Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

da nutrim.tova e fat-burnereto go,treniram 3puti s tejesti+kardio i 2puti samo kardio po-prodaljitelno,a v nedelq po4ivka :)

a za proteina pitah,6toto 4istq,samo4e s vsqka izminala trenirovka mi lipsva sila.

se pak 4isti6 i ne ti sa neobhodimi golemi tejesti no s tova 4e ti lipsva sila ako ima6 v predvid 4e mnogo se izmorqva6 si vzemi efedrin i napravo 6a leti6 :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
se pak 4isti6 i ne ti sa neobhodimi golemi tejesti no s tova 4e ti lipsva sila ako ima6 v predvid 4e mnogo se izmorqva6 si vzemi efedrin i napravo 6a leti6 :D

Kade go prodavat toia efedrin. Po aptekite ?

Link to comment
Share on other sites

hmmm mi ni6to lo6o as znam mnogo hora det go piqt i sa mnogo dovolni,e vqrno 4e ima6e ne6to 4e hora s problemisas sarceto ili visoko kravno netrqbva da go piqt ili ne6to takova ne sam sigoren,ta kakto i da e trqbva da go prodavat v aptekite ma ne vi prepora4vam da si go kupuvate ot tam,moje da e evtin ma....

urdead pitai v rondo tam trqbva da prodavat se pak tam prodavat vsi4ko :D

Link to comment
Share on other sites

as vqrvam na aptekite oba4e efedrina v aptekite i tozi det se prodava na 4erno ima razlika v cenata i ka4estvoto zatova e po dobre da ne kopuva6 ot aptekata,100% neznam to4no v kakvo e razlikata 6toto ne sam pil efedrin i ne sam se pinteresuval :D ma 6a pitam i 6a postna pak

Link to comment
Share on other sites

Ефедринът е алкалоид , извличан от растенията семейство ефедр ови - виреещ и в сухите региони на земята. Известно е още като "Ma Huang". То е използвано от Китайците още отпреди 5000 години за лекуване на инфекции на белите дробове. Растенията в различните региони имат различна концентрация на ефедрин. Ефедрата от китайския регион има най-добро съдържание на веществото. То се извлича именно от нея и присъства в доста лекарства. Днес науката е толкова напреднала, че вече го произвежда по синтетичен път. Само , че по редица причини ефедринът се счита за допинг и в някои части на света е забранен за продажба. Той се причислява към групата на бета-агонистите, които увеличават сърдечната честота и телесната температура.

 

tarbanov-4eti pove4e :)

Link to comment
Share on other sites

Днес науката е толкова напреднала, че вече го произвежда по синтетичен път.
flufil, какво означава "произвежда се по синтетичен път"?

 

Някой от вас ползвал ли е допълнителни уреди за предмишниците? Има едни кръгли гумени "понички" ако мога така да ги нарека, ето като тази. Купих си я преди известно време мачкам я постоянно, но освен че вече ме болят ставите на пръстите друг ефект няма.

Продават и едни други джиджавки, които представляват 2 дръжки "хватки" с пружина помежду им. Чудя се дали да не ги пробвам и тях. Някой ако е ползвал подобни неща ще се радвам да сподели дали имат някакъв положителен ефект и дали си заслужава да се занимавам с тях.

Link to comment
Share on other sites

pavel, как може да сравняваш двете неща? Лекарствата се пият само при нужда и никой не е казал че са безвредни. Силните лекарства имат много противопоказания и курса на лечение с тях е кратък. А я ми кажи ти професионален спортист ли си че взимаш разни химии и си готов да понесеш всичките им странични ефекти? Немога да разбера защо хора които не се занимават професионално с културизъм и нямат физическите предпоставки за това се тъпчат с разни отрови. Да не говорим че някой зОбър като спре да тренира(няма как да не стане) след няколко месеца няма и помен от мускулите му.

tarbanov, хода на фитнес и по 1-2 пъти в седмицата си правя упражнения за предмишниците, обаче искам и през останалото време да ги тренирам.

Link to comment
Share on other sites

pavel, как може да сравняваш двете неща? Лекарствата се пият само при нужда и никой не е казал че са безвредни. Силните лекарства имат много противопоказания и курса на лечение с тях е кратък. А я ми кажи ти професионален спортист ли си че взимаш разни химии и си готов да понесеш всичките им странични ефекти? Немога да разбера защо хора които не се занимават професионално с културизъм и нямат физическите предпоставки за това се тъпчат с разни отрови. Да не говорим че някой зОбър като спре да тренира(няма как да не стане) след няколко месеца няма и помен от мускулите му.

tarbanov, хода на фитнес и по 1-2 пъти в седмицата си правя упражнения за предмишниците, обаче искам и през останалото време да ги тренирам.

hammer e prav

vie da nebi vseki den da piete lekarstva ve hora pak i koi ne e kazal che te ne sa vredni obiknovenno kato si bolen nai-nakraq lekarite ti predpisvat lekarstva

 

ama 6tom iskash moje da si vzemesh ot tia shtipkite - te sa po-udobni ot gumenite taka mojesh da si trenirash predmishnicata, no ne prekalqvai trqbva da ima vreme za pochivka

Link to comment
Share on other sites

1.Ave teia "himii" shot sa pozvoleni , zna4i ne vrediat tolkova na zdraveto.

2. Bez protein4eta rabotata stava po bavno

 

Az sum za teia raboti. Shtom i prohormonite sa pozvoleni , zna4i niama ot kvo da se pritesniavate , kato si piite proteinovia sheik :)

Link to comment
Share on other sites

guiness , az ne govora za steroidite , govoria za proteinite i specialno za "efedrin"-a , zashtoto gledam 4e niakoi sa vurlo protiv nego :) Pod "himii" tova imah v predvid ;) Az ne iskam za Vzemam steroidi , zashtoto ne iskam jivota mi da zavisi ot treniravki postoianno. Malko da pospresh i vsi4ko visva. V4era doide v rondoto edin ogromen (i predi e idval de) - rukata mu be6e 50 minimum , ne beshe profesionalen kulturist vse pak. Minaloto liato toia pi4 se e mi4il da butne 60 kila ot leg i ne e uspial. Sega sigurno si prai 150-200 kila bez problem. Nakarai go da spre da trenira za edna - 2 sedmici. Gurdite mu she uvisnat kato na stara baba cicite :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...