Jump to content
BulForum.com

Fitness & Kultorizum


URDeaD

Recommended Posts

Пичове много се извинявам ама до сга четох четох четох и не ми стигнаха нервите да изчета всичките 19 страници.... Дълго се чудих да оставям ли мнение тука или не щото верно много се е говорило и аз само ще се повтарям... По моя въпрос срещнах почти сащото по назад ама като съм тръгнал.....

 

ЗНачи... имам голямо желание да направя тяло... не искам като културист да съм но просто едно добре уформено тяло с добър релеф и предимно искам рамене и гръб... Иначе като се погледна в огледалото 55-60 кила мокар... доста слабичък и 175 сантиметра висок... можете ли да ме светнете как за 2-3 месеца без всекидневно ходене във фитнеса мога да си уформя горе долу тялото като бих взимал всякакви протеини и аминокиселини които не ми биха скапали здравето а пък би дали добър ефект... Бих отделил към 2 пъти седмично да ходя във фитнеса и също и домашни тренировки по честичко ... може и повече време да отделя ама да знам че ще има ефект щото направо съм се отчаял !

 

Sorry още веднъж че се повтарям ама изобщо не ги разбирам а това верно фитнеса иска мноооого четене....

 

 

мерси предварително ! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Az ti predlagam da idesh v Rondoto ili niakoia druga zala i da se konsultirash s instruktor. Ina4e bih ti prepora4al da si hodish 3 puti na fitnes v sedmicata. Burzo shte ka4ish masa :)

Link to comment
Share on other sites

мм... за колко горе долу време ще кача ако хода 3 пъти в седмицата... и ако отида да се консултирам кво .. направо да кажа как става.. или там за консултация кво се плаща.. изобщо как се пруцедира

Link to comment
Share on other sites

Ako se hranish kakto triabva , vzimash nujnite dobavki ,trenirash --- 10 kila za 2 meseca spokoino mojesh da gi postignesh. Kato otidesh primerno v rondo se svurzvash s instruktora i mu kazvash 4e ti triabva sistena za trenirovka i hranene.

Kazvash mu 4e si na4inaesht i 4e mojesh da idvash 3 puti v sedmicata. Tezi dvete sistemi struvat 10 lv :)

Link to comment
Share on other sites

DJ Mighty K

ako shte pravish masa si zemi protein PRO 90

ako shte chistish ti trqbva bqgane i L-Carnitin

no e xubavo parvo malko da natrupash masa zada uformish liko i posle pochvash da chistish

Link to comment
Share on other sites

z-man

mi ako nqma da trenirash po dobre nego pii

samo zimai kato se natovarvash mnogo

a inache ako piesh protreini kato netrenirash se zima samo edna dazo na den a pri trenirovki 2

Link to comment
Share on other sites

ne be chovek ne se razbrahme neshto.az si treniram no hoda prez den i za tva pitam v dnite kogato ne hoda kak da go piq

Vseki den po pet grama zaduljitelno. Dori i kogato ne si na trenirovka :)

Link to comment
Share on other sites

Tazi zarejdashta doza triabva da e ne pove4e ot 5 dena. Posle triaaa vseki den da vzimash po 5 grama :)

mdaaaa toi e prav samo parvite 5 dena se pie po 4-pati dnevno po 5 grama

sled tova na den samo po 5 grama se piat sled qdene

Link to comment
Share on other sites

ne e nujno da deli6 na 4 moje i na 2.kolko vreme smqta6 da q pravi6 zarejda6tata??6tot ne traa da e pove4e ot 20 dena i posle prodaljava6 s maksimum 10 grama 6toto organizma po tolkova moje da priema na den.

kakaf kreatin pie6??6tot do kolkoto si spomnqm bqha dva vida.

Link to comment
Share on other sites

mdaaaa toi e prav samo parvite 5 dena se pie po 4-pati dnevno po 5 grama

sled tova na den samo po 5 grama se piat sled qdene

Kak taka sled qdene navsqkade kadeto sum 4el pi6e 4e se pie PREDI qdene.

Zna4i zarejda6tata 5 dni po 4 puti na den po 5 gr PREDI osnovnite hraneniq a sled tezi 5 dni po 5 gr na den kato moje6 da gi pie6 2 gr predi trenirovka i 3 sled a moje i 5-te gr sled trenirovka.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...