Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
nqkoi polzwal li e Гейнъри na nutrim.Imat li efekt ot tqh?

Da "mass gain" na nutrim e mnogo hubav. V momenta go polzvam.

 

tva e istinata moje i nishto dane qdesh i piesh no kato imash jelanie da zaqknesh shte stane no trqbvat mnogo trenirovki

mnogo povtoreniq i seria sled seria bez mnogo pochivka nai mnogo 10 sek.

 

Tova e goliama glupost! 1/3 ot vsi4ko e iadeneto. Edin kulturist se hrani ne po-malko ot 7 puti na den v konski koli4estva.

Link to comment
Share on other sites

tarbanov

Mai nesi me razbral mnogo 10 sek. pochivka sled sqko uprajnenie pr.:

praish biseps [max]-pochivash 10 sek.

pochvash lejanka [max] pak pochivash 10 sek nqkade

posle triseps i taka sled sqko uprajnenie nqkade 10 sek.-dova pochivka

zashtoto muskulite stavat kato gi natovarvash na max na sqko upr.

dobre e sled biseps da pochnesh vednaga dapraish triseps i se useshta zakvo stava duma

no i seki si ima nachin na trenirovka

sashto e xubavo da se prai po edna baza [bqgane] taka se chisti

Link to comment
Share on other sites

mi as sam samo relef i shtoto iskam dago napraq po golqm seki mi kazva da pochvam da pia za masa no neshta dastavam nqkav debel i posle da chista

sega bachkam varxu seki edin muskul i sam mnogo dobre nesam mazen ezobshto koremnata presa e na nivo zashtoto sam chist vie kvo iskate dastanete po 85kg.

i posle da pochnete da chistite mislq che nee tolkova lesno

Link to comment
Share on other sites

Ohhh nai-nakraia! V4era mi beshe poslednata trenirovka. Sega shte si po4ina 2 sedmici i po4vam s novata programa. Btw , sia v rondoto sa pusnali novi producti.

"Prolab" beshe firmata. Niakoi 4uval li gi e? Dali sa ka4estveni? Dosta skupi mi se vidiaha...

Link to comment
Share on other sites

men ne6to mi se stor stranno-proteinite ne pi6e koi kakav e dali e belta4en,vaglihidraten,survata4en.i na 3-te protaina pi6e6e 40g protein,ma kvi sa tiq 40g protein ne e kazano.ale na men na musashi mi se vijdat skapi rabotite i ne bih si zell pak kamoli ot tiq.

Link to comment
Share on other sites

Ave na "nutrim" sa si perfectni. Az samo tiah polzvam.Samo edin put si biah vzel "shih ho" na musashi. Verno strashen efect ima. Mnogo sila dava :)

Link to comment
Share on other sites

na nutrim imalo nqkav nov mnogo hubal survata4en,sq kat mi svar6i moq moga a si zema 1 kg da go probvam

Kak se kazva to4no , shtoto i az skoro she si zimam?

Link to comment
Share on other sites

V momenta pia ot survatachnia i sam mnogo dovolen [e no se iska bachkane de] za poveche info:

http://nutrim-bg.com/products/product.aspx...witchlang=bg-BG

s vkus na qgoda sam si zel no i pia i oshte edni raboti na nutrim:

http://nutrim-bg.com/products/product.aspx?pid=104&gid=66

http://nutrim-bg.com/products/product.aspx?pid=99&gid=66

mnogo sam dovolen ako imate povechko pari moje da probvate neshto na Musashi [kato sabera povechko mangizi sigorno shte si zema nqkoi raboti]

spored men tovasa mnogo vajni neshta za tqloto !!!

uspex pri izbora

no zavisi kakvo iskate da napravite relef li masa li takache chetete vnimatelno

Link to comment
Share on other sites

Az sia pak po4vam Creatine s Gainer iako , da ka4im oshte masa :)

Niakoi znae li kolko mu e nujno na tialoto da se vuzstnovi izcialo sled 3-4 meseca trenirovka primerno ?

Link to comment
Share on other sites

Awe kato piete i qdete vsqkakvi raboti kolko tejite i ste visoki.Smisal ako iskam da treniram prosto za nqkav relef trqbva li da piq ne6to, 6tot mislq 4e ne e mnoo polezno, ama tva si e li4no moe mnenie. :confused

Ako trenirash za relef po hubavo ne piii nishto , makar 4e L-carnitine ili nekoi fat burner sa za relef. Tezi raboti ne vredni. Shto vse4ki misliat 4e sa kato lekarstva ne znam i az :)

Link to comment
Share on other sites

da le tva sa si ve6testva koito gi ima v hranata ma sintezirani po himi4en pat taka se izbqgva sadarjanieto na holesterol,maznini i takiva rabori ma poneje sa sintezirani po himi4en pat i nqkoi hora si mislqt 4e sa vredni.neinformiranost tova 6a e ili prostotiq :D

Link to comment
Share on other sites

Don , ima si razli4ni firmi , koito proizvejdat hranitelni dobavki - Musashi(avstraliiski) , Nutrim(bulgarski) , Universal (amerikanski). Na musashi sa nai-skupi i => nai-ka4estveni. Oba4e Nutrim po nishto ne im otstupvat. Az ti predlagam da si vzemesh ot tiah. Ne sum izpolzval fat burners i ne znam kolko struvat. NMiakoi drug she ti kaje:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...