka4vane na muskulna masa.ot skoro treniram i oshte hranitelnite dobavki sa mi malko ne qsni :blink:

препоръчвам ти щом си от скоро в играта да не взимаш нищо постепенно да нараства храната ти .. в смисъл да ядеш повече и по-често тренирай 1-2 месеца сякъкви мускулни групи всички упражнения който си харесаш в залата :) след въпросната подготовка така да се каже се допитай до инструктор за правене на програма ... колкото до протейн ,ако все пак ще си взимаш виж в musashibg.com убеснено е доста просто сичко и може да го разбереш Musashi са лидер в добавките ,но и парите които трябва да дадеш за тях не са малко .. Може да вземеш и Nutrium или пък български протейн Pro 90 или Pro Gold :) както казах ,обаче най-добре се допитай до професионалист

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...